2018 lexus paris motorshow hero

21 / 09 / 2018

LEXUS 2018 M. PARYŽIAUS AUTOMOBILIŲ PARODOJE

 • 2018 m. spalio 2 d. Lexus Paryžiaus automobilių parodoje pristato pasaulines naujienas: naujosios versijos prabangų RC sportinį kupė kartu su naujuoju UX modeliu, septintosios kartos ES ir LC Yellow Edition versiją.
 • 2018 lexus paris motorshow rc

  PARYŽIAUS AUTOMOBILIŲ PARODA

  LEXUS

  Atnaujintas RC išsaugojo visus dabartinio modelio privalumus ir tuo pačiu juos pakelia į naują lygį – automobilis perima naujausios kartos Lexus dizaino kalbą ir pasižymi pažangesne vairavimo dinamika. Naujo modelio pardavimai Europoje prasidės 2018-ųjų pabaigoje.

 • 2018 lexus paris motorshow ux 810x1080 v2

  PARYŽIAUS AUTOMOBILIŲ PARODA

  NAUJASIS UX

  Naujasis Lexus UX siūlo inovatyvią prabangą bei saugumą ir į vieną komplektą sujungia ryškius bei naujus dizaino elementus su itin efektyviais galios agregatais. Įkvėptas dinamiško požiūrio, UX buvo sukonstruotas taip, kad leistų vairuoti greitai ir įtraukiančiai bei tuo pačiu sklandžiai judėtų Lexus stiliumi. Šis modelis yra unikalus prabangių kompaktiškų visureigių segmente.

 • 2018 lexus paris motorshow lc

  PARYŽIAUS AUTOMOBILIŲ PARODA

  LEXUS PRISTATO ŽVILGANTĮ NAUJĄ LC YELLOW EDITION KUPĖ

  Lexus pristato žvilgantį kupė flagmaną LC Yellow Edition. Kaip ir sako pavadinimas, automobilis yra nudažytas Flare Yellow spalva. Ji pateisina apdovanojimų susilaukusio LC stiliaus vardą. Klientams šis modelis bus pristatytas šių metų rudenį.

 • 2018 lexus paris motorshow es 810x1080 v2

  PARYŽIAUS AUTOMOBILIŲ PARODA

  NAUJASIS LEXUS ES: DAR GALINGESNIS IR RAFINUOTESNIS

  Po šešių kartų sėkmės vidutinio dydžio sedano kategorijoje naujasis septintosios kartos Lexus ES žengia nauju, ambicingesniu keliu. ES yra pagarsėjęs savo komfortu, rafinuotumu ir prabangia įranga, o naujame modelyje šie privalumai yra dar labiau pagerinti bei atnaujinta važiuoklė. Tai leido sukurti dinamiškesnį išorės dizainą ir geresnes vairavimo charakteristikas.