Global Hero Desktop

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE LEXUS

Tyrinėkite „Lexus“ pasaulį ir įsitraukite į kūrybiškumo, naujovių ir ateities mąstymo nuotykius. Susipažinkite su žmonėmis, kurie meta iššūkį normoms, kuria nuostabias patirtis ir plečia technologijų galimybių ribas.

  •         All New NX

    LEXUS NAUJIENOS

    NAUJASIS „LEXUS NX“

    Jaudinantis naujos kartos SUV jau čia. Tai automobilis, kiekvieną akimirką suteikiantis dar stipresnių pojūčių. Impozantiškas dizainas, našiausios klasėje „Lexus“ hibridinės jėgainės ir džiuginantis dinamiškumas leidžia jausti daugiau kiekvieną akimirką. Naujasis „Lexus NX“ yra išskirtinis naujos kartos automobilis.

  •         LC Convertible Best Luxury Car Award Hub Hero Image Left

    LEXUS NAUJIENOS

    LEXUS LC KABRIOLETAS - GERIAUSIAS PRABANGUS AUTOMOBILIS 2021-ŲJŲ PASAULIO MOTERŲ METŲ AUTOMOBILIO APDOVANOJIMUOSE

    Lexus LC 500 kabrioletas pripažintas geriausiu prabangiu automobiliu 2021-ųjų Pasaulio moterų metų automobilio apdovanojimuose.

  •         The Loft By Brussels Airline Promo Image

    LEXUS NAUJIENOS

    BRUSSELS AIRLINES IR LEXUS "THE LOFT" VERSLO KLUBAS BRIUSELIO ORO UOSTE TAPO GERIAUSIU 2020-ŲJŲ METŲ VERSLO KLUBU EUROPOJE JAU ANTRUS METUS IŠ EILĖS

    Jau antrus metus iš eilės, Brussels Airlines ir Lexus "THE LOFT" verslo klubas Briuselio oro uoste tapo geriausiu Europos oro uosto verslo klubu kasmetiniuose World Travel Awards programos regiamuose apdovanojimuose.

  •         1920x1080 Lollipop

    JAPONIŠKOS TRADICIJOS

    CUKRAUS MENININKAS SHINRI TEZUKA

    Grožėdamiesi Shinri Tezuka Instagram paskyroje publikuotomis nuotraukomis, galite pagalvoti, kad nuostabios varlių, auksinių žuvelių, vėžlių ir kitų būtybių skulptūros yra talentingo stiklo figūrėlių kūrėjo darbas. Taip, be talento tokių skulptūrėlių neįmanoma sukurti. Tačiau dar labiau nustebsite sužinoję, kad šios mielos smulkmenos yra gaminamos ne iš stiklo, o iš cukraus – pagal seną japonų cukraus lipdymo tradiciją Amezaiku.

  •         World s first hub hero

    LEXUS NAUJIENOS

    LEXUS PRISTATO PIRMĄ PASAULYJE TATUIRUOTĄ AUTOMOBILĮ

    Pirmasis pasaulyje tatuiruotas automobilis atspindi Japonijos estetikos ir meistriškumo tradicijas. Šio išskirtinio kompaktiškojo visureigio Lexus UX įvaizdį sukūrė ir įgyvendino viena žymiausių tatuiruočių meistrų Claudia De Sabe.

  •         2020 lexus yacht ly 650 premiere hero

    LEXUS NAUJIENOS

    LEXUS PRISTATO NAUJĄ PRABANGIĄ JACHTĄ

    Tęsdami iššūkį savo klientams pristatyti novatoriškas ir nuostabias patirtis, 2019 m. rugsėjo mėn. Lexus surengė savo pirmosios prabangios jachtos Lexus LY 650 pasaulinę premjerą.

  •         2019 lexus eu banner 24hr media event 1920x1080 tcm 3158 1688998 1

    LEXUS NAUJIENOS

    LEXUS UX 24 VALANDŲ EUROPINIS TURAS „NUO SAULĖTEKIO IKI SAULĖTEKIO"

    Šiemet pristačiusi naująjį UX automobilį, Lexus surengė visos paros turą (Lexus 24 Hour Event), atvertusį naują puslapį jaudinančioje šio modelio istorijoje. Kviestiniai svečiai, sėdę už naujojo UX vairo, turėjo galimybę atlikti unikalų bandomąjį važiavimą, nusidriekusį per visą Europą.

  •         2019 lexus jit episode 3 ux hub thumbnail

    ATRASKITE LEXUS

    3 DALIS: ATRANDANT SKONĮ

    Miles Thompson kulinarinę karjerą apibrėžia įvairovė. Daugelis jo maisto kelionių yra ne tik skanios, bet ir avangardinės.

  •         2018 lexus paris motorshow hero

    LEXUS NAUJIENOS

    LEXUS 2018 M. PARYŽIAUS AUTOMOBILIŲ PARODOJE

    2018 m. spalio 2 d. Lexus Paryžiaus automobilių parodoje pristato pasaulines naujienas: naujosios versijos prabangų RC sportinį kupė kartu su naujuoju UX modeliu, septintosios kartos ES ir LC Yellow Edition versiją.

  •         country selector bg img

    LEXUS NAUJIENOS

    „CNN INTERNATIONAL COMMERCIAL“ IR „LEXUS“ UŽMEZGĖ PARTNERYSTĘ

    Bus siekiama išryškinti vieną iš pagrindinių Lexus vertybių – Japonijos svetingumo koncepciją Omotenashi ir jos taikymą prabangos sektoriuje visame pasaulyje.

  •         2017 lexus frankfurt motor show ct hub banner

    LEXUS NAUJIENOS

    PRISTATOME IŠMANESNIUS IR ELEGANTIŠKESNIUS NX IR CT

    Šiais metais Lexus pristatė atnaujintus NX ir CT modelius Frankfurto automobilių parodoje.