SUŽINOKITE DAUGIAU APIE LEXUS

KONCEPCINIAI AUTOMOBILIAI

Ambicingos, drąsios idėjos – Lexus varomoji jėga. Jose slypinčios neįtikėtinos energijos įkvėpti mes tiesiame kelius į ateitį. Neįmanoma tampa įmanoma.

PLEČIANT HORIZONTUS

Žvelgiant į ateitį, automobiliai ir toliau lieka mūsų dėmesio centru ir įkvėpimo šaltiniu. Kurdami drąsaus dizaino koncepcinius automobilius, mes tyrinėjame tolesnes Lexus raidos galimybes. LF-FC, LF-SA ir UX koncepcijos – iš tiesų drąsi paraiška. Šie tarptautinėse automobilių parodose pristatyti koncepciniai modeliai kausto dėmesį ir verčia širdis plakti tankiau.

 •     2021 lexus rov hydrogen concept hero

  LEXUS KONCEPCINIAI AUTOMOBILIAI

  LEXUS PRISTATO VANDENILIU VAROMĄ ROV KONCEPCINĮ AUTOMOBILĮ, SUKURTĄ SMAGIEMS IR EKOLOGIŠKIEMS NUOTYKIAMS

  Lexus ROV (angl. Recreational Off-highway Vehicle) koncepcinis automobilis suteikia galimybę pajusti prabangaus gyvenimo skonį vairuotojams, norintiems tyrinėti laukinę gamtą stilingai.

 •     All New 2021 Concept Car Hero

  KONCEPCINIAI AUTOMOBILIAI

  „LEXUS“ PRISTATĖ SAVO ATEITIES VIZIJĄ IR KONCEPCINĮ MODELĮ „LF-Z ELECTRIFIED“

  „Lexus“ pristato „LF-Z Electrified“ – elektromobilio koncepciją, pabrėžiančią naują „Lexus“ erą ir požiūrį į elektrifikaciją. Kartu „Lexus“ atskleidė netolimos ateities tikslus.

 •     lexus LF 30 hero

  KONCEPCINIS AUTOMOBILIS

  LF-30

  Turėdama tikslą pasidalinti su savo klientais novatoriškomis ir nuostabiomis patirtimis, Lexus pristatė naujos kartos elektrifikuotų transporto priemonių viziją.

 •     2017 lexus ux hero

  KONCEPCINIAI AUTOMOBILIAI

  KONCEPCINIS UX MODELIS

  UX koncepcija gimė mūsų Lexus Europos dizaino centre. Nuo pat pirmųjų šio projekto etapų buvo siekiama sukurti tokį automobilį, kuris galėtų patenkinti pažangiai mąstančių miesto vairuotojų, trokštančių susilieti su interaktyviąja aplinka, poreikius ir pageidavimus.

 •     2017 lexus concept cars lf fc

  KONCEPCINIAI AUTOMOBILIAI

  LF-FC

  Įspūdį daranti LF-FC koncepcija pristato naują nuolat besikeičiančios prabangos apibrėžimą ir atspindi mūsų pastangas perteikti savo ateities viziją dabartyje, kad galėtumėte ją ištirti iš visų pusių.

 •     2017 lexus lf sa hero

  KONCEPCINIAI AUTOMOBILIAI

  LF-SA

  Ryškus, originalus, žadinantis jausmus. Sukurtas miesto gyvenimui. Kiekviena LF-SA detalė – nuo kompaktiškos ir dinamiškos išorės iki įspūdingos salono apdailos – naujų dizaino teritorijų tyrinėjimo rezultatas.