1 2020 motorsport hero

TECH1 RACING KOMANDA

SEZONAS PRASIDEDA

Jau antrus metus iš eilės Tulūzoje įsikūrusi Tech1 Racing komanda bendradarbiauja su Lexus dalyvaudama žiedinėse GT World Challenge Europe lenktynėse. Sekite komandos pasiekimus po nedidelės COVID-19 nulemtos pertraukos vėl rengiamose lenktynėse ir palinkėkite laimėti GT3 Sidabro taurę.

TALENTAI IŠ PRANCŪZIJOS
Šiais metais prie sportinio automobilio vairo išvysite jaunų talentų iš Prancūzijos trio. Aurélien Panis ir Thomas Neubauer dalyvaus Sprinto čempionate, o Timothé Buret varžysis ilgų nuotolių Endurance lenktynėse. Nepaisant jauno vidutinio lenktynininkų amžiaus, kuris tesiekia 23 metus, komanda puikiai pažįsta šiuos sportininkus, nes yra bendradarbiavusi su jais ir anksčiau kitose autosporto disciplinose.

Patvirtinusi Aurélien Panis oficialiu komandos lenktynininku, Lexus atvėrė kelius jauniems sportininkams atstovauti Lexus komandai GT lenktynėse. Aurélien yra talentingas ir labai stabilus lenktynininkas, turintis daug patirties automobilių varžybose. Savo vertę jis jau įrodė puikiai pasirodydamas daugybėje skirtingų čempionatų.

Timothé Buret neįkainojamą patirtį kaupė su komanda dalyvaudamas Europos Le Mano serijos lenktynėse ir pačiose 24 val. Le Mano lenktynėse. Praėjusiais metais jis, lenktyniaudamas Lexus, labai sustiprino Total 24 Hours of Spa mėgėjų gretas GT3 klasėje.

Thomas Neubauer yra kupinas energijos ir entuziazmo pilotas, nuolat ištroškęs pergalių. Jis – vienintelis iš trijulės, dalyvavęs visame GT3 sezone. Jo patirtis bus labai naudinga ir komandos draugams.
        2 2020 motorsport long body
PASIRENGĘ LENKTYNĖMS
„Aš esu be galo laimingas ir labai didžiuojuosi galėdamas prisijungti prie Lexus komandos GT World Challenge Europe lenktynėse, kaip komandos vairuotojas, – sako Aurélien Panis, GT3 GTWCE Endurance Cup & Sprint Cup pilotas. – Didžiulis džiaugsmas grįžti į lenktynes su Tech1 Racing team komanda, su kuria debiutavau Formula Renault 3.5 serijoje ir turėjau galimybę su Lexus išbandyti jėgas keliose Blancpain serijos sprinto lenktynėse praėjusiais metais“.

„Esame be galo laimingi, galėdami vėl bendradarbiauti su Lexus“, – sako Sarah Abadie, komandos Tech1 vadovė.
„Norėtume labai padėkoti Lexus už pasitikėjimą, už tai, kad galime tęsti bendradarbiavimą lenktyniaudami sportiniu RC F GT3. Taip pat esame patenkinti ir sportine bei technine mūsų bendro projekto dalimi: Lexus parėmė mūsų idėją vystyti jaunųjų lenktynininkų programą, taip prisidėdama prie Lexus prekinio ženklo stiprinimo GT lenktynių serijoje.

Viskas yra mūsų rankose: priimsime iššūkį kovoti dėl GT World Challenge Europe Sidabro taurės ir būsime su Lexus dėmesio centre“.

„Lexus Europe atstovai nekantraudami laukia naujojo sezono su Tech1 Racing komanda ir lenktynininku Olivier Panis World Challenge Europe čempionate, – sako Olivier Naus, Lexus Europe Prekės ženklo, renginių ir autosporto vadovas. – Mes nekantraujame pamatyti automobilį lenktynių trasoje!“

„2020 m. komandos vairuotojų sąrašas su Aurélien, Thomas ir Timothé suteikia mums tikrai geras pozicijas. Mes tikime, kad jie yra autosporto ateities pilotai. Todėl nekantriai laukiame akimirkos, kai jie sės prie RC F GT3 vairo“.
        3 2020 motorsport long body
SEKITE LENKTYNES
Dėl COVID-19 plitimo tapo neįmanoma laikytis pradinio šio sezono lenktynių kalendoriaus. Bet dabar GT World Challenge Powered by AWS organizatoriai sutelkė visas pastangas ir perdėliojo datas.

Mes pranešime naujienas apie kiekvienas lenktynes ir komandos pasiekimus jose. Spauskite čia norėdami sužinoti daugiau oficialioje GT World Challenge Europe svetainėje.