SUŽINOKITE DAUGIAU APIE LEXUS

MEISTRIŠKUMAS

Tikslumas, pasišventimas, patirtis. Tai unikalų meistriškumą, kuriuo išsiskiria kiekvienas Lexus automobilis, lemiantys veiksniai.

PER DEŠIMTMEČIUS IŠTOBULINTAS TAKUMI PRECIZIŠKUMAS

Takumi – sena japoniška samprata ir tradicija, perteikianti meistriškumo esmę. Ji yra visų mūsų gamybos procesų pagrindas. Mūsų Takumi meistrų pojūčiai yra ypač išlavėję. Be to, jie turi ilgametę profesionalią patirtį konkrečioje srityje. Takumi meistrai siekia optimalių rezultatų. Neskaičiuodami valandų jie su užsidegimu kuria nepaprastą patirtį dovanojančius išskirtinius automobilius, susiejančius tradicines technikas bei modernias technologijas.

 • 
 

 
  takumi hub masters

  MEISTRIŠKUMAS

  TAKUMI MEISTRAI

  Kiekvienas Lexus Takumi meistras turi ne mažesnę nei ketvirčio amžiaus patirtį. Pasitelkdami savo neprilygstamus įgūdžius, žinias ir intuiciją, jie kontroliuoja kiekvieną automobilių gamybos etapą.

 • 
 

 
  Takumi Replacement 1920x1080 Hero

  MEISTRIŠKUMAS

  ORIGAMIO TECHNIKA IŠLANKSTYTOS KATĖS

  Takumi meistrai savo miklumą ir įgūdžius įrodo per 90 sekundžių savo nedominuojančia ranka išlankstydami katę origamio technika. Simbolinis testas ir tikro meistriškumo pavyzdys.

 • 
 

 
  takumi hub flagship craft

  MEISTRIŠKUMAS

  PAVYZDINĖ APDAILA

  Kiekviena legendinio LS detalė atspindi mūsų įsipareigojimą siekti aukščiausio lygio meistriškumo. Prabangios detalės, apdaila ir medžiagos sukuria malonesnę vairavimo patirtį, puikiai papildančią įkvepiančią dinamiką.

 • 
 

 
  takumi hub superior finish

  MEISTRIŠKUMAS

  IŠSKIRTINĖ KOKYBĖ

  Efektinga kiekviena detalė. Visi mūsų modeliai išsiskiria rankinio siuvimo dygsniais, unikalia dažyto paviršiaus apdaila ir meistrų griežtai kontroliuojama nepriekaištinga kokybe.

 • 
 

 
  2019 lexus takumi living hub banner

  MEISTRYSTĖ

  TAKUMI GYVENIMAS

  Mūsų Takumi meistrai užtikrina, kad Lexus būtų kuriamia kaip niekas kitas – pagal ilgiausio kelio filosofiją.