DIZAINAS

ATEITIES VIZIJOS

Originalus, drąsus konceptualus mąstymas – Lexus dizaino kertinis akmuo. Apie tai byloja keli projektai, atvėrę kelius į ateitį. Kiekvienas jų – neprognozuojamos energijos šaltinis. Neįmanoma tampa įmanoma.

PAPRASTA VIRSTA NEPAPRASTA

Susipažinkite su mūsų lakios vaizduotės vaisiais: gravitaciją ignoruojančia SLIDE skraidlente, naują pramogos formą siūlančia koncepcine SPORTINE JACHTA ir į tolimą ateitį nukeliančiu Valeriano erdvėlaiviu SKYJET. Be to, pateikėme naują prabangos formulę, pristatydami klasėje pirmaujantį LC 500h su daugiapakope hibridine sistema.

 • ATEITIES VIZIJOS

  SKYJET

  Nekantriai lauktoje Luc Besson režisuotoje kino juostoje „Valerianas ir tūkstančio planetų miestas“ pasirodo Lexus SKYJET erdvėlaivis. Šis galingas ir stilingas vienvietis erdvėlaivis, gabenantis filmo veikėjus, – įspūdingas koncepcinės konstrukcijos šedevras.

  Pasitelkdami vaizduotę, technologijas ir šiuolaikinį dizainą, mes kartu su „Valeriano“ filmo kūrėjų komanda siekėme išgauti stulbinantį efektą. Tobulumui ribų nėra, ir mes tai įrodėme.

 • ATEITIES VIZIJOS

  SPORTINĖ JACHTA

  Aistringas pilotas bandytojas Akio Toyoda ne tik vairuoja automobilius. Jis yra nuolatinis tyrinėtojas – pro jo akis neprasprūsta jokia transporto priemonė. Jachtos nėra išimtis. Jis visuomet žavėjosi rafinuotų modelių galia ir nepaprastai lengvu valdymu.

  Akio Toyoda nujautė, jog sumanaus dizaino jachta gali tapti svariu prabangos pavyzdžiu, papildančiu Lexus gyvenimo būdo sampratą. Ši nuojauta pasiteisino: mes sukūrėme Lexus sportinę jachtą. Išplaukiame!

 • ATEITIES VIZIJOS

  SLIDE

  Susipažinkite su SLIDE skraidlente – nauja judėjimo forma. Ši skraidlentė – dizaino meistrų radikaliai modernizuotas kūrinys. Kuriant SLIDE, buvo patobulintos pagrindinės technologijos ir įdiegti naujoviški techniniai sprendimai.

  Grakščioje aptakių formų lentoje reikėjo pritaikyti efektingą elektromagnetinę technologiją. Todėl turėjome tinkamai suderinti superlaidininkus, magnetus ir skystą azotą. Kiekviename kūrybos etape dizainerių komanda stengėsi išplėsti technologijos galimybes.

Next steps