lexus make your mark hero

LEXUS NAUJIENOS

PALIKITE SAVO PĖDSAKĄ

Lexus pranešė apie kūrybinį bendradarbiavimą su daugybę prestižinių apdovanojimą pelniusiu muzikos prodiuseriu Mark Ronson naujajam LC modeliui pristatyti. Naujasis Lexus flagmanas kupė simbolizuoja naują prabangaus prekės ženklo raidos etapą. Ne veltui naujo modelio reklaminė kampanija pavadinta „Palikite savo pėdsaką“ (Make Your Mark).
Bendradarbiavimas su M. Ronson – dar vienas Lexus žingsnis į priekį įgyvendinant savo ambicingą siekį kurti nepaprasta muzikos, meno ir technologijų srityse. Tai naujas partnerystės projektas po 2015 m. startavusios reklaminės kampanijos „Gyvenimas kaip RX“ su Jude Law, kuri suteikė galimybę interaktyviojo šou žiūrovams atsisėsti už vairo įsijaučiant į kino žvaigždės vaidmenį.

MARK RONSON

Per kitą kampanijos „Palikite savo pėdsaką“ pusmetį klientams ir fanams bus pasiūlyta daug įdomios medžiagos ir padovanota malonių potyrių.

Mark Ronson išsakytos mintys apie šią reklaminę kampaniją: „Man visada patinka dirbti su talentingais žmonėmis, su novatoriais – tiek studijoje, tiek už jos ribų. Kai Lexus pristatė šios kampanijos koncepciją ir aš pamačiau naująjį LC, ši idėja man pasirodė nauja ir įdomi. Mane užbūrė mintis pasitelkiant muziką sužadinti ir sukurti įspūdį apie šį automobilį.“

LEXUS LC

LC kupė išsaugojo iš esmės tokį pat koncepcinio LF-LC modelio dizainą, už kurį abu automobiliai pelnė apdovanojimą EyesOn Design Award konkurse. LC modelis yra pagrindinis besikeičiančios Lexus automobilių projektavimo kultūros simbolis, atspindintis bendras dizainerių ir konstruktorių pastangas siekiant sukurti visus lūkesčius pranokstantį stulbinamą automobilį.

Lexus Europe vadovas Alain Uyttenhoven taip pakomentavo Lexus ir Mark Ronson partnerystę: „Mark Ronson – legendinis muzikos prodiuseris, sukūręs garsiausius dešimtmečio hitus. Geresnio savo kampanijos „Palikite savo pėdsaką“ partnerio neįmanoma rasti. Lexus LC ženklina naujo Lexus etapo pradžią: mes stengsimės ieškoti darnesnio santykio tarp konstrukcinių sprendimų ir dizaino. Geresnio partnerio už Mark nėra. Šis žmogus įnešė svarų indėlį į muzikos pasaulį, pamalonindamas mus nepakartojamais pasirodymais ir bendrais darbais.“