2019 lexus brand hero

DIZAINAS

ATEITIES VIZIJOS

Originalus, drąsus konceptualus mąstymas – Lexus dizaino kertinis akmuo. Apie tai byloja keli projektai, atvėrę kelius į ateitį. Kiekvienas jų – neprognozuojamos energijos šaltinis. Neįmanoma tampa įmanoma.

 • 2019 lexus brand yacht

  ATEITIES VIZIJOS

  SPORTINĖ JACHTA

  Aistringas pilotas bandytojas Akio Toyoda ne tik vairuoja automobilius. Jis yra nuolatinis tyrinėtojas – pro jo akis neprasprūsta jokia transporto priemonė. Jachtos nėra išimtis. Jis visuomet žavėjosi rafinuotų modelių galia ir nepaprastai lengvu valdymu.

  Akio Toyoda nujautė, jog sumanaus dizaino jachta gali tapti svariu prabangos pavyzdžiu, papildančiu Lexus gyvenimo būdo sampratą. Ši nuojauta pasiteisino: mes sukūrėme Lexus sportinę jachtą. Išplaukiame!

 • 2019 lexus brand slide hoverboard

  ATEITIES VIZIJOS

  SLIDE

  Susipažinkite su SLIDE skraidlente – nauja judėjimo forma. Ši skraidlentė – dizaino meistrų radikaliai modernizuotas kūrinys. Kuriant SLIDE, buvo patobulintos pagrindinės technologijos ir įdiegti naujoviški techniniai sprendimai.

  Grakščioje aptakių formų lentoje reikėjo pritaikyti efektingą elektromagnetinę technologiją. Todėl turėjome tinkamai suderinti superlaidininkus, magnetus ir skystą azotą. Kiekviename kūrybos etape dizainerių komanda stengėsi išplėsti technologijos galimybes.