lexus RC F GT3 hero

DINAMINĖS CHARAKTERISTIKOS

2017 M. RC F GT3

Nauji ir įdomūs iššūkiai – neatsiejama prabangų gyvenimo būdą siūlančio prekės ženklo dalis.

Vienas iš mūsų iššūkių – nuolat tobulinti savo F serijos modelių dinamines charakteristikas. Esame tikri, jog tobulindami savo profesinę patirtį įvairiose lenktynių srityse mes galime dovanoti viso pasaulio Lexus automobilių savininkams nepakartojamų vairavimo potyrių. Todėl 2017 m. daugiau dėmesio skiriame automobilių sportui, daug vilčių dėdami į RC F GT3.

Mes siekiame ne tik sustiprinti savo poziciją visose lenktynėse, kuriose dalyvaujame, bet ir pakurstyti savo augančios pasaulinės lenktynių entuziastų auditorijos aistras.
RC F GT3 montuojamas 5,4 l V8 variklis su šešių pavarų sekvencine lenktynine transmisija. Variklio dangtis, buferiai, galinis aptakas, stogas, durelių plokštės, variklio oro filtras ir prietaisų skydelis pagaminti iš anglies pluošto, sumažinant bendrą jo masę iki 1300 kg.

Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) jau patvirtintas RC F GT3 automobilis pasirodys JAV ir Japonijos lenktynių čempionatuose, taip pat atskirose Europos lenktynėse.

JAV komanda 3GT Racing su dviem Lexus RC F GT3 automobiliais dalyvaus IMSA WeatherTech SportsCar Championship čempionate, GTD klasėje. Japonijoje komanda LM Corsa su dviem automobiliais startuos Super GT čempionate, GT300 klasėje.

Europoje šį sezoną savo rezultatus mėgins pagerinti dvi komandos – Farnbacher Racing ir Emil Frey Racing, siekdamos ateityje pereiti į aukštesnį Europos GT3 lenktynių lygį. Pernai šios komandos dalyvavo VLN ištvermės lenktynių čempionate su RC F GT3 prototipais. Savo jėgas jos bandys 2017 m. Europos lenktynėse, įskaitant atskiras International GT Open čempionato lenktynes.

Praėjusiais metais Lexus tapo pirmuoju Azijos automobilių gamintoju, laimėjusiu VLN ištvermės lenktynių čempionatą Niurburgringo Šiaurinėje kilpoje: pergalė buvo išplėšta VLN9 lenktynėse 2016 m. spalio 8 d. su RC F GT3 prototipu.

Puikių rezultatų praėjusiais metais Lexus pasiekė ir su RC F GT500 – dar vienu lenktyniniu automobiliu, sukurtu RC F pagrindu. 2016 m. RC F GT500 bolidas dominavo praėjusių metų Super GT čempionate Japonijoje: SARD komanda ir pilotai Heikki Kovalainen bei Kohei Hirate laimėjo atitinkamai komandinėje ir asmeninėje įskaitose GT500 kategorijoje.

Modelio pavadinimas LEXUS RC F GT3
Variklis 5,4 l V8
Galia 373+ kW (500+ DIN AG)
Sukimo momentas Nėra duomenų
Transmisija 6 laipsnių sekvencinė lenktyninė pavarų dėžė
Ratai 13 x 18 priekyje, 13 x 18 gale, su centriniu tvirtinimo varžtu, 13 x 8 colių priekyje ir gale

Stabdžiai geležiniai stabdžių diskai
Bendras ilgis 4845 mm
Bendras plotis 2030 mm
Bendras aukštis 1270 mm
Važiuoklės bazė 2730 mm
Parengto automobilio masė 1300 kg