concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

KONCEPCINIS LEXUS AUTOMOBILIS UX

MŪSŲ NAUJASIS KONCEPCINIS AUTOMOBILIS
DEBIUTAVO 2016 M. PARYŽIAUS AUTOMOBILIŲ PARODOJE

Mes pristatėme savo naująjį koncepcinį Lexus UX automobilį 2016 m. Paryžiaus automobilių parodoje. Šis mūsų Europos dizaino centre gimęs Lexus automobilis skirtas pažangiems miestiečiams, gyvenantiems daugialypėje komunikacinėje aplinkoje.

UX koncepciniam modeliui būdingos įspūdingos technologijos, kurios yra tikra palaima trokštantiems visapusiškai įtraukiančio vairavimo patirties, ir ypatingas interjeras, išsiskiriantis tradicinio meistriškumo bei naujoviškų gamybos metodų derme. Lexus spaudos konferencija buvo surengta rugsėjo 29 d. Jeigu jos nematėte, galite peržiūrėti įrašą, pateiktą žemiau.

IŠRAIŠKINGAS KONCEPCINIS UX MODELIS SU ĮSPŪDINGOMIS PAŽANGIOMIS TECHNOLOGIJOMIS SIŪLO VISAPUSIŠKAI ĮTRAUKIANČIO VAIRAVIMO PATIRTĮ

Visomis šiame automobilyje įrengtomis HMI sistemomis buvo siekiama sukurti naujovišką trimatę vairavimo aplinką šiuolaikiniams klientams, nuolat paskendusiems daugialypėje elektroninėje erdvėje.

Prietaisų skydelyje priešais vairuotoją įrengtas skaidrus rutulys yra tarsi pakibęs kaip holograma. Šiame rutulyje pateikiama analoginė ir skaitmeninė informacija sukuria funkcionalios ir kartu originalios sąsajos įspūdį. Centrinėje konsolėje yra iškilusi briaunoto kristalo formos konstrukcija, kurios viduje vairuotojas ir priekyje sėdintis keleivis gali aiškiai matyti hologramos pavidalu rodomą informaciją apie oro kondicionieriaus ir pramoginės bei informacinės sistemos veikimą.

Naujajame koncepciniame UX modelyje taip pat demonstruojama pažangiausia automobilio elektroninė įranga. Jame įrengti elektrochromatiniai langai, o durelių veidrodėliai pakeisti elektroninio veidrodžio kameromis, kurių korpusas yra daug kompaktiškesnis nei standartinių veidrodėlių. Visi jungikliai yra elektrostatiniai. Jie integruoti į skaidrius paviršius.

Galiausiai A statramsčio peleko formos motyvas panaudotas ir kuriant į jaunus Lexus klientus orientuotos garso sistemos dizainą: prietaisų skydelyje iš keleivio pusės įrengta nuimama garso plokštė su tokia pačia stilistika.

„MŪSŲ UŽDUOTIS BUVO SUKURTI NAUJO TIPO KOMPAKTIŠKĄ VISUREIGĮ, AUTOMOBILĮ, KURIS NUSTEBINTŲ KLIENTĄ UNIKALIAIS SPRENDIMAIS – VISAPUSIŠKAI ĮTRAUKIANČIO VAIRAVIMO PATIRTĮ SIŪLANČIOMIS NAUJOVIŠKOMIS TRIMATĖS VIZUALIZACIJOS TECHNOLOGIJOMIS.“

Stephan Rasmussen, Europos dizaino centro ED2 dizaineris

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU