LC Convertible Best Luxury Car Award Hero Image

LEXUS NAUJIENOS

LEXUS LC KABRIOLETAS PRIPAŽINTAS GERIAUSIU PRABANGIU AUTOMOBILIU 2021-ŲJŲ PASAULIO MOTERŲ METŲ AUTOMOBILIO APDOVANOJIMUOSE.

 • Lexus LC 500 kabrioletas pripažintas geriausiu prabangiu automobiliu 2021-ųjų Pasaulio moterų metų automobilio apdovanojimuose (WWCOTY). Pirmasis Lexus modelis su minkštu atidengiamu stogu tapo vienos iš devynių kategorijų nugalėtoju. Jo pranašumas buvo pripažintas, įvertinant saugumą, komfortą ir technologijas.
  Lexus LC 500 kabrioletas pripažintas geriausiu prabangiu automobiliu 2021-ųjų Pasaulio moterų metų automobilio apdovanojimuose (WWCOTY). Pirmasis Lexus modelis su minkštu atidengiamu stogu tapo vienos iš devynių kategorijų nugalėtoju. Jo pranašumas buvo pripažintas, įvertinant saugumą, komfortą ir technologijas.
  Viena iš eksperčių komisijos narių, WWCOTY vykdomoji prezidentė Marta Garcia iš Ispanijos pažymėjo: „Lexus LC 500 kabrioletas - lyg žavinga ir beprotiška svajonė, automobilis, kurį būtina įtraukti į norų sąrašą. Jis išsaugojo visa apimančią klasikinių sportinių automobilių aistrą – tokių, kuriems nereikia įmantrybių ar turbinų, kad priverstų įsimylėti“.
  Anat Daniel iš Izraelio komentavo, kad prabangos derinys su „japonišku sportiškumu“ ir „didingu“ varikliu padeda sukurti šį „unikalų ir nepamirštamą automobilį“, o Charleen Clarke iš Pietų Afrikos Respublikos paskelbė jį „žavingu vairuoti“.
  LC kabrioletas, sekantis kito savo šeimos atstovo - kupė modelio - pėdomis, puikiai papildo Lexus, kaip prabangaus gyvenimo būdo prekės ženklo, evoliucijos dvasią, žavi reiklius klientus vairavimo malonumu, unikaliu dizainu ir meistriška kokybe.
  LC kabrioletas debiutavo 2019 m. Detroito automobilių parodoje, kur buvo pristatyta jo koncepcinė versija, atskleidusi vyriausiojo dizainerio Tadao Mori ir jo komandos sėkme vainikuotą bandymą, laikantis „bekompromisio grožio“ principo, ne vieną dizaino apdovanojimą pelniusį kupė paversti ne mažiau stilingu ir trokštamu modeliu su minkštu atveriamu stogu. Ir tik minimaliai pakeista 2020 metais pasaulio rinkose pasirodžiusi serijinė automobilio versija tapo vainikuojančiu visos Lexus gamos modeliu.
  Lexus dizaineriai sutelkė pastangas, kad automobilis atrodytų vienodai žavintis tiek su stogu, tiek ir be jo; kaip įprasta Lexus, atkreipdami dėmesį į smulkiausias detales, pavyzdžiui, stogo atidengimo mechanizmą. Taip buvo suformuoti idealūs automobilio kontūrai, netrukdantys salono komfortui ar bagažinės erdvei. LC kabrioletas, kaip būdinga Lexus, pasižymi žvaliu važiavimu, kurį užtikrina 5 litrų darbinio tūrio V8 variklis ir 10 laipsnių „Direct Shift“ automatinė pavarų dėžė, lemiantys galimybę išvystyti maksimalų 270 km/val. greitį (ribojamą elektroniškai). Pagreitėti nuo 0 iki 100 km/val. galima vos per 5 sekundes, o preciziška aerodinamiška apdaila apsaugo nuo diskomfortą keliančio vėjo važiuojant didesniu greičiu. Automobilio salonas žavi savo nuostabia estetika ir aukštos kokybės medžiagomis, o puikus dizainas, patogumas ir visus pojūčius apimantis patrauklumas atspindi į žmogų orientuotą Lexus filosofiją.
  2021 m. rinkimuose WWCOTY pasitelkė naują balsavimo metodiką, pagal kurią trys geriausi kiekvienos kategorijos modeliai buvo atrinkti prieš paskelbiant atskirus nugalėtojus. Privaloma sąlyga – konkurse dalyvaujantys automobiliai turėjo būti pagaminti nuo 2020 m. sausio iki gruodžio. Kaip ir ankstesniais metais, balsavimą patvirtino nepriklausoma auditorė – Naujosios Zelandijos bendrovė „Grant Thornton“.
  Daugiau informacijos apie WWCOTY galite rasti apsilankę svetainėje https://www.womensworldcoty.com/.