concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

NAUJASIS RX

TAI PERKAMIAUSIAS MODELIS PER VISĄ 26 METŲ LEXUS ISTORIJĄ (PARDUOTA DAUGIAU NEI 2,1 MLN. VNT.) – IŠ VISŲ IKI ŠIOL LEXUS PARDUOTŲ AUTOMOBILIŲ KAS TREČIAS MODELIS IŠ DEŠIMTIES BUVO RX.

ĮSPŪDINGAS DIZAINAS

Pagrindinis vaidmuo 2015 m. Frankfurto automobilių parodoje atitenka naujajam RX. Naujasis RX – efektingiausias iki šiol mūsų dizaino studijoje sukurtas Lexus automobilis. Rafinuotų išlinkių ir linijų gausa – akivaizdus modelio dizaino raidos atspindys. Naujasis RX perėmė tuos pačius dizaino elementus, kurie būdingi ir kitiems neseniai pristatytiems Lexus modeliams.

MODERNIAUSIOS TECHNOLOGIJOS

Naujojo RX salonas išsiskiria neprilygstama rafinuota prabangia įranga, kuri komplektuojama kaip standartinė. Pritaikius pripažintą Nanoe® technologiją, pagerinta salono oro kokybė. Lexus Safety System užtikrina didesnį keleivių saugumą. Naudodamasi milimetrinių bangų radaro ir kameros perduodamais duomenimis, sistema fiksuoja potencialias pavojingas situacijas kelio priekyje.

ŽIŪRĖKITE LEXUS
SPAUDOS KONFERENCIJĄ

PAŽINTIS SU RX
VIRTUALIOJE REALYBĖJE

FRANKFURTO PARODOJE LEXUS SUTEIKIA GALIMYBĘ SUSIPAŽINTI SU RX MODELIU NAUDOJANTIS OCULUS RIFT VIRTUALIOS REALYBĖS TECHNOLOGIJOMIS. ŠIĄ PROGRAMĄ GALIMA ATSISIŲSTI IR Į SAVO IŠMANŲJĮ TELEFONĄ AR PLANŠETĘ.

NAUJAS GALINGAS GS MODELIS

PAŽVELKITE Į NAUJĄJĮ GS 200t. GS GAMĄ PAPILDĘS NAUJOKAS KOMPLEKTUOJAMAS SU GALINGU 2,0 L BENZININIU VARIKLIU SU TURBOKOMPRESORIUMI IR 8 PAVARŲ AUTOMATINE TRANSMISIJA. GS GAMOS MODELIŲ IŠVAIZDĄ PAKOREGAVO NAUJO DIZAINO PRIEKINĖ DALIS IR KAIP STANDARTINĖ ĮRANGA KOMPLEKTUOJAMI DVIGUBI LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI.

NAUJI SPORT KOMPLEKTACIJOS CT IR IS MODELIAI

PRISTATOMA NAUJA SPORT KOMPLEKTACIJA DAR LABIAU IŠRYŠKINA SPORTINĮ CT IR IS MODELIŲ CHARAKTERĮ. DAUGIAU SPORTINIO DIZAINO ELEMENTŲ TURINČIŲ ABIEJŲ MODELIŲ PREKYBA EUROPOS RINKOSE STARTUOJA NUO ŠIŲ METŲ RUGSĖJO MĖN.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU