2020 lexus yacht ly 650 premiere hero

LEXUS NAUJIENOS

LEXUS PRISTATO NAUJĄ PRABANGIĄ JACHTĄ

  • Naujasis produktas - Lexus atsidavimo inovacijoms ir nepakartojamos patirties kūrimui rezultatas.
  • Lexus dizaino kalba įkūnijama naujoje 65 pėdų jachtoje.
  • Išskirtinės eksploatacinės savybės ir tyla, tinkanti vandenyną skrodžiančiam flagmanui.
  • Nepaprasta vartotojo patirtis, sukurta pažangiausių technologijų pagalba.
  • Aukštos kokybės meistriškumas ir įdiegta Toyota gamybos sistema (TPS).
  Tęsdami iššūkį savo klientams pristatyti novatoriškas ir nuostabias patirtis, 2019 m. rugsėjo mėn. Lexus surengė savo pirmosios prabangios jachtos Lexus LY 650 pasaulinę premjerą Floridoje, Boca Raton mieste.
  LY 650 yra naujas Lexus iššūkio, apimančio ne tik automobilių gamybą, įkūnijimas, kuriuo kompanija ir toliau pristato novatoriškas bei nuostabias patirtis. Sukurta remiantis koncepcine Lexus sportine jachta, kuri pirmą kartą buvo pristatyta 2017-ųjų sausį, LY 650 pasižymi unikaliu stiliumi ir puikiomis kruizinėmis savybėmis. Lexus, siekdama būti tikru prabangaus gyvenimo būdo prekės ženklu, sujungė pažangias technologijas ir meistriškumą, kad suteiktų nepakeičiamos patirties, žadinančios pojūčius ir viršijančios savininko lūkesčius, net ir jūroje. Dar vienu Lexus flagmanu tapusi jachta LY 650 įkūnija naują kompanijos CRAFTED filosofiją - visais įmanomais aspektais taikyti išskirtinį dėmesį detalėms ir nuoširdžiam svetingumui.
  Korpuso forma, erdvus laivagalio tūris ir kiti elementai, papildantys gražias lenktas linijas, suteikia LY 650 eksterjero stiliui išskirtinumo. Bendradarbiaujant su italų jachtų dizaino studija „Nuvolari Lenard“* pavyko sukurti patogią gyvenamąją erdvę ir pažangų dizainą, kuris juntamas kiekvienoje detalėje. Siekiant plaukiojimo patirties, kuri leistų pajusti nepakartojamas Lexus eksploatacines savybes, jachta plaukia ant lengvo ir labai tvirto kompozicinio korpuso, kuriame susijungia CFRP (anglies pluoštu sustiprintas plastikas) ir GFRP (stiklo pluoštu sustiprintas plastikas). Korpusas sukurtas bendradarbiaujant su „Marquis Yachts LLC“**. Be to, LY 650 įrengta pažangiausia laivų elektronikos technologija „LY-Link“, kuri reikiamu laiku dalijasi informacija ir kontroliuoja įvairias jachtos funkcijas.
  Jachta LY 605 pastatyta bendradarbiaujant su „Marquis Yachts“ amatininkais Pulaski mieste, Viskonsino valstijoje, JAV. Pradėję gaminti LY 650 ir norėdami padidinti gamybos efektyvumą bei kokybę, „Marquis Yachts“ savo gamybos procesuose pritaikė garsiąją Toyota gamybos sistemą (TPS). Naujoji jachta pasirodys tarptautinėje laivų parodoje Fort Loderdeilyje, Floridoje, 2019 m. spalio 30 d. - lapkričio 3 d.
  „Toyota Motor Corporation“ prezidentas Akio Toyoda komentavo: „Jachta LY 650 simbolizuoja iššūkį, kurį Lexus priėmė, siekdama būti tikru prabangaus gyvenimo būdo prekės ženklu ir neapsiribodama vien automobilių gamyba. Bendradarbiaudamos Toyota ir „Marquis Yachts“ pritaikė Toyota gamybos sistemą, kad padidintų kokybę ir produktyvumą. Tai leido Lexus filosofijai CRAFTED, kuriai būdingas atidus dėmesys detalėms ir besąlygiškas svetingumas, tapti realybe prabangios jachtos forma. Aš iš tikrųjų nekantrauju pamatyti pažangiausią aukštos kokybės LY 650, demonstruojančią savo grožį pasaulio vandenynuose. Būdami mobilumo įmonė, mes ieškome naujų galimybių net ir jūroje.“

  LEXUS DIZAINO KALBA ĮKŪNIJAMA NAUJOJE 65 PĖDŲ JACHTOJE

  Galingoji LY 650 išlaiko koncepcinės Lexus jachtos energingą formą ir dailias lenktas linijas, tačiau kartu yra elegantiška ir sportiška. Jachta pasižymi tvirta ir ryškia priekine dalimi bei dinamišku korpusu, turinčiu vieną plačiausių sijų savo klasėje, o kupė stogo linija bei paryškinti laivagalio šonai pabrėžia jos kreiserines eksploatacines savybes.
  Naujausiai jachtai pritaikyta dviejų tonų spalvų paletė, kuri pabrėžia jos išskirtinę formą ir užfiksuoja 2017-aisiais pristatytos koncepcinės Lexus jachtos įvaizdį. Metaliniai akcentai ant priekinės laivo dalies, šoninių langų ir laivo L formos oro įtraukimo angos kuria ikonišką Lexus jachtos įvaizdį.
 •     2020 lexus yacht ly 650 premiere LR01 interior

  Interjere susijungia pažangus dizainas ir omotenashi (japoniškas svetingumas, pagrįstas nuoširdžiu žmogaus poreikių tenkinimu), kad būtų pasiekta aukšta kokybė, būdinga Lexus. Vyraujanti šviesi, baltos spalvos erdvė, lenktos linijos ir kūrybingi apšvietimo sprendimai suteikia interjerui erdvumo ir jaukumo.

  Funkcionaliame salono išplanavime - dvigubos kapitono sėdynės ir sofos laivo priekinėje dalyje, virtuvės komplektas laivo galinėje dalyje. Žemiau salono įrengti 3 miegamieji (jų erdvės aukštis siekia daugiau nei du metrus), o kiekviename iš jų įrengti atskiri dušai.

IŠSKIRTINĖS EKSPLOATACINĖS SAVYBĖS IR TYLA, TINKANTI VANDENYNĄ SKRODŽIANČIAM FLAGMANUI

Kuriant išskirtines Lexus eksploatavimo savybes, LY 650 buvo sukonstruota ir pagaminta taip, kad bet kokiose situacijose užtikrintų ir plaukimo komfortą, ir dinamišką vairo reakciją.
LY 650 turi du „Volvo Penta® IPS“ variklius (1350/ 1200/ 1050). Sujungus juos su unikalia povandeninio korpuso dalimi ir pritaikius skysčių skaičiavimo dinamikos modeliavimą, Lexus sugebėjo pasiekti ne tik didelį našumą ir mažas degalų sąnaudas, bet ir išskirtinį plaukimo stabilumą bei manevringumą. LY 650 išsiskiria daugybe pagalbinių valdymo funkcijų: vairasvirtės valdymas, fiksuoto taško padėties palaikymas jūroje ir automatinė atlenkimo funkcija.
Povandeninio ir viršutinio korpusų dalys pagamintos iš CFRP. Ši medžiaga dėl lengvumo ir tvirtumo padidina našumą bei pagerina patogią plaukimo padėtį plaukiant dideliu greičiu. Pagrindinės sienos pagamintos iš daugiasluoksnės medžiagos, kuri yra atspari triukšmui, tad taip užtikrinama išskirtinė tyla net ir pokalbio metu.
    2020 lexus yacht ly 650 premiere LR02 advanced technology

LEXUS JACHTOS PRISTATYMAS

NEPAPRASTA VARTOTOJO PATIRTIS, SUKURTA PAŽANGIAUSIŲ TECHNOLOGIJŲ PAGALBA.

Pažangiausia laivų elektronikos technologija „LY-Link“ realiu laiku dalijasi ir teikia įvairią informaciją. Ši technologija gali būti naudojama laivui stebėti, siųsti tekstinius pranešimus atsiradus bet kokiems nukrypimams. Sistema patogi ir tuo, kad suteikia vartotojams galimybę nuotoliniu būdu per išmanųjį telefoną valdyti oro vėdinimo sistemą ar šviestuvus.

Stilingas prietaisų skydelis su jutikliniu ekranu kapitono zonoje pabrėžia stilių ir neįtikėtiną operatyvumą.

Galima „Mark Levinson®“ erdvinio garso sistema su žemų dažnių garsiakalbiais sukuria salone svaiginančią koncertų salės akustinę erdvę.

    2020 lexus yacht ly 650 premiere LR03 quality craftsmanship

LEXUS JACHTOS PRISTATYMAS

AUKŠTOS KOKYBĖS MEISTRIŠKUMAS IR ĮDIEGTA TOYOTA GAMYBOS SISTEMA (TPS).

LY 650 gamina aukštos kvalifikacijos „Marquis Yachts“ amatininkai Viskonsino valstijoje. Jų didžiulė laivų statymo patirtis ir Takumi meistriškumas atsispindi kiekviename rankomis lietame ir pagal užsakymą dažytame korpuse, kurie kuriami labai preciziškai, atsižvelgiant į apdirbimo ir suvirinimo procesus. Remiantis Takumi vidiniais gamybos ir suvirinimo principais, nerūdijančio plieno jungiamosios denio detalės gaminamos kiekvienam laivui individualiai ir pagal užsakymą. Taip pat pagal užsakymą gaminamos medienos apdailos detalės, baldų dalys ir rankomis siūtos sėdynės.

Pradėjusi gaminti LY 650, „Marquis Yachts“ pritaikė garsiąją Toyota gamybos sistemą (TPS). Procesai nuolatos tobulinami, siekiant didinti efektyvumą ir užtikrinti kokybę.