concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

PAVELDAS

F SPORT pavadinime esantis F simbolis ženklina šių sportinių F serijos modelių atsiradimo ir pagrindinę jų bandymų vietą – Fuji lenktynių trasą. Šioje trasoje mūsų profesionalūs vairuotojai išbando ir ištobulina kiekvieną automobilio dalį.

IŠSKIRTINIS DIZAINAS

F SPORT modelių dizainas nepaliks nė vieno abejingo. Priekinę dalį puošia unikalios akyto tinklelio verpsto formos grotelės ir chromuotos detalės. Apatiniame priekiniame aptake įrengti stabdžių aušinimo kanalai ir aerodinaminiai sparneliai, kurie užtikrina didesnę prispaudimo jėgą ir atlieka estetinę funkciją.

Dizainą išbaigia unikalūs lengvojo lydinio ratlankiai ir į akis nekrintantys F SPORT logotipai, kurie atskleidžia šių ypatingų modelių gimimo vietą – Fuji lenktynių trasą.

IŠSKIRTINIAI
RATLANKIAI IR
PATOBULINTA
PAKABA

Patrauklaus dizaino lengvojo lydinio ratlankiai montuojami su žemo profilio padangomis patikimam sukibimui atliekant posūkius užtikrinti. Patobulinta pakabos sistema priekyje ir gale bei elektrinis vairo stiprintuvas lemia dar geresnį valdymą. Nuo to važiavimo kokybė nė kiek nenukenčia.

KOKYBIŠKOS SĖDYNĖS

DĖL PATOBULINTO PROFILIO F SPORT SĖDYNĖS IDEALIAI PRIGLUNDA PRIE KŪNO. ATLIEKANT POSŪKIUS JOS UŽTIKRINA YPAČ TVIRTĄ ATRAMĄ – NUO ŠLAUNŲ IKI PEČIŲ. SĖDYNES PUOŠIANČIOS DAILIOS DYGSNIUOTOS DETALĖS – MŪSŲ TAKUMI MEISTRŲ RANKŲ DARBO PAVYZDYS.

LENKTYNINIŲ AUTOMOBILIŲ ĮKVĖPTAS
SKYDELIS

Dinamiško dizaino F SPORT prietaisų skydelyje pateikiama visa pagrindinė važiavimo informacija. Prietaisų skydelis sujungtas su važiavimo režimo pasirinkimo funkcija – jo apšvietimas keičiasi priklausomai nuo nustatyto važiavimo režimo.

SPORTINIO STILIAUS VAIRAS IR PEDALAI

Kiekvienąkart palietę ergonomišką sportinį vairą, Jūs pajusite ypatingą sąsają su savo F SPORT automobiliu. Vairą puošia perforuota oda ir F SPORT ženklelis. Ši subtili apdaila puikiai dera prie pavarų perjungimo svirtelių.

Frezuoti aliumininiai pedalai atspindi lenktyninių automobilių dizainą, būdingą F SPORT modeliams. Jie užtikrina tvirtą sukibimą ir neleidžia nuslysti kojai.

IŠSIRINKITE SAVO SKONIO F SPORT MODELĮ

IŠSKIRTINĖ F SPORT VERSIJA ĮTRAUKTA Į DAUGELIO MŪSŲ MODELIŲ ASORTIMENTĄ, ĮSKAITANT KOMPAKTIŠKĄJĮ CT, RC KUPĖ IR ĮSPŪDINGĄJĮ RX VISUREIGĮ. KURIS TAPS JŪSŲ IŠSKIRTINIU PALYDOVU?

FILTRUOTI TURINĮ KAIP
Visi
Kompaktiški modeliai ir sedanai
Coupe
Visureigiai
Hybrid

NEATITINKA

Jūsų paieškos kriterijų atitinkančių automobilių nėra. Prašome išplėsti savo paiešką ir pamėginti dar kartą.

CT

CT

YPATINGA PRABANGA

Išbandykite pirmąjį pasaulyje prabangų kompaktišką visiškai hibridinį sedaną, kuris gali būti komplektuojamas ir kaip dinamiška
F SPORT versija.

IS 300h MY 17

IS

APDOVANOJIMĄ PELNĘS SPORTINIS SEDANAS

Elegancija ir sportiniu dinamiškumu išsiskiriantis IS modelis siūlo tobulai suderintą prabangų komfortą ir dinamiškas važiavimo savybes.

LS

LS

PRABANGA IR ĮSPŪDINGOS TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

Išskirtinės važiavimo savybės, nepriekaištingos linijos ir aukšto lygio rafinuotumas – LS pateikia naują prabangaus sedano apibrėžimą.

NX FSPORT

NX

ĮSPŪDINGAS URBANISTINIS DIZAINAS

Susipažinkite su patrauklaus urbanistinio dizaino automobiliu, pritaikytu keliauti penkiems žmonėms su savo daiktais, jo naujausios kartos benzininiais varikliais ir hibridinės pavaros technologija.

2017 Lexus RC 300h F SPORT Home Range Exterior 460 480

RC

ĮKVEPIANČIOS VAŽIAVIMO SAVYBĖS

Laikydami subtiliai apsiūtą sportinį RC vairą savo rankose, negalėsite atsispirti šio žaibiškai pagreitėjančio ir neįtikėtina dinamika važiuojant dideliu greičiu išsiskiriančio automobilio kerams.

F Marque panel 1920 hero
F Sport

IŠSKIRTINIAI F SERIJOS MODELIAI

SUSIPAŽINKITE SU YPATINGŲ TECHNINIŲ CHARAKTERISTIKŲ AUTOMOBILIAIS, KURIE TAPO ATSKIROS F SPORT VERSIJOS MODELIAIS. MŪSŲ AISTRA DINAMINĖMS AUTOMOBILIŲ CHARAKTERISTIKOMS IR JŲ PRABANGAI – BERIBĖ.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU