DINAMINĖS CHARAKTERISTIKOS

LC SPORTINIS KUPĖ

LC – visais aspektais novatoriškas automobilis. Jis ženklina naują Lexus ir mūsų vairuotojų etapą. Mūsų pasaulinės klasės aerodinamikos tyrimų centre Japonijoje sukurtas LC siūlo visiškai naują vairavimo patirtį.

SUKURTA NAUJAI ERAI

2016 m. Tarptautinėje Šiaurės Amerikos automobilių parodoje (NAIAS) Detroite pristatytas LC iškart patraukė gamintojų dėmesį ir susilaukė jų pripažinimo. Jėgas suvienijusios Lexus komandos siekė sukurti įspūdingo dizaino automobilį, pasižymintį neprilygstamomis dinaminėmis charakteristikomis. Jis ne tik stebina savo važiavimo kokybe, bet ir yra akivaizdus pavyzdys, parodantis, kokia linkme toliau plėtosis Lexus dizainas.

NUO KONCEPCIJOS IKI REALAUS MODELIO

LC virsmas iš koncepcijos į serijinį modelį neturi analogų. Išraiškingas dizainas su ištobulintais inžineriniais sprendimais padėjo išgryninti vairavimo patirtį. Tai visapusiškos prabangos jausmas.

    lexus lc 500 concept to reality
 •     lexus lc 500 unprecedented achievement

  NUO KONCEPCIJOS IKI REALAUS MODELIO

  NEPRILYGSTAMI PASIEKIMAI

  Ši ypatinga vizija realizuota iki smulkiausios detalės. 2012 m. debiutavusios apdovanotos LF-LC koncepcijos įkvėptas LC griauna pramonės standartus ir keičia lūkesčius.

  Lexus inžinieriai ir dizaineriai įdėjo daug pastangų, kad pasaulį išvystų realus LC modelis. LC kupė, kaip ir pasaulyje gerai žinomas mūsų LFA superautomobilis, gaminamas vadovaujant Takumi meistrams. Automobilių gamyba yra tikrasis jų pašaukimas. Preciziškas išbaigtumas ir subtili estetika yra Takumi ilgametės patirties išraiška, kelianti standartus į naujas aukštumas.

 •     lexus lc 500 unmatched performance

  NUO KONCEPCIJOS IKI REALAUS MODELIO

  NEPRILYGSTAMOS DINAMINĖS CHARAKTERISTIKOS

  Visa serija LC įdiegtų naujoviškų sprendimų leidžia mėgautis unikalia vairavimo patirtimi. Stulbina ir šio modelio dinamiška prabanga. Tai be galo elegantiška, jausmus žaidinanti ir grakšti mūsų L-Finesse dizaino interpretacija.

  LC – vienas pirmųjų automobilių, sukurtų mūsų aerodinamikos tyrimų centre Japonijoje, dalyvaujant talentingiems Takumi meistrams. Jis skelbia naujos eros pradžią.

DAUGIAPAKOPĖ HIBRIDINĖ SISTEMA

LC 500h pristato naują hibridinę Lexus technologiją. Jį varo novatoriška daugiapakopė hibridinė sistema, lemianti išskirtinę degalų ekonomiją, mažus taršos rodiklius ir neprilygstamą sportinio jaudinančio vairavimo potyrius.

    lexus lc 500 next generation power

DAUGIAPAKOPĖ HIBRIDINĖ SISTEMA

NAUJOSIOS KARTOS GALIA

Susipažinkite su naujosios kartos hibridu. LC komplektuojama daugiapakopė hibridinė sistema sumaniai suderina dviejų galios šaltinių veikimą. Automobilis gali būti varomas vien akumuliatoriaus įkraunamo elektrinio variklio arba benzininio variklio. Jie gali veikti ir kartu.

Koks rezultatas? Nepaprastai mažos degalų sąnaudos, žemas taršos lygis, įkvepiantys vairavimo potyriai ir įspūdingas pagreitėjimas. Mūsų sistema stebi važiavimo sąlygas ir nepastebimai kontroliuoja galios šaltinius, parinkdama optimalią kombinaciją. Tačiau Jūs galite perimti iš jos kontrolę, naudodamiesi važiavimo režimo pasirinkimo funkcija.

Daugiapakopė hibridinė sistema leidžia mėgautis sportiškesnėmis hibridinio važiavimo charakteristikomis. Sistema papildyta keturių pavarų automatine transmisija. Ji simuliuoja 10 unikalių pavarų, kurias vairuotojas gali sparčiai perjungti. Paspaudus akceleratoriaus pedalą, žaibiškai sutelkiama dinamiška galia, o važiuojant mažesniu greičiu užtikrinamas didesnis efektyvumas.

VAŽIAVIMO DINAMIKA

LC įdiegti inžineriniai sprendimai – tobulumo viršūnė. Jie užtikrina neprilygstamas važiavimo charakteristikas. Mes žinome, jog net mažiausia detalė gali būti labai reikšminga.

    lexus lc 500 driving dynamics
 •     lexus lc 500 a drive like no other

  VAŽIAVIMO DINAMIKA

  UNIKALI VAIRAVIMO PATIRTIS

  LC 500h variklis turi du įsiurbimo kanalus. Taip užtikrinamas geresnis oro įleidimas ir lengviau išgaunamas efektingas variklio garsas – muzika kiekvieno ausims. Šis natūralaus įsiurbimo variklis ir sportinis kupė sudaro darnų duetą. Dėl jo sklandaus galios perdavimo automobilis lengvai valdomas ir suteikia dar niekuomet nepatirtą vairavimo malonumą.

  Judėdama tolyn į priekį ir plėsdama ateities horizontus, Lexus sukūrė visiškai naują vairavimo patirties formulę. Savo charakteriu ir emocine patirtimi LC skiriasi nuo visų kitų iki šiol Lexus sukurtų automobilių.

 •     lexus lc 500 built for agility

  VAŽIAVIMO DINAMIKA

  JUDRI PRIGIMTIS

  Kurdami LC automobilį, apgalvojome kiekvieną detalę, kad pasiektume savo trokštamą rezultatą – padovanoti aštresnių ir rafinuotesnių vairavimo pojūčių. Manevringas, judrus, galingas – toks yra LC.

  Mes siekėme sukurti aukščiausią važiavimo kokybę užtikrinantį prabangų sportinį kupė, kuris darytų įspūdį ir kurstytų vairuotojų aistras. Atsisėdę už LC vairo, Jūs iškart suprastumėte, jog savo ambicingą siekį mes tikrai įgyvendinome.