LEXUS ELEKTRIFIKUOTA

MES ESAME LEXUS.
ELEKTRIFIKUOTA.

 • 
 

 
  2020 geneva motor show ux 300e

  LEXUS ELEKTRIFIKUOTI MODELIAI

  ELEKTROMOBILIS UX 300e

  Vos paspaudę užvedimo mygtuką ir suėmę kruopščiai pagamintą vairą, iš karto suprasite pirmojo Lexus elektromobilio charakterio unikalumą. Išvažiuokite į gatvę ir greitai galėsite mėgautis linijiniu pagreičiu bei užtikrinta dinamika atlikdami posūkius. Kaip ir visiems UX modeliams, jam būdinga įspūdinga urbanistinė išvaizda. Automobilis varomas pažangiu elektriniu varikliu, galinčiu išvystyti 150 kW (204 DIN AG) ir 300 Nm sukimo momentu siekiančią galią.

 • 
 

 
  Electrified Hybrid

  LEXUS SAVAIME ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

  PAŽINKITE MŪSŲ ASORTIMENTĄ

  Vos atsisėdus į Lexus savaime įsikraunančio hibrido vairuotojo sėdynę, Jūsų automobilis bus pasiruošęs nuvežti, kur tik panorėsite. Hibridinis akumuliatorius įsikrauna Jums vairuojant, lėtinant ar stabdant. Lexus savaime įsikraunantis hibridinis automobilis sujungia benziną ir elektros energiją ekologiškesniam, taupesniam ir patogiam vairavimui. Jokio įkrovimo. Jokio dyzelio. Jokių kompromisų.


 

 
  Electrified LF 30

LEXUS ELEKTRIFIKUOTA

ELEKTRIFIKUOTAS LF-30

Pinai elektrifikuotas LF-30 automobilio konceptas įkūnija Lexus elektrifikacijos viziją. Išskirtinis išorės stilius sukurtas pasitelkus kūrybinius sprendimus, kurie automobiliui suteikia futuristinę formą, o interjeras, sujungtas su autonominio vairavimo ir kitomis naujomis technologijomis, atspindi individualią Lexus pasaulėžiūrą. Našumu grindžiami elektrifikuoti komponentai leidžia Lexus naujausioms technologijoms pirmauti, kuriant įprastų hibridinių automobilių sistemas. Kitaip nei įprastuose automobiliuose, tikslus elektrinio variklio valdymas suteikia galimybę akimirksniu pakeisti transporto priemonės dinamiką. Be to, elektrifikuotame LF-30 naudojama daugybė pažangių technologijų: žvelgiant į naująjį dešimtmetį, integruota „Steer-by-Wire“ sistema ir automobilio salonas, sukurtas vadovaujantis dizaino filosofija, orientuota į žmogų.