the loft by brussels airline hero

LEXUS NAUJIENOS

BRUSSELS AIRLINES IR LEXUS "THE LOFT" VERSLO KLUBAS BRIUSELIO ORO UOSTE TAPO GERIAUSIU 2020-ŲJŲ METŲ VERSLO KLUBU EUROPOJE JAU ANTRUS METUS IŠ EILĖS

Jau antrus metus iš eilės, Brussels Airlines ir Lexus "THE LOFT" verslo klubas Briuselio oro uoste tapo geriausiu Europos oro uosto verslo klubu kasmetiniuose World Travel Awards programos regiamuose apdovanojimuose.

World Travel Awards apdovanojimai skiriami organizacijoms, pripažintoms už meistriškumą. Svečiai ir kelionių bei turizmo industrijos profesionalai pripažino Brussels Airlines ir Lexus "THE LOFT" verslo klubą nugalėtoju savo kategorijoje. Nors apdovanojimas skirtas už paslaugas, kurias "THE LOFT" siūlo jau nuo 2018-ųjų birželio, balsavimas World Travel Awards apdovanojimuose vyko koronaviruso pandemijos metu, Brussels Airlines ir Lexus teikiant paslaugas atitinkančias šio meto sveikatos apsaugos ir saugumo reikalavimus. Svečiams ir profesionalams balsavus už "THE LOFT" netgi tokiomis sąlygomis, apdovanojimas tampa dar vertingenis, nes abi kompanijos klientus laiko pačiais svarbiausiais ir jiems skiria visą dėmesį, nepaisant sudėtingų aplinkybių.

Brussels Airlines ir Lexus "THE LOFT" verslo klubas yra unikalus, sukurtas kreipiant ypatingą dėmesį komfortui, technologijoms, dizainui ir Belgiškai pasaulėžiūrai bei Japoniškam svetingumui.

“Dėmesys klientui mums yra svarbiausia, tiek įprastais laikais, tiek šiomis ypatingai sunkiomis sąlygomis. 2020-ųjų metų geriausio Europos oro uosto verslo klubo apdovanojimas mums yra dar svarbesnis sudėtingiausiu metu mūsų kompanijai ir visai aviacijos industrijai. Aš esu be galo dėkingas kelionių ir turizmo profesionalamas, kurie balsavo už "THE LOFT", ir dar dėkingesnis klientams, kurie toliau svečiuojasi "THE LOFT" šiuo sudėtingu metu. Jie suteikia mums energijos prisitaikyti krizės metu ir toliau teikti aukščiausio lygio paslaugas, kurios atitinka griežčiausius dabar galiojančius sveikatos apsaugos reikalavimus", sako Tanguy Cartuyvels, Brussels Airlines klientų aptarnavimo ir marketingo vadovas. "Dirbdami kartu su partneriais, motyvuotais teikti aukščiausios kokybės paslaugas, savo klientams galime užtikrinti nepakartojamas patirtis, o Lexus yra puikus to pavyzdys"

Pascal Ruch, Lexus Europe vadovas: "Mes esame dėkingi už savo klientų pasitikėjimą ir džiaugiamės gavę šį ypatingą apdovanojimą jau antrus metus iš eilės. Lexus “Omotenashi" filosofija - japoniška kultūra įkvėptos individualios ir išskirtinės patirtys, kurias teikiame savo klientams, šiais metais yra dar vertingesnės, prisidėdamos prie keliaujančių verslo reikalais ramybės ir saugumo jausmo šiais nepastoviais laikais. Mes vertiname šią ypatingą bendradarbystę tarp Brussels Airlines ir kitų partnerių, su kuriais šiandien dalijamės šiuo apdovanojimu”.

Brussels Airlines ir Lexus "THE LOFT" verslo klubas atvėrė duris 2018-ų metų birželio 25 dieną ir yra skirtas keleiviams iš viso pasaulio. Jo kūrėjai sėmėsi įkvėpimo iš Lexus prabangos ir dizaino, bei "Omotenashi" svetingumo filosofijos.

Jis pabrėžia Lexus, kaip pasaulinio prabangaus gyvenimo būdo prekės ženklo, plėtrą už prabangių automobilių pasaulio ribų. Klubo svečiams teikiama daugybė paslaugų, siekiant jų apsilankymą padaryti patogų, atpalaiduojantį ir malonų, bei suteikiant galimybę pažinti Lexus pasaulį.

2040m2 erdvėje, Brussels Airlines ir Lexus "THE LOFT" klube vienu metu gali lankytis 500 svečių. Jis padalintas į skirtingų nuotaikų ir funkcijų erdves, įskaitant centrinį barą, sėdėjimo erdves ir darbo zoną, idealiai tinkančią svečiams, kuriems reikalinga vieta susikaupimui.

Svečiams siūlomos unikalios paslaugos:

 • Lexus japonų svetingumo vertybėmis paremtos paslaugos
 • "Neuhaus maître chocolatier" šokoladas
 • Namų SPA Grohe dušų erdvė
 • Asmeniniai pogulio kambariai su žvaigždėtomis lubomis
 • Lexus LS "Shiatsu" masažo krėslai
 • Didelis organiškų patiekalų ir gėrimų pasirinkimas, paruoštas "Foodmaker" ir "Rombouts"
 • Geriausio alaus iš Belgijos ir viso pasaulio pasirinkimas
 • Poilsio erdvė be plastikinių butelių
 • Apdovanojimus pelnę meno kūriniai ir įkvepiantys subtilaus Lexus dizaino elementai
 • Mark Levinson aukštos kokybės muzikos klausymo kambarys
 • Dažni renginiai - nuo vyno degustacijų iki muzikinių pasirodymų
Laikantis Belgijos federalinės valdžios sprendimo laikinai sustabdyti svetingumo sektoriaus veiklą siekiant kovoti prieš COVID-19, Brussels Airlines ir Lexus "THE LOFT" verslo klubas šiuo metu yra uždarytas. Pasikeitus aplinkybėms, Briuselio avialinijos ir Lexus yra pasiruošę vėl saugiai atverti duris.
Daugiau informacijos apie Brussels Airlines ir Lexus "THE LOFT" verslo klubą bei kitus klubo partnerius galite rasti: https://press.brusselsairlines.com/brussels-airlines-extends-the-loft-at-brussels-airport