DIZAINAS

INDIVIDUALUS BRAIŽAS

Mūsų požiūrį į dizainą apibrėžia L-Finesse dizaino koncepcija. Ką ji reiškia? Mes siūlome naujausius dizaino sprendimus ir technologijas, preciziškai ištobulindami kiekvieną detalę.

L-FINESSE

Šios koncepcijos pagrindą sudaro trys pagrindinės vertybės, kurios įkvepia ir kuriomis remiasi kiekvienas mūsų priimamas estetinis sprendimas.

 • Organiškas nujautimas

  Mes esame ištikimi Omotenashi – japonų svetingumo tradicijai: iš tiesų darome daugiau nei tiesiog patenkiname vairuotojų poreikius ir troškimus. Organiškai juos nujausdami, mes siūlome įspūdingą patirtį.

  Įžvalgus paprastumas

  Visa, ką kuriame, turi būti intuityviai malonu naudoti ir matyti, nepaisant jokių už to slypinčių sudėtingų sprendimų. Todėl mes galime sužadinti pačias tyriausias vairuotojo emocijas.

  Intriguojanti elegancija

  Visi mūsų automobiliai traukia akį ir nepalieka abejingų. Tačiau jie geba ne tik sužavėti, bet ir ilgam prikaustyti dėmesį: juo ilgiau žiūri, juo labiau traukia. Todėl nenuostabu, kodėl mūsų dizaineriai kalba apie „vizualinę kelionę“.

VERPSTO FORMOS GROTELĖS

Mūsų verpsto formos grotelės – lengvai atpažįstamas Lexus dizaino elementas. Tai drąsi paraiška, kurios neįmanoma nepastebėti. Jos išsaugojo savo „veidą“ visuose Lexus automobiliuose, nors laikui bėgant ir patyrė subtilių pokyčių.

L FORMOS PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Mūsų L formos žibintai sudaro harmoningą kompoziciją su verpsto formos grotelėmis ir sukuria impozantišką įvaizdį. Kiekvieno automobilio priekyje ir gale matomas mūsų pavadinimas. Nuolat tobulinami žibintai kuriami pasitelkiant technologines naujoves ir patobulintus stilistinius sprendimus.

CHARAKTERINGAS PROFILIS

Žvelgiant iš šono, kiekvienas Lexus atrodo įspūdingai. Aptakių formų profiliai atskleidžia rafinuotus aerodinaminius sprendimus, o gilūs išlinkiai atkartoja pirmąją mūsų pavadinimo raidę. Dizainas, meistriškumas, inžineriniai sprendimai ir dinaminės charakteristikos sujungti į vieną darnią tikslingą visumą.