SUŽINOKITE DAUGIAU APIE LEXUS

DINAMINĖS YPATYBĖS

Dinamika nėra vien greitis. Tai jausmas, susiejantis automobilį, kelią ir Jūsų pojūčius. Sujungti visa tai į visumą ir yra Lexus misija.

SUKURTA EMOCIJOMS SUŽADINTI

Aistra yra žmogiškoji esmė. Iš jos gimsta ir nepaprasti automobiliai. Nors mūsų inžineriniai sprendimai yra aukšto techninio lygio ir pagrįsti inovacijomis, kurdami, gamindami ir bandydami automobilį, pirmenybę teikiame sensorinei patirčiai ir malonumo jausmui. Ar automobilis užvaldo visus Jūsų pojūčius? Ar jis žadina emocijas? Duomenys ir techninės specifikacijos yra svarbūs, tačiau Lexus iš tiesų daug labiau vertina tai, kaip kiekvienas automobilis jaučiamas.

 • 
 

 
  lexus performance hub f philosophy

  DINAMINĖS CHARAKTERISTIKOS

  F FILOSOFIJA

  Savo pastangas, sutelktas į vairavimo malonumą ir įkvepiančią sensorinę patirtį, mes vadiname labai paprastai – F filosofija. Visi Lexus modeliai, kad ir kokį pasirinktumėte, sukurti teikti tikrą, nuoširdų vairavimo džiaugsmą.

 • 
 

 
  lexus performance hub lc 500

  DINAMINĖS CHARAKTERISTIKOS

  LC SPORTINIS KUPĖ

  LC skelbia naują Lexus ir vairuotojų erą. Jame montuojama daugiapakopė hibridinė sistema dovanoja įkvepiančio sportinio vairavimo potyrių.

 • 
 

 
  2017 lexus discover performance overview f models

  DINAMINĖS CHARAKTERISTIKOS

  F SERIJOS MODELIAI

  F filosofijos įkvėpti F serijos modeliai atskleidžia Lexus aistrą važiavimo dinamikai. Atsisėdę už vairo būsite nukelti į naujas pojūčių aukštumas.

 • 
 

 
  2017 lexus discover performance overview f sport

  DINAMINĖS CHARAKTERISTIKOS

  F SPORT

  Pasirinkite savo mėgstamą Lexus modelį ir suteikite jam sportiškesnį charakterį. Mūsų F SPORT modeliai siūlo efektingo vairavimo patirtį: jie išsiskiria patobulintu išorės bei vidaus dizainu ir subtiliai sureguliuota pakaba.