LEXUS NAUJIENOS

LEXUS PRISTATO ATEITIES ELEKTRIFIKACIJOS VIZIJĄ SU PASAULINE LF-30 ELEKTRIFIKUOTOS KONCEPCIJOS PREMJERA

Japonija, Tokijas (2019 m. spalio 23 d.)
Turėdama tikslą pasidalinti su savo klientais novatoriškomis ir nuostabiomis patirtimis, Lexus pristatė naujos kartos elektrifikuotų transporto priemonių viziją. Ši akimirka buvo pažymėta elektrifikuoto Lexus koncepto LF-30 debiutu, kuris pasauliui pristatytas šiemetinėje 46-ojoje Tokijo automobilių parodoje.

Nuo pat prekinio ženklo sukūrimo 1989 m. Lexus siekia savo klientams pristatyti patirtį bei novatoriškus ir puikius produktus, kurie stimuliuotų penkis pagrindinius pojūčius. Nuo RX 400h pristatymo 2005 m. Lexus pirmavo pasaulyje kaip elektrifikacijos technologijų, tokių kaip dviejų pakopų reduktorius ir daugiapakopė hibridinė sistema, pradininkė. Tai padėjo užtikrinti puikias Lexus hibridinių transporto priemonių charakteristines savybes.

Net ir tada, kai keliavimo sąvoka mūsų visuomenėje nenustoja keistis autonominio vairavimo technologijų vystymo ir elektrifikavimo dėka, šiandien pristatyta Lexus elektrifikacijos vizija atskleidė esminį šuolį kalbant apie automobilio veikimo savybes, jo valdymą bei vairuotojo patirtį.

Siekdama sužadinti vairavimo džiaugsmą, sukurti dar didesnį vairavimo malonumą ir iš esmės keisti suvokimą apie prabangias ateities transporto priemones, Lexus vysto pažangią kelio laikysenos kontrolės technologiją ir kitas elektrifikavimo technologijas. Siekdama šių tikslų, Lexus pasitelkia visą sukauptą patirtį ir tobulina pagrindines populiariųjų Lexus hibridinių modelių technologijas, įskaitant akumuliatorių valdymo, variklio kontrolės modulio ir elektrinių variklių. Lexus hibridinių automobilių technologijose atskleidžiamas integruotas pavaros, vairo mechanizmo, pakabos bei stabdžių valdymo sistemos potencialas. Šių technologijų pagalba galime kontroliuoti varomąją jėgą ir užtikrinti transporto priemonės stabilumą bet kokioje vairavimo situacijoje. Lexus ir toliau siekia kurti saugesnes ir vairavimo malonumą teikiančias transporto priemones.

2019-ųjų lapkritį Lexus pristatys savo pirmąjį pilnai elektrifikuotą automobilį, kaip atsaką į įvairių pasaulio regionų poreikius. Kompanija taip pat plėtos ir įprastų hibridinių automobilių, įkraunamų iš tinklo hibridinių automobilių, pilnai elektrifikuotų automobilių bei nulinės emisijos elektrinių automobilių gamybą. Lexus ketina išplėsti elektrifikuotų transporto priemonių asortimentą – ateinančio dešimtmečio pradžioje bus pristatytas pirmasis Lexus hibridinis automobilis, įkraunamas iš tinklo, bei pilnai elektrifikuotiems automobiliams skirta platforma. Iki 2025 m. Lexus rinkai pasiūlys visų savo automobilių modelių pilnai elektrifikuotas versijas. Tikimasi, kad elektrifikuotų modelių pardavimų augimas pranoks įprastų automobilių su vidaus degimo varikliais pardavimus.

Be elektrifikuoto LF-30 modelio pristatymo, Tokijo automobilių parodoje bus pristatytas „Lexus Sense theatre“ – erdvė, kurioje žmonės galės patirti penkių pojūčių stimuliaciją. „Lexus Sense theatre“ sudarys dvi erdvės. Pirmoje erdvėje Lexus modelio LFA variklio 360° trimatis garsas stimuliuos lankytojų klausą.
Antroje erdvėje lankytojams siūloma vizualiai stimuliuojanti patirtis su Lexus modelio LC, naudojant projekcijas, kurios keisis priklausomai nuo dienos laiko ir žiūrėjimo kampo. „Lexus Sense theatre“ yra puiki proga susipažinti su Lexus filosofija, besimėgaujant jutiminės stimuliacijos patirtimi.

* Šiemetinė 46-oji Tokijo automobilių paroda vyks „Tokyo Big Site“ parodų centre nuo spalio 23 d. iki lapkričio 4 d. Žiniasklaidos atstovams – spalio 23-24 d. Su specialiais kvietimais – spalio 24 d. Peržiūros diena – spalio 25 d. Visuomenei paroda atvira nuo spalio 23 d. iki lapkričio 4 d.