2018 lexus safety accessories hero

TECHNOLOGIJOS

LEXUS SAUGA

Jūsų saugumas yra mūsų prioritetas. Lexus Safety System+ žymi naują nelaimingų atsitikimų prevencijos erą – siekiame apsaugoti Jus, Jūsų keleivius, kituose automobiliuose esančius žmones ir pėsčiuosius. Lexus Safety System+ papildo Jūsų vairavimo galimybes ir sustiprina pojūčius, kad kelyje visada jaustumėtės užtikrintai.

SAUGUMO SVARBA

Net ir labai patyrusiems vairuotojams kelyje gali atsitikti nenuspėjamų dalykų. Susipažinkite su aktyviosios saugos sistemomis ir atraskite mūsų sukurtas išmaniąsias priemones, padedančias išvengti dažniausių avarijų priežasčių ir leidžiančias Jums saugiai vairuoti esant bet kokiai situacijai.

LEXUS SAFETY SYSTEM+

Lexus Safety System+ žymi naujausią saugumo technologijų kūrimo etapą. Ši sistema sukurta po kelis dešimtmečius trukusių kruopščių avarijų priežasčių tyrinėjimų ir inovacijų kūrimo. Penkios inovatyvios Lexus Safety System+ sistemos yra nukreiptos į tris pagrindines avarijų prevencijos sritis: priešpriešinį transporto priemonių susidūrimą, išvažiavimą iš užimamos eismo juostos ir nelaimingus atsitikimus tamsiuoju paros metu.

    safety system accordion

PAGALBINĖ VAIRUOTOJO SAUGOS ĮRANGA

Patyręs vairuotojas, ketindamas pastatyti automobilį ar persirikiuoti, visada atidžiai stebi jį supančią erdvę. Lexus suteikia galimybę dar atidžiau viską stebėti, sustiprindamas Jūsų pojūčius intuityviomis funkcijomis, dėl kurių vairuosite dar profesionaliau.

     2019 lexus driver assist accordion
 • Nematomų zonų stebėjimo sistema (BSM)

  Išplėskite savo periferinio matymo ribas. Nematomų zonų stebėjimo sistema įspėja vairuotojus apie bet kokias kliūtis, kurių galima nepamatyti per galinio vaizdo ar durelių veidrodėlius. Taip Jūs matote visą aplink automobilį esančią erdvę ir galite užtikrintai manevruoti.

  Sužinokite daugiau

 • Pagalbinės pažangios automobilio statymo funkcijos

  Užtikrintai statykite automobilį esant bet kokiai situacijai. Lexus įdiegtos automobilio statymo funkcijos saugo Jūsų transporto priemonę: jos leidžia lengviau orientuotis aplink esančioje erdvėje, realiu laiku įspėja apie egzistuojančias kliūtis ir, esant būtinybei, sustabdo automobilį.

  Sužinokite daugiau

 • Automatinė ir Dviejų lygių adaptyvioji tolimųjų šviesų sistemos (AHS)

  Patobulinta Automatinė ir Adaptyvioji tolimųjų šviesų sistemos, automobilio viršuje įtaisytos kameros pagalba fiksuojančios priekyje važiuojančių automobilių žibintų šviesos srauto intensyvumą, automatiškai optimizuoja priekinių žibintų skleidžiamą šviesą: priekiniai žibintai apšviečia kelią, bet neakina priekyje važiuojančių ar artėjančių automobilių. Dviejų lygių adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema yra patobulinta Adaptyviosios tolimųjų šviesų sistemos versija, leidžianti dar geriau kontroliuoti automobilio šviesas.

  Sužinokite daugiau

LEXUS SAFETY SYSTEM +A

Pristatome sėkmingiausią bandymą priartėti prie pasaulio be žūčių keliuose. Lexus Safety System +A, kuri įdiegta tik Lexus LS modeliuose, teikia dar profesionalesnę pagalbą. Paremta penkiais Lexus Safety System+ principais, mūsų pažangiausia saugumo sistema turi pirmąją pasaulyje technologiją, suteikiančią galimybę pajusti dar didesnį vairavimo malonumą ir sumažinančią gresiančius pavojus.

    2018 lexus safety adaptive high beam system