•     All New NX

  LEXUS NAUJIENOS

  NAUJASIS „LEXUS NX“

  Jaudinantis naujos kartos SUV jau čia. Tai automobilis, kiekvieną akimirką suteikiantis dar stipresnių pojūčių. Impozantiškas dizainas, našiausios klasėje „Lexus“ hibridinės jėgainės ir džiuginantis dinamiškumas leidžia jausti daugiau kiekvieną akimirką. Naujasis „Lexus NX“ yra išskirtinis naujos kartos automobilis.

 •     2021 lexus hero the art of feeling more

  DIZAINAS

  GEBĖJIMAS JAUSTI DAUGIAU

  Perskaitykite naują Lexus pranešimą apie tai, kokį poveikį pandemija turėjo mūsų pojūčiams ir vertinimui, kas iš tiesų svarbu. Į apžvalgą apie gebėjimą jausti daugiau įeina įdomūs daugelio kūrėjų ir nuomonės formuotojų komentarai.

 •     LC Convertible Best Luxury Car Award Hub Hero Image Left

  LEXUS NAUJIENOS

  LEXUS LC KABRIOLETAS - GERIAUSIAS PRABANGUS AUTOMOBILIS 2021-ŲJŲ PASAULIO MOTERŲ METŲ AUTOMOBILIO APDOVANOJIMUOSE

  Lexus LC 500 kabrioletas pripažintas geriausiu prabangiu automobiliu 2021-ųjų Pasaulio moterų metų automobilio apdovanojimuose.

 •     The Loft By Brussels Airline Promo Image

  LEXUS NAUJIENOS

  BRUSSELS AIRLINES IR LEXUS "THE LOFT" VERSLO KLUBAS BRIUSELIO ORO UOSTE TAPO GERIAUSIU 2020-ŲJŲ METŲ VERSLO KLUBU EUROPOJE JAU ANTRUS METUS IŠ EILĖS

  Jau antrus metus iš eilės, Brussels Airlines ir Lexus "THE LOFT" verslo klubas Briuselio oro uoste tapo geriausiu Europos oro uosto verslo klubu kasmetiniuose World Travel Awards programos regiamuose apdovanojimuose.

 •     1920x1080 Lollipop

  JAPONIŠKOS TRADICIJOS

  CUKRAUS MENININKAS SHINRI TEZUKA

  Grožėdamiesi Shinri Tezuka Instagram paskyroje publikuotomis nuotraukomis, galite pagalvoti, kad nuostabios varlių, auksinių žuvelių, vėžlių ir kitų būtybių skulptūros yra talentingo stiklo figūrėlių kūrėjo darbas. Taip, be talento tokių skulptūrėlių neįmanoma sukurti. Tačiau dar labiau nustebsite sužinoję, kad šios mielos smulkmenos yra gaminamos ne iš stiklo, o iš cukraus – pagal seną japonų cukraus lipdymo tradiciją Amezaiku.

 •     World s first hub hero

  LEXUS NAUJIENOS

  LEXUS PRISTATO PIRMĄ PASAULYJE TATUIRUOTĄ AUTOMOBILĮ

  Pirmasis pasaulyje tatuiruotas automobilis atspindi Japonijos estetikos ir meistriškumo tradicijas. Šio išskirtinio kompaktiškojo visureigio Lexus UX įvaizdį sukūrė ir įgyvendino viena žymiausių tatuiruočių meistrų Claudia De Sabe.

 •     2020 lexus yacht ly 650 premiere hero

  LEXUS NAUJIENOS

  LEXUS PRISTATO NAUJĄ PRABANGIĄ JACHTĄ

  Tęsdami iššūkį savo klientams pristatyti novatoriškas ir nuostabias patirtis, 2019 m. rugsėjo mėn. Lexus surengė savo pirmosios prabangios jachtos Lexus LY 650 pasaulinę premjerą.

 •     2019 lexus eu banner 24hr media event 1920x1080 tcm 3158 1688998 1

  LEXUS NAUJIENOS

  LEXUS UX 24 VALANDŲ EUROPINIS TURAS „NUO SAULĖTEKIO IKI SAULĖTEKIO"

  Šiemet pristačiusi naująjį UX automobilį, Lexus surengė visos paros turą (Lexus 24 Hour Event), atvertusį naują puslapį jaudinančioje šio modelio istorijoje. Kviestiniai svečiai, sėdę už naujojo UX vairo, turėjo galimybę atlikti unikalų bandomąjį važiavimą, nusidriekusį per visą Europą.

 •     2019 lexus jit episode 3 ux hub thumbnail

  ATRASKITE LEXUS

  3 DALIS: ATRANDANT SKONĮ

  Miles Thompson kulinarinę karjerą apibrėžia įvairovė. Daugelis jo maisto kelionių yra ne tik skanios, bet ir avangardinės.

 •     2018 lexus paris motorshow hero

  LEXUS NAUJIENOS

  LEXUS 2018 M. PARYŽIAUS AUTOMOBILIŲ PARODOJE

  2018 m. spalio 2 d. Lexus Paryžiaus automobilių parodoje pristato pasaulines naujienas: naujosios versijos prabangų RC sportinį kupė kartu su naujuoju UX modeliu, septintosios kartos ES ir LC Yellow Edition versiją.

 •     country selector bg img

  LEXUS NAUJIENOS

  „CNN INTERNATIONAL COMMERCIAL“ IR „LEXUS“ UŽMEZGĖ PARTNERYSTĘ

  Bus siekiama išryškinti vieną iš pagrindinių Lexus vertybių – Japonijos svetingumo koncepciją Omotenashi ir jos taikymą prabangos sektoriuje visame pasaulyje.

 •     2017 lexus frankfurt motor show ct hub banner

  LEXUS NAUJIENOS

  PRISTATOME IŠMANESNIUS IR ELEGANTIŠKESNIUS NX IR CT

  Šiais metais Lexus pristatė atnaujintus NX ir CT modelius Frankfurto automobilių parodoje.