1 lexus lc convertible hero

LEXUS NAUJIENOS

2020 ŽENEVOS AUTOMOBILIŲ PARODA – KĄ BŪTUME IŠVYDĘ? EUROPAI PRISTATOMAS LEXUS LC 500 KABRIOLETAS

 • Pribloškiantis dizainas ir išskirtinis dėmesys detalėms.
 • Jaudinančios kabrioleto vairavimo patirtys.
 • Salonas, užtikrinantis patogumo jausmą.
LC modeliai atspindi Lexus tapsmą prabangaus gyvenimo būdo prekės ženklu ir praturtina vairuotojų kasdienybę maloniais potyriais. Itin unikalių vairavimo įspūdžių Lexus klientams suteiks naujasis kabrioletas.

Naujojo LC 500 išorė apjungia unikalų kupė kėbulą su kabrioleto charakteriu ir išlaiko įspūdingą išvaizdą tiek su pakeltu, tiek su nuleistu stogu. Automobilio interjeras kurtas atkreipiant dėmesį į smulkiausias detales, atidžiai parenkant spalvas ir medžiagas, kurios kuria itin gerą įspūdį ne tik sėdint automobilio viduje, bet ir žvelgiant į jį iš išorės.

Naujasis modelis sukelia vienybės su gamta jausmą ir jaudinančias vairavimo patirtis, kurias galima išgauti tik vairuojant kabrioletą.

Vidinė kėbulo konstrukcija suprojektuota taip, kad užtikrintų aukštą dinaminį našumą, atitinkantį kiekvieno vairuotojo norus. V8 tipo variklis užtikrina itin sklandų automobilio įsibėgėjimą. Vairavimo patirtis malonesnėmis daro ir dar didesnį komfortą bei tylą sukurti padeda LC 500 kaklo šildytuvai ir skaidrus vėjo aptakas.

Planuojama naujojo LC 500 prekybą pradėti 2020 m. vasarą.

    2 lexus lc convertible hero
PAGRINDINĖS LC 500 KABRIOLETO SAVYBĖS

Pribloškiantis dizainas ir išskirtinis dėmesys detalėms
 • Šis kabrioletas išlaiko puikias aerodinamines savybes ir optimalų svorio paskirstymą. Stogas automobiliui suteikia unikalų siluetą ir sportinio automobilio įvaizdį. LC 500 bagažinės dangčio linija buvo pakelta ir išplėsta, kad būtų sukurtas dinamiškas vaizdas iš šono ir pabrėžta žema bei plati pozicija.
 • Norėdami užtikrinti, kad LC 500 kabrioletas išlaikytų gražų siluetą, kai stogas yra nuleistas, automatinis lankstymo mechanizmas paslepia jį po integruotu dangčiu.
 • Minkštas keturių sluoksnių automobilio stogas buvo sukurtas taip, kad per audinį nesimatytų atraminis rėmas ir būtų išlaikyta aptaki kupė stogo linija. Be to, stogo audinys buvo kruopščiai parinktas ir pagamintas taip, kad nesusidarytų raukšlės bei būtų užtikrinta optimali garso izoliacija.
 • Išorės ir stogo dalies spalvos, taip pat elegantiški interjero atspalviai, buvo kruopščiai parinkti, kad atitiktų šiuolaikinius dizaino ir stiliaus standartus.
 • Vidus pasižymi išskirtinėmis detalėmis, tokiomis kaip išskirtinis dygsniavimas ir perforacinis raštas ant sėdynių pamušalo. Ant galinės galvos atlošų dalies taip pat įspaustas Lexus logotipas.
 • Stogo pakėlimas ir nuleidimas – itin švelnus ir greitas. Jo ir dangčio judesiai – labai tiksliai suderinti ir elegantiški.
 • Stogą galima pakelti ir nuleisti automobiliui važiuojant iki 50 km/h greičiu, o ekranas prietaisų skydelyje leidžia vairuotojui stebėti šio proceso eigą.
Jaudinančios kabrioleto vairavimo patirtys
 • LC 500 kabrioleto kėbulo struktūra buvo suprojektuota taip, kad būtų išlaikytas tvirtumas ir stilius, atitinkantis Lexus ir kupė standartus, tuo pačiu užtikrinant pakankamai vietos vairuotojo bagažui.
 • Automobilio konstrukcinis tvirtumas buvo ženkliai padidintas dėl strateginio galinės pakabos atramos išdėstymo ir formos. Kad būtų kuo lengvesnė, galinė atrama yra pagaminta iš aliuminio lydinio. Kitos atramos išdėstytos po automobilio korpusu, o medžiagos, tokios kaip magnis ir aliuminis, užtikrina tiek tvirtumą, tiek lengvumą.
 • 5,0 litrų V8 variklis, sujungtas su tiesioginio perjungimo 10 greičių automatine transmisija, suteikia LC linijinį, bet tuo pačiu gyvybingą pagreitį, o galia priklauso nuo vairavimo sąlygų.
 • Kad variklio gaudesys būtų malonesnis, kai stogas yra suskleistas, garso generatorius per prietaisų skydelį perduoda jausmingus variklio oro įsiurbimo garsus, o išmetimo vožtuvas padidina galingą variklio garsą.
    3 lexus lc convertible hero
Salonas užtikrinantis patogumo jausmą
 • Siekiant sukurti erdvę, kuri džiugintų vairuojant nuleistu stogu ir leistų susikalbėti, dėmesys buvo sutelktas į aerodinamiką – ypatingą kėbulo ir galinės automobilio dalies dizainą. LC 500 dizainas ir skaidrus polikarbonato vėjo aptakas slopina vėjo srautą automobilio viduje ir taip užtikrina tylą.
 • Siekiant sukurti erdvę, kuri džiugintų vairuojant nuleistu stogu ir leistų susikalbėti, dėmesys buvo sutelktas į aerodinamiką – ypatingą kėbulo ir galinės automobilio dalies dizainą. LC 500 dizainas ir skaidrus polikarbonato vėjo aptakas slopina vėjo srautą automobilio viduje ir taip užtikrina tylą.
 • Automobilio garso sistema ir akustinis dizainas leidžia mėgautis mėgstama muzika tiek stogą nuleidus, tiek jį pakėlus.
 • Klimato valdymo sistema Lexus Climate Concierge padeda lengvai valdyti oro kondicionavimą, sėdynių, kaklo ir vairo šildytuvus, nepriklausomai nuo stogo padėties, o tai užtikrina jaukumą LC 500 viduje bet kokiu oru.
LC 500 kabrioleto matmenys ir specifikacijos:
Bendras ilgis:
4,760 mm
Bendras plotis:
1,920 mm
Bendras aukštis:
1,350 mm
Ratų bazė:
2,870 mm
Stogo operacijos:
Nuleidimas: 15 sec / Pakėlimas: 16 sec