MEISTRIŠKUMAS

IŠSKIRTINĖ KOKYBĖ

Kiekviena atskira bet kurio Lexus automobilio detalė atitinka aukščiausius standartus. Siekiant, kad vairuotojai ir keleiviai mėgautųsi rafinuota ir patogia aplinka, reikia atsižvelgti į visus aspektus.

ODOS DYGSNIAVIMAS

Mūsų novatorišką odos apdailą kuria talentingi meistrai. Leidimas dirbti su Lexus automobiliuose komplektuojamais apmušalais suteikiamas tik tuomet, kai praktikantai baigia mūsų dešimties žingsnių mokymo programą siuvimo užsiėmimų salėje (dojo). Sąvoka „dojo“ dažniausiai vartojama kalbant apie kovos menų salę. Mes esame įrengę specialias patalpas, kur atrandami ir pagal griežtus reikalavimus ugdomi talentai. Visus modelius vienija išskirtinė kokybė.

    takumi superiorfinish leather stitching 01

ODOS DYGSNIAVIMAS

PRECIZIŠKI RANKINIO SIUVIMO DYGSNIAI

Kitą kartą lipdami į vieną iš mūsų automobilių, atkreipkite dėmesį į dailias siūles, puošiančias saloną. Siuvimo dygsniai atrodo tokie paprasti ir elegantiški, kad neįmanoma įsivaizduoti, kaip sunku juos išgauti.

Šis darbas visuomet turi būti atliekamas preciziškai. Efektas akivaizdus: rankinio dygsniavimo linijos sudaro estetiškai patrauklų kontrastą su moderniais automobilio matuokliais ir prietaisų skydeliu.

NEPRIEKAIŠTINGA APDAILA

Kiekvieno Lexus automobilio išorė nugludinama iki tobulumo. Mes skrupulingai ištobulinome savo dažymo ir poliravimo technikas, kad išgautume neįtikėtinai lygų paviršių su žvilgančiu, ryškiu efektu.

Šių pastangų rezultatas akivaizdus: Jūs negalėsite likti abejingi mūsų nepriekaištingai kokybei.

    takumi superiorfinish multi layed paint 01
 •     multi layered paint 01

  NEPRIEKAIŠTINGA APDAILA

  DAUGIASLUOKSNIS DAŽYMAS

  Mūsų dažymo procesas yra sudėtingas ir originalus. Mes taikome daugiasluoksnio dažymo techniką, kuri radikaliai keičia automobilio išvaizdą ir jo metamorfozes veikiant saulės spinduliams. Dengiami penki dažų sluoksniai ir keturis kartus džiovinami.

  Naudojant tradicinius dažymo būdus, tokio gylio ir žvilgesio pasiekti tiesiog neįmanoma. Pritaikius šią novatorišką sistemą, reikėjo reikšmingai modifikuoti gamybos liniją. Aiški vizija, tam skirtas laikas, dėmesys ir tikslūs nustatymai padėjo įgyvendinti šį užmojį.

 • NEPRIEKAIŠTINGA APDAILA

  ŠLIFAVIMAS ŠLAPIUOJU BŪDU

  Idealiai glotnus paviršius gražiai atrodo, tačiau norint pasiekti tokį rezultatą, reikia įdėti daug darbo. Po kiekvieno bazinio dažų sluoksnio automobilio kėbulas šlifuojamas rankomis šlapiuoju būdu.

  Apdailos kokybę vizualiai patikrina Takumi meistrai ir skaitmeniniai skeneriai. Nepražiūrimas nė vienas defektas. Laikantis mūsų griežtų kokybės standartų, nepriekaištingas lygumas yra vienintelis pasirinkimo variantas.

RANKOMIS TIKRINAMA KOKYBĖ

Mašinos gali skenuoti trūkumus, tačiau tikroji kokybė kontroliuojama žmogaus akimis ir pirštais. Visi Lexus siūlomi automobiliai yra poliruojami ir patikrinami rankiniu būdu. Šiam procesui vadovauja neprilygstami Takumi meistrai.

Per ilgą laiką jie ištobulino savo taktilinius pojūčius – jie turi unikalų gebėjimą „perskaityti“ paviršių savo pirštais, užtikrindami nepriekaištingą apdailos kokybę.

 • RANKOMIS TIKRINAMA KOKYBĖ

  TRŪKUMŲ PAŠALINIMAS

  Takumi meistrai patikrina, ar automobilio kokybė visais aspektais nugludinta iki tobulumo. Dirbdami jie dažnai mūvi baltas pirštines. Savo pirštais jie užčiuopia pačius mažiausius trūkumus – nesiekiančius nė milimetro.

  Dėl per ilgus mokymosi ir darbo metus išlavėjusių pojūčių ir neprilygstamo susikoncentravimo Takumi meistrai nieko nepražiūri.

 • RANKOMIS TIKRINAMA KOKYBĖ

  IŠTOBULINTI INŽINERINIAI SPRENDIMAI

  Mūsų varikliai išbandomi ne tik automatizuotais testais. Siekiant užtikrinti aukščiausius standartus, į pagalbą pasitelkiamos ir naujausios technologijos, ir meistrai, kurie savo akyla akimi apžiūri viską, kas įrengta po variklio dangčiu.

  Žmogaus rankos ir modernios sistemos, tokios kaip kompiuterinė tomografija, pasiskolinta iš medicinos mokslo, sudaro harmoningą vienovę. Kitaip nei tradiciniai skeneriai, mūsų sistemos gali tiesiogiai matyti kiekvieno variklio vidų. Tai padeda užtikrinti, kad kiekviena detalė atitiktų tikslius Lexus kokybės reikalavimus.

  Takumi meistrai naudojasi ir įrankiais, tokiais kaip tradicinis stetoskopas, kad būtų visuomet užtikrintas tikslumas ir kokybė.