concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

KĄ REIŠKIA CREATING AMAZING?

LEXUS NEPALIAUJAMAI JUDA Į PRIEKĮ, NEPAISYDAMA JOKIŲ NUSTATYTŲ RIBŲ IR SIEKDAMA YPATINGO BEI ĮSTABAUS, IKI TOBULUMO IŠGLUDINTO REZULTATO. TRUMPAI TARIANT, MES VISUOMET SIEKIAME KURTI NEPAPRASTA.

Nepaprasti inžineriniai sprendimai ir šiuolaikinės technologijos byloja apie ypatingą automobilio sąsają su vairuotoju. Tokie automobiliai išvysto neįtikėtiną galią ir išsiskiria įspūdingomis eksploatacinėmis savybėmis bei ne mažiau patraukliu vidumi. Įspūdingas dizainas: automobilių išvaizda tiesiog pritrenkia. Stulbinamas meistriškumas: dėl naudojamų kokybiškų medžiagų ir meistriškai atliekamo darbo kiekvienas Lexus spinduliuoja prabanga.

Diegiamos mūsų kuriamos ypatingosios technologijos: mes esame Lexus Hybrid Drive kūrėjai. Viskas daroma pirmiausia galvojant apie klientą. Būti Lexus avininku – tokia pat nuostabi patirtis, kaip ir pats automobilis.

Lexus nenuilstamai dirba tol, kol galiausiai sukuria kažką nepaprasta.

SERIJA AMBICINGŲ PROJEKTŲ, KURIAIS SIEKIAMA GILIAU PAŽVELGTI Į JUDĖJIMO SUDĖTINGUMĄ IR GROŽĮ. PIRMASIS JŲ – ŽINGSNIAI (STEPS). ŽINGSNIAI – TAI PASAKOJIMAS APIE ĮSPŪDINGAI JUDANČIĄ MILŽINIŠKĄ MARIONETĘ, KURI VAIKŠTO PO MIESTĄ IR IEŠKO KAŽKO YPATINGO.

CREATING AMAZING: RX

KIEKVIENAS NAUJAS RX MODELIS TURI ĮRODYTI SAVO PRANAŠUMĄ ĮVEIKDAMAS DAUGYBĘ NEĮTIKĖTINŲ BANDYMŲ, ĮSKAITANT BENT DVIEJŲ MINUČIŲ TRUKMĖS TESTĄ AUDROS KAMEROJE, KUR SIMULIUOJAMAS GALINGAS TAIFŪNAS.

Kiekvienas naujas Lexus RX modelis intensyviai išbandomas pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis, su kuriomis tikrajame pasaulyje jam niekuomet netektų susidurti per visą eksploatavimo laiką. Prieš patekdamas į prekybos saloną, kiekvienas automobilis būna kruopščiai patikrintas. Šviesos tunelyje ištiriama visa kėbulo danga. Kvalifikuotas meistras, gebantis pajusti skirtumą tarp dviejų popieriaus lapo pusių, patikrina, ar paviršius yra nepriekaištingai lygus. Automobilio atsparumas išbandomas simuliuojant vėjo ir krušos sąlygas bei smarkią liūtį (200 mm/h) taifūno kameroje.

Atsparumas Lexus simuliuojamai 2–10 min. trukmės audrai, nepatenkant į vidų nė lašui lietaus, yra didelis pasiekimas. Vandens kiekis bandomojoje kameroje yra beveik dukart didesnis už vidutinį kritulių kiekį, užfiksuotą smarkaus taifūno atveju.

Šiame trumpame filmuke pasakojama apie audrų medžiotojų gyvenimą, kuriems patinka gyvai patirti gamtos stichijas. Žemiau esančioje vaizdų galerijoje audrų medžiotojas dalijasi savo įspūdžiais apie didžiausią nuostabą sukėlusias oro sąlygas, su kuriomis jis susidūrė, ir pasakoja apie savo asmeninius potyrius stebint šias gamtos stichijas.

CREATING AMAZING: GS

NAUJA LEXUS DINAMINIO VALDYMO SISTEMA, ĮDIEGTA GS F SPORT MODELYJE, ATSKLEIDŽIA PARADOKSALIĄ IDĖJĄ – UŽTIKRINTI AUTOMOBILIO STABILUMĄ IR KARTU KVAPĄ GNIAUŽIANČIAS VAŽIAVIMO SAVYBES, ĮDOMIAI SUGRETINANT LAISVĄJĮ NARDYMĄ.

Trumpame vaizdo filmuke freediver ir knygos One Breath Emma Farrell pasakoja apie natūralaus žmogaus organizmo kvėpavimo poreikio įveikimą, o Lexus žurnale Doug Knox aprašo, kaip panašiai buvo sujungtos priešingos jėgos kuriant Lexus dinaminio valdymo sistemą.

Ši nauja sistema, pirmą kartą įrengta naujajame GS F SPORT, į vieną visumą susieja automobilio vairavimo valdiklius ir įvairius jutiklius, užtikrindama įspūdingą ir manevringą važiavimą. Tai pirmoji pasaulyje dinaminio valdymo sistemos ir hibridinės pavaros technologijos kombinacija.

Važiuojant dideliu greičiu, galiniai ratai lengvai pasukami ta pačia kryptimi, kaip ir priekiniai, kad būtų užtikrinta greitesnė automobilio vairo reakcija. Važiuojant mažesniu greičiu, priekiniai ratai pakreipiami priešinga kryptimi nei galiniai. Nors tai gali pasirodyti paradoksalu, tačiau iš tiesų šis sprendimas lemia nepriekaištingą valdymą ir tikslumą, saugumą bei stabilumą.

Vaizdų galerijoje apnėjos autorius Fred Buyle dalijasi savo potyriais, išgyventais povandeniniame pasaulyje, kuriame jis lankėsi kaip žmogaus kūno galimybes peržengiančio laisvojo nardymo atstovas ir jūrų fotografas.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU