2017 lexus creative partnerships hub banner lsf

SVEIKI PRISIJUNGĘ PRIE LEXUS

TRUMPAMETRAŽIAI FILMAI

Lexus trumpametražių filmų projektas startavo 2013 m. Jo tikslas – padėti atsiskleisti jauniems perspektyviems kinematografams. Lexus suteikia puikią galimybę perspektyviems režisieriams ir scenaristams bendradarbiauti su pripažinta kino studija The Weinstein Company kuriant savo filmus ir pristatant juos tarptautinėje arenoje.

  • TREČIASIS KASMETINIO LEXUS TRUMPAMETRAŽIŲ FILMŲ KONKURSO SEZONAS

    Pateikti sukurtus darbus trečiajame Lexus trumpametražių filmų konkurse panoro per 4400 kino filmų kūrėjų. Juos peržiūrėjo iš 10 narių sudaryta atrankos komisija. Atrinkti finalininkai buvo pakviesti sukurti kino juostą provokuojančia tema „Nujautimas“.

    Savaime suprantama, dėl didelės konkurencijos tarp Lexus trumpametražių filmų sezono dalyvių patekti į išrinktą filmų kūrėjų ketvertuką buvo sudėtinga. Tačiau aukšta kartelė buvo iškelta ne veltui: laimėtojai gavo visapusišką finansinę paramą ir galėjo profesionaliai sukurti savo trumpametražes juostas, kurias tarptautinėje arenoje pademonstravo The Weinstein Company. Tai retai pasitaikanti galimybė jauniems talentingiems kinematografams.