2017 lda mentor hero

LEXUS DIZAINO APDOVANOJIMAI

LEXUS DIZAINO RENGINIAI

Kūrybiškumas keičia pasaulį. Lexus Dizaino Apdovanojimų konkurso tikslas – skatinti kūrybinį mąstymą, remiant jaunus dizainerius ir kūrėjus, kurių darbai gali atverti naujas įdomias ateities perspektyvas.

2018 lexus lda call for entries hub asset

LEXUS DIZAINO APDOVANOJIMAI

2018 M. LEXUS DIZAINO APDOVANOJIMŲ KONKURSAS – JAU PRIIMAMOS PARAIŠKOS

Toliau vykdydama savo įsipareigojimą padaryti pasaulį geresnį kuriant naujovišką dizainą, Lexus kviečia visus norinčiuosius dalyvauti 2018 m. Lexus Dizaino Apdovanojimų konkurse.

2017 lexus lda finalists hub asset

LEXUS DIZAINO APDOVANOJIMŲ FINALININKAI

Iš 1000 kandidatų bus atrinkta tik 12 finalininkų. Aštuoni finalininkai savo darbus pristatys Milano dizaino savaitės renginyje, o likusiems keturiems bus suteikta unikali galimybė įgyvendinti savo projektus talkinant pasaulinio garso dizaineriams. Kuratoriai padės finalininkams sukurti savo koncepcijų prototipus, paverčiant idėjas tikrove.

2017 lda judges thumb

2017 M. LEXUS DIZAINO APDOVANOJIMŲ KONKURSAS

VERTINIMO KOMISIJOS NARIAI

Lexus Dizaino Apdovanojimų vertinimo komisija – rinktinė grupė pasaulinio garso talentingų dizainerių ir dizaino ekspertų. Jų užduotis – iš daugiau nei tūkstančio kandidatų atrinkti dvylika finalininkų, keturis prototipus kurti vertus nugalėtojus ir galiausiai Didžiojo prizo nugalėtoją.

2017 lda mentor thumb

LEXUS DIZAINO APDOVANOJIMAI

KURATORIAI

Lexus rūpestingai atrinko grupę pasaulinio garso dizaino ekspertų, su kuriais keturi LDA konkurso finalininkai galės bendradarbiauti ir konsultuotis kurdami prototipus. Šio ilgo prototipų kūrybos proceso metu Lexus kuratoriai finalininkams pateiks neįkainojamų įžvalgų, komercinių ir kitų naudingų patarimų.