DINAMINĖS CHARAKTERISTIKOS

F FILOSOFIJA

Esame įsitikinę, jog dinamika yra daug daugiau nei vien automobilio galia. Tai fizinė ir emocinė patirtis.

AISTRA DINAMINĖMS CHARAKTERISTIKOMS

Mes siekiame kurti nepaprasta. Tai, kas žadina pojūčius, kaitina aistras, tobulina įgūdžius ir susieja vairuotoją, automobilį ir kelią į harmoningą vienovę. Šios mūsų pastangos ir požiūris turi savo pavadinimą – tai F filosofija. Sėdėdami už Lexus F automobilio vairo, Jūs visuomet patirsite nenusakomai didesnį vairavimo malonumą.

GIMĘ LENKTYNIŲ TRASOJE

Kaip kurti automobilius, orientuotus į unikalią, įkvepiančią vairavimo patirtį? Tokie automobiliai gimsta ir tobulinami lenktynių trasoje. Mūsų automobiliai išbandomi tose pačiose vietose, kur lenktynių pasaulio legendos virpina širdis, muša rekordus ir kaunasi dėl pergalės.

    lexus lfa born on track
 •     lexus fuji nurburgring

  GIMĘ LENKTYNIŲ TRASOJE

  FUJI IR NIURBURGRINGO TRASOS

  Daugelis mūsų bandymų vyksta legendinėje Japonijos Fuji trasoje. Tai viena sudėtingiausių lenktyninių trasų pasaulyje. Čia glūdi mūsų F filosofijos ištakos.

  Bandomieji darbai atliekami ir Europoje, garsiojoje Niurburgringo trasoje Vokietijoje. Niurburgringo serijos LFA modelis atidavė didelę duoklę šiai vietai. Tai išskirtinis ir išskirtinai retas modelis, kurio pagaminta tik 50 egzempliorių.

  24 valandų trukmės Niurburgringo lenktynėse įvyko ir daug atgarsio susilaukęs naujojo prabangaus Lexus LC kupė debiutas. Jis pasirodė prologo etape prieš lenktynes.

 •     lexus performance heritage

  GIMĘ LENKTYNIŲ TRASOJE

  LENKTYNIŲ ĮKVĖPTŲ INOVACIJŲ PAVELDAS

  Lexus LFA – superautomobilis visais aspektais. Jis papildo mūsų lenktynių įkvėptų inovacijų lobyną. Tai tikras profesionaliai įgyvendintos ambicingos vizijos pavyzdys. Šis automobilis yra mūsų beprotiškos aistros blykstelėjimas, nušvietęs kelius į naujas aukštumas.

  LFA yra visapusiška mūsų troškimo sukurti neatskiriamą automobilio ir vairuotojo vienovę išraiška. Jo novatoriška dvasia ir charakteristikos yra neišsenkamas įkvėpimo šaltinis kuriant kitus mūsų modelius, tarp jų ir F serijos. LFA apraiškų netrukus bus galima aptikti visur. Mes siekiame, kad emociškai pakylėjančiomis dinaminėmis charakteristikomis pasižymėtų visi Lexus modeliai. Todėl lenktynių trasa tapo mūsų F serijos modelių inovacijų laboratorija.

IŠGRYNINTA DINAMIKA

Mes siekiame, kad emociškai pakylėjančiomis dinaminėmis charakteristikomis pasižymėtų visi Lexus modeliai. Todėl lenktynių trasa tapo mūsų F  serijos modelių inovacijų laboratorija.