SUŽINOKITE DAUGIAU APIE LEXUS

TECHNOLOGIJOS

Technologijos – Lexus kūrybos katalizatorius. Lexus niekuomet neapsiriboja vien pažangiausių inovacijų taikymu. Mes stengiamės jas perkelti ieškodami naujų, netikėtų ir kūrybiškų sprendimų.

ORIGINALŪS PRITAIKYMO BŪDAI

Mūsų požiūris į technologijas nėra sustabarėjęs ir nuolat keičiasi. Mūsų tikslas – ne tiesiog pritaikyti technologijas žinoma forma, bet atsispiriant nuo jų ieškoti naujų sprendimų. Mes stengiamės nuolat būti žingsniu priekyje, todėl mąstome kūrybiškai ir nestandartiškai, iš naujo peržiūrėdami ir keisdami naujausius pasiekimus.

 • 
 

 
  technology hub innovation with imagination

  TECHNOLOGIJOS

  IŠRADINGOS INOVACIJOS

  Taikydami pažangias technologijas, mes plečiame galimybių ribas. Jos, kaip ir mūsų drąsios naujos idėjos, yra neatsiejama automobilių kūrybos dalis.

 • 
 

 
  2018 lexus safety accessories hero

  TECHNOLOGIJOS

  LEXUS SAUGA

  Jūsų saugumas yra mūsų prioritetas. Lexus Safety System+ žymi naują nelaimingų atsitikimų prevencijos erą – siekiame apsaugoti Jus, Jūsų keleivius, kituose automobiliuose esančius žmones ir pėsčiuosius. Lexus Safety System+ papildo Jūsų vairavimo galimybes ir sustiprina pojūčius, kad kelyje visada jaustumėtės užtikrintai.

 • 
 

 
  technology hub pioneering technology

  TECHNOLOGIJOS

  NOVATORIŠKOS TECHNOLOGIJOS

  Vairavimo patirtis nuolat keičiasi, atverdama naujas perspektyvas. Technologijose slypinti galia mums leidžia judėti į priekį. Ateitis priklauso mums ir mes turime ją kurti.

 • 
 

 
  technology hub premium specification

  TECHNOLOGIJOS

  IŠSKIRTINĖ TECHININĖ ĮRANGA

  Vien modernių technologijų nepakanka. Jos turi būti ištobulintos iki aukščiausio lygio. Visuose Lexus modeliuose įdiegtos naujoviškos technologijos neatsiejamos nuo išskirtinės prabangos.