blind spot monitor

PAGALBA VAIRUOTOJUI

NEMATOMŲ ZONŲ STEBĖJIMO SISTEMA

Nematomų zonų stebėjimo sistema (BSM) padidina Jūsų budrumą, kad visuomet būtumėte pasirengę kitam manevrui. Ši sistema parodo vairuotojams tikslų kitų transporto priemonių padėties vaizdą, leidžia lengviau orientuotis erdvėje ir mėgautis eismo juostose vykstančiais pasikeitimais.
Nematomų zonų stebėjimo sistema vadovaujasi kvazimilimetrinių bangų radaro fiksuojamomis vairuotojo aklojoje zonoje esančiomis transporto priemonėmis. Atgal sklindančių bangų diapazonas siekia iki šešiasdešimties metrų. Sistema vairuotojus taip pat įspėja apie iš galo dideliu greičiu besiartinančius objektus, kad būtumėte informuoti apie visas judančias transporto priemones.
Kai vairuotojas įjungia posūkio signalą, taip parodydamas, kad ketina persirikiuoti į kitą eismo juostą, durelių veidrodėlyje, tiesiai priešais vairuotojo akis, užsidega signalas, rodantis, kur yra kliūtis. Ši funkcija sustiprina Jūsų vairavimo įgūdžius ir keliaujant greitkeliais leidžia jaustis užtikrintiems bei ramiems, nes persirikiuoti į kitą eismo juostą galite pačiu tinkamiausiu metu, be to, tiksliai žinote, kas vyksta kelyje aplink Jūsų automobilį.
Pastaba: Lexus saugumo sistemos jokiomis sąlygomis negali pakeisti įprasto vairavimo. Prieš naudodamiesi sistemomis, perskaitykite instrukcijas. Vairuotojas visuomet lieka atsakingas už saugų vairavimą.

ŠIĄ TECHNOLOGIJĄ TURINTYS MODELIAI