TECHNOLOGIJOS

HIBRIDINIŲ TECHNOLOGIJŲ INŽINERIJA

Išbandykite Lexus sukurtos ir ištobulintos aukščiausio lygio hibridinės technologijos privalumus. Mažos degalų sąnaudos, žemas taršos lygis, žaibiškai perduodama galia ir tikrą malonumą teikiantis sklandus riedėjimas – galite mėgautis viskuo.

LYDERYSTĖ HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ RINKOJE

Lexus hibridinės technologijos ir toliau pirmauja pasaulyje. Mes pirmieji pradėjome diegti visiškai hibridinę technologiją, kurią nuolat tobuliname. Daugiau nei milijonas vairuotojų visame pasaulyje jau nuvažiavo milijonus kilometrų mūsų lyderiaujančios hibridinės sistemos varomais automobiliais.

    technology hybrid engineering long standing hybrid leadership 01
 •     technology hybrid engineering long standing hybrid leadership 02

  ILGAMETĖ LYDERYSTĖ HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ RINKOJE

  DAUGIAPAKOPĖ HIBRIDINĖ SISTEMA

  Mes nuolat plečiame hibridinių technologijų galimybių ribas, pranokdami visus lūkesčius. Jūsų pasirinkimui dabar siūlome Lexus pažangiausią novatorišką hibridinę technologiją – daugiapakopę sistemą, komplektuojamą LC 500h ir LS 500h modeliuose.

  Nuolatinio kintamojo veikimo transmisija (CVT) papildyta keturių pavarų automatine transmisija. LC 500h automobilyje su benzininiu varikliu galima naudotis iki 10 simuliuojamų pavarų. Pavaros be jokio uždelsimo dinamiškai perjungiamos svirtelėmis ant vairo.

  Koks rezultatas? Jaudinančio sportiškesnio vairavimo potyriai. Dinamika, sparta ir darni sąveika – tai greičiausiai į komandas reaguojančios ir efektyviausios iki šiol hibridinės sistemos apibrėžimas. Paspaudus akceleratoriaus pedalą, žaibiškai padidinama galia, o važiuojant ramesniu tempu sumaniai kontroliuojamos degalų sąnaudos. Daugiapakopė hibridinė sistema nustato naujus standartus. Siekdama išlaikyti savo lyderės poziciją hibridinių technologijų srityje, šią sistemą Lexus įtrauks ir į kitų savo modelių asortimentą.

 •     technology hybrid engineering long standing hybrid leadership 03

  ILGAMETĖ LYDERYSTĖ HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ RINKOJE

  VAŽIAVIMO REŽIMO PASIRINKIMO FUNKCIJA

  Lexus hibridinė sistema stebi važiavimo sąlygas ir nepastebimai kontroliuoja galios šaltinius, parinkdama optimalią kombinaciją. Tačiau Jūs galite ir patys pasirinkti, kaip norite važiuoti: elektriniu režimu, veikiant elektriniam ir benzininiam varikliams ar vien benzininiam varikliui.

  Jūs galite diktuoti sąlygas nuo automobilio užvedimo iki pagreitėjimo, važiavimo vidutiniu greičiu ir greičio mažinimo. Tai galite daryti visos kelionės metu ar tik tam tikrą jos dalį. Automobilis prisitaiko prie Jūsų pasirinkto režimo, užtikrindamas mažesnį teršalų kiekį ir didesnę galią.

  Važiuojant Normal režimu, optimaliai suderinama degalų ekonomija ir variklio eksploatacinės charakteristikos. Pasirinkus Sport režimą, užtikrinamas greitesnis ir dinamiškesnis droselio veikimas vairavimo pojūčiams sustiprinti. Nustačius Eco režimą, atitinkamai pakoreguojamas droselio veikimas, variklio galia ir klimato kontrolės sistemos nustatymai, kad būtų labiau sumažintos degalų sąnaudos.