2018 lexus performance hero

GALIA

PAŽANGOS DVASIA

Pažangios technologijos – žingsnis teisinga kryptimi.

Kartais atrasti nuostabias idėjas reikia ne tik galvoti nestandartiškai, tačiau ir išmesti viską iš galvos bei pradėti iš naujo. Tokį metodą pasirinko pramonės dizaineris ir technologijų inovatorius Laurence Kemball-Cook, kuris buvo pasiryžęs surasti visiškai naują kūrybinį sprendimą augančiai globaliai klimato kaitos problemai.

Bandydamas surasti papildomą alternatyvą vėjo ir saulės energijai, kasdienės kelionės į Loughborough universitetą (kuriame baiginėjo Pramonės dizaino ir Technologijos studijas) metu jis pasirinko neįprastą metodą.

„Pravažiuodavau pro Victoria stotį, kuri kasmet aptarnauja 75 milijonus žmonių, ir pradėjau rimtai galvoti apie potencialą panaudoti žmonių ėjimo kinetinę energiją, - sako jis – Įkvėptas savo paties tyrimų apie atsinaujinančius energijos šaltinius bei miesto infrastruktūrą sumąsčiau pajungti energiją iš miesto gyventojų per jų žingsniavimą.“

    2018 lexus performance1 landscape

L. Kemball-Cook įkūrė savo kompaniją „Pavegen“ 2009 metais ir pradėjo vystyti sumanią naują grindinio klojimo sistemą. Panaudojant pėsčiojo pėdos kritimo svorį su elektro-magnetiniais generatoriais sukuriamas sukimosi judesys. Iš jo pagaminamas nedidelis energijos kiekis gali būti surenkamas ir kaupiamas baterijose arba perduodamas į lokalius elektros energijos įtaisus – tokius, kaip apšvietimas, sensoriai arba duomenų perdavimo jungtys.

Jis iškart pradėjo ieškoti galimybių savo sumanios dangos reklamai ir iš pradžių bandydamas pritraukti naujų klientų turėjo pasitelkti netradicinius metodus.

„Pirmajam pardavimui įdiegėme „Pavegen“ dangą statybų aikštelėje be leidimo ir tada pasinaudodami socialiniais tinklais sėkmingai įtikinome jos savininkus įsigyti mūsų sistemą, - pripažįsta jis – Nuo tada pavyko pritraukti tarptautinę klientų bazę, sudominti tarptautinių partnerių tinklą ir surinkti patyrusią komandą.“

 •     2018 lexus performance quote landscape
      2018 lexus performance quote portrait

  „SUKŪRUS PAČIUS PIRMUOSIUS PROTOTIPUS MŪSŲ TECHNOLOGIJA SULAUKĖ DAUG SUSIDOMĖJIMO IŠ ĮVAIRIŲ PUSIŲ – NUO VERSLININKŲ, NORINČIŲ DIRBTI KARTU, IKI DAUGIALYPĖS INVESTUOTOJŲ GRUPĖS, IR, ŽINOMA, „PAVEGEN“ NAUDOJANČIŲ ŽMONIŲ“, - SAKO JIS.

  Laurence Kemball-Cook, pramonės dizaineris ir techologijų inovatorius
 • Žiniai apie „Pavegen“ systemą paplisti neprireikė daug laiko. Iki dabar L. Kemball-Cook komanda įgyvendino daugiau nei 200 pastovių ir eksperimentinių projektų 30-yje šalių visame pasaulyje – tarp jų Vašingtono Dupont Circle rajone ir Londono miesto centre.

  Vis daugiau miestų ir didelių korporacijų – tokios kaip „Google“ ir „Nike“ – nori dirbti su „Pavegen“. Tvarios kinetinės energijos ateitis atrodo šviesi.

      image 2018 07 26 11 00 37 095 v2

L. Kemball-Cook tiki, jog ši sistema turi daug potencialo integruotis į kitus energijos šaltinius ir panaudojant įvairiose srityse - nuo transporto centrų iki mokyklų, prekybos centrų – sukurti protingesnius, efektyvesnius miestus, kuriuose aktyviai sprendžiamas klimato kaitos iššūkis.

„Išsprendus energijos krizę, tuo nebereikės užsiimti mūsų bendruomenėms. Jos galės daugiau kūrybiškumo ir savo energijos skirti taisant kitas problemas – tokias, kaip maisto trūkumas ir greitas bioįvairovės praradimas.“

    2018 lexus performance2 landscape

PAŽANGOS DVASIA

ŽENGIANT Į ATEITĮ

Inovacija ir originalumas – esminė Lexus filosofijos dalis. Lexus išsiskiria iš konkurentų tuo, kad turi tikrą aistrą atrasti inovatyvius sprendimus, visuomet pasitelkiant pačią pažangiausią technologiją, bendradarbiaujant su pačiais geriausiais mokslininkais ir savo sričių specialistais.