2017 lexus valerian hero01

LEXUS FANTASTIKOS PASAULYJE: „VALERIANAS IR TŪKSTANČIO PLANETŲ MIESTAS“

„Valerianas ir tūkstančio planetų miestas“ yra vienas didžiausio masto Europos filmų. Pagrindinį vaidmenį atlieka Lexus. 2017 m. Luc Besson režisuotos fantastinės kino juostos kūrėjai pamėgino nuspėti, kaip po 700 metų atrodys transporto priemonė, tinkanti Valeriano pasauliui. Galutinis jų darbo rezultatas – Lexus SKYJET.

NUSIKELIANT Į 2800-UOSIUS

Vienvietis SKYJET publikai pristatytas Majamyje vykusio Lexus renginio metu kartu su kitais naujausiais prabangiais mūsų produktais iš technikos ir aktyvaus gyvenimo būdo sričių. SKYJET erdvėlaivis atspindi ambicingą „Valeriano“ filmo kūrėjų siekį sukurti XXVIII a. tinkančią transporto priemonę.

Majamyje vykusiame 2017 m. Lexus Lifestyle festivalyje pagrindinį vaidmenį šių metų filme „Valerianas ir tūkstančio planetų miestas“ atliekantis aktorius Dane DeHaan pristatė pasauliui įdomią ateities viziją, pademonstruodamas filmuojant naudoto kosminio laivo SKYJET modelį.

Filmo kūrėjai, bendradarbiaudami su Lexus dizaineriais, SKYJET erdvėlaivyje pritaikė šiuolaikinio dizaino elementus, perimtus iš dabartinių legendinių modelių (keletą jų galite atpažinti). Galutinėje kosminio laivo versijoje buvo adaptuotos charakteringos Lexus verpsto formos grotelės ir priekiniai žibintai, įkvėpti nekantriai laukiamo 2018 m. laidos sportinio ir aerodinamiško Lexus LC kupė dizaino.

Kurdama koncepcinio modelio vidų, „Valeriano“ kūrybinė komanda pasitelkė mūsų naujausius techninius sprendimus dirbtinio intelekto srityje ir pažangias HMI technologijas. Filme panaudotos įsivaizduojamos ateities energijos kapsulės įkvėpimo šaltiniu tapo Lexus pasiekimai kuriant novatoriškas vandenilio kuro elementų technologijas.

ĮSPŪDINGOS GAUDYNIŲ SCENOS

Dane taip pakomentavo šį įvykį: „Aš visuomet norėjau dirbti su Luc Besson, nes jis iš tiesų moka nugludinti savo filmus iki smulkiausios detalės, pasitelkdamas visą įmanomą fantaziją istorijai atskleisti. Puikus to pavyzdys – bendradarbiavimas su Lexus kuriant SKYJET. Įspūdingos Valeriano gaudynių su Skyjet scenos bus neabejotinai vieni ryškiausių filmo kadrų.“

Modelio pristatymą lydėjo įspūdingas šviesų šou, po kurio į sceną įžengė Dane ir pasidalijo savo įspūdžiais apie SKYJET filmavimą ir darbą aikštelėje su savo kolege Cara Delevingne bei režisieriumi Luc Besson.
Kalbėdamas apie šią partnerystę, Lexus pasaulinės prekės ženklo rinkodaros vadovas Spiros Fotinos pridūrė: „Kai Luc pirmąkart išdėstė savo „Valeriano“ viziją, buvo akivaizdu, jog jis palaiko mūsų ambicingą siekį peržengti įprastas ribas ir sukurti kažką nepaprasto. Mes gavome įdomią užduotį – padėti įsivaizduoti, koks turėtų būti SKYJET dizainas ir technologijos, žvelgiant iš Lexus perspektyvos. Mus pradžiugino ne tik galimybė tapti neįtikėtinos istorijos dalimi, bet ir mūsų dizainerių bei inžinierių reakcija, kai pasakėme jiems, kad teks kurti erdvėlaivį!“

Rengiantis šio filmo premjerai, kuri įvyks 2017 m. liepos pabaigoje, per kitus septynis mėnesius Lexus organizuos visą seriją renginių, skirtų sudominti viso pasaulio žiūrovus Valeriano nuotykiais.

Daugiau apie filmą VALERIANAS IR TŪKSTANČIO PLANETŲ MIESTAS galite sužinoti:

APIE VALERIANO ISTORIJĄ

Įkvėptas prancūzų klasikinės grafinių novelių serijos „Valerianas ir Laurelina“, rašytojas ir režisierius Luc Besson šią legendinę originalią medžiagą pavertė epine, fantastine kinematografine saga. Valerianas (Dane DeHaan) ir Laurelina (Cara Delevingne) yra specialūs galaktikos žmonių teritorijų vyriausybės agentai, kurie palaiko tvarką visatoje.

Savo vado (Clive Owen) įsakymu, Valerianas ir Laurelina vyksta vykdyti misijos į žadą atimantį kosminį miestą Alfa – nuolat besiplečiantį metropolį, kuriame gyvena tūkstančiai įvairių rūšių būtybių iš visos galaktikos. Tūkstančio planetų mieste Alfoje veikia paslaptinga tamsioji jėga, kuri kelia grėsmę taikiems gyventojams. Valerianas ir Laureline turi viską išsiaiškinti ir stoti į kovą ne tik už Alfą, bet ir už visą visatą.

Next steps