Lexus logo
SCROLL TO CONTINUE

LEXUS SAFETY

MĖGAUKITĖS AKTYVIOSIOS SAUGOS ĮRANGOS PRIVALUMAIS KIEKVIENOJE KELIONĖJE

Žmogiškasis suvokimas yra nepakartojamas. Tačiau jis yra ribotas – kartais gali suklaidinti perspektyvų žaismas. Sužinokite, kaip  Lexus Safety System Plus sustiprina Jūsų pojūčius vairuojant. Išmanioji pagalbinė vairavimo įranga suteikia aiškų suvokimą ir pasitikėjimo jausmą kelyje.

PRAŠOME PALAUKTI – ĮKELIAMAS TURINYS

Suvokimą gali iškreipti
optiniai triukai,

kai atrodo, kad lygiagrečiosios linijos susilieja.

Tačiau važiuojant

Lexus neleidžia nukrypti iš eismo juostos.

NUKRYPIMO IŠ VAŽIUOJAMOSIOS JUOSTOS ĮSPĖJAMOJI BEI VAŽIAVIMO KRYPTIES IŠLAIKYMO IR KONTROLĖS SISTEMOS

IŠLIKITE STABILŪS KELYJE

Net ir labai dėmesingi vairuotojai gali prarasti budrumą. Nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjamoji sistema padeda išlaikyti važiavimo kryptį. Švelniai vibruojantis vairas, neįkyrus garso signalas ir šviečiantys indikatoriai reiškia, jog Jūs turite pakoreguoti savo judėjimo trajektoriją. Galite jaustis ramūs ir užtikrinti, ypač važiuodami greitkeliais ir leisdamiesi į tolimas keliones.

SUŽINOKITE DAUGIAU

KONTROLIUOJAMA KRYPTIS

Išmanioji kamera fiksuoja baltas ir geltonas eismo juostų žymas. Nukrypus nuo kurso, automatiškai įjungiami garso ir vaizdo signalai. Be to, važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės sistema gali švelniai pakoreguoti vairo padėtį, kad būtų sklandžiai atstatyta automobilio judėjimo trajektorija (jei pasirenkama ši funkcija).

Veikdamos drauge, šios budrumą ir dėmesingumą skatinančios sistemos padeda ilgesnį laiką išlaikyti sukoncentruotą žvilgsnį į kelią. Tai palengvina vairavimą. Nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjamoji bei važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės sistemos – nuolatinė patikima pagalba Jūsų akims.

BACK TO EXPERIENCE

Naktį

ryškios tolimosios priekinių žibintų šviesos,

kaip judantys taškai šioje iliuzijoje,

gali apakinti kitus vairuotojus.

Lexus automatiškai sumažina šį akinantį spindėjimą.

AUTOMATINĖ IR ADAPTYVIOJI TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ SISTEMOS

IŠMANUSIS
APŠVIETIMAS

Vairavimas naktį – vienas didesnių gyvenimo malonumų, nors skrodžiant tamsą tenka susidurti su naujais iššūkiais. Mūsų įranga pagerina matomumo galimybes, užtikrindama Jūsų ir kitų vairuotojų saugumą. Reikiamu momentu automatinės tolimosios šviesos automatiškai įsijungia arba išsijungia. Adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema siūlo dar pažangesnį sprendimą: ji sumaniai pritemdo priekinių žibintų skleidžiamą šviesą artėjant automobiliams, tačiau optimaliai apšviečia visą likusią aplinką.

SUŽINOKITE DAUGIAU

PASITIKĖJIMO JAUSMAS VAŽIUOJANT TAMSIU PAROS METU

Automatinė tolimųjų šviesų sistema turi išmaniuosius jutiklius, kurie gali aptikti tai, ko Jūsų akys negali iš karto pastebėti. Ant priekinio lango įrengtos kameros akimirksniu užfiksuoja priešpriešiais besiartinančių transporto priemonių priekinių žibintų ir priešais važiuojančių automobilių galinių žibintų skleidžiamą šviesą. Atsižvelgdama į tai, sistema automatiškai įjungia tolimąsias arba artimąsias šviesas.

Adaptyvioji tolimųjų žibintų sistema apšviečia kelią, tačiau visi automobiliai lieka šešėlyje. Kamera stebi automobilio judėjimą, kad būtų užtikrintas tikslus apšvietimas. Abi sistemos optimizuoja žmogaus regėjimą ir kartu apsaugo kitus vairuotojus nuo akinančios šviesos. Todėl sumažėja susidūrimo rizika. Saulei leidžiantis Jūsų regėjimas sustiprinamas.

BACK TO EXPERIENCE

Ne visada įmanoma viską matyti.

Nukreipę žvilgsnį kitur,

galite nepastebėti nematomų pavojų.

Todėl Lexus stebi šias nematomas zonas už Jus.

NEMATOMŲ ZONŲ MONITORIUS

AIŠKESNIS
MATOMUMAS

Žmonės neturi visapusiško periferinio regėjimo, todėl tam tikrais atvejais labai praverčia nematomų zonų monitorius. Jis stebi iš gretimų eismo juostų besiartinančias transporto priemones ir įspėja apie jas. Todėl galite ramiai jaustis už vairo ir užtikrintai persirikiuoti į kitas eismo juostas.

SUŽINOKITE DAUGIAU

KITŲ VAIRUOTOJŲ FIKSAVIMAS

Nematomų zonų monitorius su išmaniaisiais jutikliais padeda stebėti kelią, aprėpdamas zonas, kurias kitaip būtų sudėtinga matyti. Jis nustato, kada Jūs rikiuojatės į kitą juostą, stebėdamas automobilius nematomoje zonoje, kad jų nepražiūrėtumėte.

Ši sistema labai praverčia ir statant automobilį. Perspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones ir stabdymo sistema padeda lengviau manevruoti: ji įspėja apie visus automobilius, artėjančius Jūsų link iš bet kurios pusės. Nustačiusi susidūrimo riziką, sistema pradeda stabdyti. Matydami aiškesnį ir platesnį vaizdą, visuomet galite geriau orientuotis.

BACK TO EXPERIENCE

Mūsų regėjimo galimybės vertinant atstumą vis tobulėjo,

tačiau dar gali pasitaikyti klaidų.

Abi horizontaliosios linijos

yra to paties ilgio

Lexus padeda geriau suvokti atstumą:

Jūsų automobilio greitis intuityviai pritaikomas prie priekyje važiuojančios transporto priemonės.

ADAPTYVIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO IR PRE-COLLISION SISTEMOS

PASITIKĖJIMO JAUSMAS
UŽ VAIRO

Žmogaus sprendimas būna daug efektyvesnis, kai jis priimamas į pagalbą pasitelkiant išmaniąsias vairavimo sistemas. Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema nustato atstumą tarp Jūsų automobilio bei priekyje važiuojančios transporto priemonės ir atitinkamai pakoreguoja Jūsų automobilio greitį. Pre-Collision sistema fiksuoja visas priekyje esančias transporto priemones ir kliūtis. Iškilus susidūrimo pavojui, ji įspėja apie tai vairuotoją ir automatiškai ima stabdyti automobilį, jei vairuotojas pats nesiima veiksmų. Kai lieka mažiau neaiškumų, už vairo galima jaustis daug užtikrinčiau.

SUŽINOKITE DAUGIAU

NEVARGINANČIOS TOLIMOS KELIONĖS

Adaptyvioji pastovaus greičio ir Pre-Collision sistemos, naudodamosi milimetrinių bangų radaru, stebi situaciją kelyje. Palaikomas optimalus greitis: jis kontroliuojamas atsižvelgiant į nustatyto greičio diapazoną, kad būtų pritaikytas prie kitų judančių transporto priemonių greičio. Kai nustatoma susidūrimo rizika, vairuotojas apie tai įspėjamas. Neišvengiamo susidūrimo atveju automatiškai įjungiama stabdžių sistema.

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo ir Pre-Collision sistemos yra nepamainoma pagalba kelyje. Mažiau nuvargsite leisdamiesi į tolimas keliones, be to, nereikės taip dažnai staigiai spausti stabdžio pedalo. Patirsite mažiau įtampos ir galėsite mėgautis ramybe leisdamiesi į kiekvieną kelionę.

BACK TO EXPERIENCE

SAUGUMO TECHNOLOGIJŲ ATEITIES VIZIJA

TOLESNĖS PERSPEKTYVOS

Pirmasis Lexus LS pasirodė prieš 28 metus. Jis tapo prabangaus automobilio standartu ir susilaukė kritikų liaupsių dėl savo eksploatacinių charakteristikų, sklandaus ir tylaus veikimo, gamybos kokybės bei patikimumo.

Dabar naujasis 2018 m. laidos LS pasirengęs dar vienam perversmui. Lexus Safety System+ saugos įrangą papildė naujos technologijos, tarp jų pirmoji pasaulyje intuityvioji pėsčiųjų aptikimo sistema. Mūsų flagmanas sedanas skelbia naują pažangių pagalbinių vairavimo technologijų erą.

SAUGUMO TECHNOLOGIJŲ ATEITIS

NAUJASIS LS

IŠMANUSIS SUVOKIMAS

Dėl modernių aktyviosios saugos sistemų LS gali geriau kontroliuoti aplinką ir sumaniai pasitarnauti vairuotojui. Informacija gaunama iš aplink visą automobilį įrengtų daugiakrypčių jutiklių bei stereoskopinių kamerų, stebinčių įvairias situacijas – nuo manevravimo statant automobilį iki susidūrimų išvengimo.

Ši informacija perduodama ir intuityviajai pėsčiųjų aptikimo sistemai, kuri veikia kartu su pirmąja pasaulyje aktyviąja vairo valdymo funkcija. Kai priešais kelyje aptinkamas pėstysis ir susidūrimas neišvengiamas, sistema pradeda automatiškai stabdyti automobilį, atitinkamai pasukdama vairą, kad būtų apvažiuotas žmogus ir nenukrypta iš eismo juostos. Didžiausiame pasaulyje 24 colių projekciniame ekrane vairuotojas gali matyti įspėjimus. Todėl Jūs visuomet žinosite, kas vyksta kelyje.

NAUJASIS LS

LEXUS CODRIVE

LS sedane taip pat įrengta aukšto lygio pagalbinė vairavimo sistema Lexus CoDrive, kuri gali valdyti vairą sumaniai nuspėdama vairuotojo intencijas. Tai patikima vairuotojo pagalba važiuojant greitkeliu, suteikianti pasitikėjimo jausmą.

LS – ryškus postūmis į priekį diegiant pažangesnes pagalbines Lexus vairavimo technologijas, padedančias visuomet kontroliuoti situaciją ir jaustis saugiems.

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE NAUJĄJĮ LS

JŪSŲ LEXUS, JŪSŲ ĮRANGA

LEXUS AUTOMOBILIŲ SAUGUMAS

SUŽINOKITE DAUGIAU

PLEASE INCREASE THE SIZE OF YOUR BROWSER WINDOW