MEISTRYSTĖ

TAKUMI GYVENIMAS

Mūsų Takumi meistrai užtikrina, kad Lexus automobiliai būtų kuriami kaip niekas kitas – pagal ilgiausio kelio filosofiją. Daugiau nei 60 000 valandų šie meistrai tobulino antžmogiškus pojūčius. Pojūčius, kurie padeda pagaminti Lexus taip, kaip nesugeba joks robotas ar dirbtinis intelektas. Šie devyni trumpi filmukai suteikia galimybę pažvelgti į Lexus gamybos meistrystę.

ILGIAUSIU KELIU

Yra tik vienas kelias aukštos klasės gaminio link. Toks kelias reikalauja nepaprasto dėmesio detalėms. Automobiliuose jie netgi paslėpia tam tikrus ženklus ir trūkumus – taip užtikrinama, jog darbuotojai taip pat pasiektų aukštus standartus. Pradedant testuojančiais vairuotojais, kurie patikrinami prieš išvažiuojant bandyti į kelius ir baigiant kambariu, kuriame būsimieji Takumi lavina savo įgūdžius – šiuose filmukuose išvysite, kodėl Lexus automobiliai kuriami kaip niekas kitas.


  

  
    2019 lexus takumi living quote background image

  

  
    2019 lexus takumi living quote cinemagraph fallback

„Partizaninio“ testavimo praktika arba tam tikrų ženklų paslėpimas, skirtas išbandyti komandos įgūdžius - tai tik vienas iš būdų, kuriuo Lexus meistrai nuolat pasitikrina ir lavina savo įgūdžius.

ŽMONĖS IR TECHNOLOGIJA

Neprilygstama gamyba galima tik esant harmonijai tarp robotų ir žmonių. Įdiegus unikalius itin įgudusių meistrų pojūčius į mūsų robotų technologiją, Lexus gamybos meistriškumas neturi lygių.

ANTŽMOGIŠKI

Ilgos praktinio darbo ir lavinimo valandos leidžia Lexus Takumi meistrams įgyti antžmogiškus pojūčius. Jų žvilgsnis gali pamatyti žymes, kurios nematomos neįgudusiai akiai, klausa gali suderinti variklį chirurginiu tikslumu, o lietimo pojūtis gali atrasti milimetro dalies dydžio trukūmus.

Next steps