concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

KONCEPCINIS LF-SA

NAUJASIS KONCEPCINIS LEXUS LF-SA PASAULIUI PRISTATYTAS 2015 M. ŽENEVOS AUTOMOBILIŲ PARODOJE.

LF SA cutout 960 001

2014 m. paminėtas pirmojo Lexus LS 400 sedano 25-asis jubiliejus. Ta proga Lexus metė iššūkį ED2 – įmonės dizaino studijai Europoje – sukurti itin kompaktišką B segmento miestui skirto 2+2 tipo automobilio koncepcinį modelį.

Tai Lexus aistros ateities tendencijoms išraiška. Koncepcinis LF-SA drąsiai ir emocingai įžengia į dar neatrastas prekės ženklo teritorijas.

Ateities pasaulyje, kuriame žmonėms vis daugiau įtakos darys technologijos ir virtuali patirtis, LF-SA visą dėmesį skirs vairuotojui. Tai atspindi Lexus viziją – tikroji vairavimo patirtis lieka didžiausia prabanga.

Koncepcinis LF-SA apjungia drąsų prekės ženklo L subtilaus dizaino filosofijos interpretavimą, nepamirštant vairavimo patirties, kuri visada liks Lexus prabangos išraiška.

Kasdieninio vairavimo mieste nuotykių dvasią atspindinčiame LF-SA ateities automobilyje vairuotojai vis dar galės mėgautis tikra vairavimo prabanga, tiksliu valdymu, informacijos ir pramogų sistemos teikiamais privalumais bei jaustis saugiai.

Ši nuotykiu dvasia atsispindi net spalvų paletėje; Stellar sidabrinės spalvos išorės apdaila atkartoja erdvės tyrinėjimo pojūčius, o salono spalvų gamą įkvėpė saulės užtemimo reginys.

IŠORĖS DIZAINAS

Lexus dizaineriai naująjį Lexus LF-SA automobilį sugebėjo pagaminti 3 450 mm ilgio, 1 700 mm pločio ir 1 430 mm aukščio. Dėl kompaktiškumo automobilis yra manevringas ir judrus, o to ir reikia tikram miesto automobiliui. Jo stilius – griežtas ir pasitikintis.

Aptakios LF-SA formos atspindi drąsų, avangardinį ir modernų stilių, kuris vis kitoks žiūrint iš skirtingų pusių.

Kampuotas pagrindinio Lexus logotipo stilius ir naujausi dvimačių grotelių pakeitimai trimatėmis, itin paveikia priekinių sparnų ir kėbulo šonų išvaizdą, sustiprindami plačios ir tvirtos išvaizdos koncepciją.

Įgaubtų ir išgaubtų kėbulo dalių kontrastą pabrėžia išraiškinga įpjova virš ratų arkų. Ji aiškiausiai matoma gale ir automobilio išvaizdai suteikia unikalios proporcijos jausmą. Sukuriamas stiprus dinamiškumo ir judesio pojūtis.

Kampuoto aiškiai išreikšto stiliaus kelių pakopų grotelės apjungia L formos žibintus ir suformuoja kontraforso formą. Taip pat panaudoti Lexus prekės ženklui būdingi elementai, pavyzdžiui, strėlės smaigalio motyvas (pvz., dieninių žibintų dizaine).

VIDAUS DIZAINAS

Nors išorės matmenys labai nedideli, tačiau koncepinio LF-SA vidus neįtikėtinai erdvus. Šio erdvės pojūčio priežastis – dizainerių gebėjimas manipuliuoti lengvumu. Akivaizdus to įrodymas yra platus prietaisų skydelis, vizualiai padidinantis salono plotį.

Dažniausiai miesto automobiliuose yra viena keleivio vieta, tačiau šiuo atveju 2+2 tipo salono išdėstymas akivaizdžiai parankesnis vairuotojui. Vairuotojo sėdynė yra fiksuota, o vairas ir pedalai reguliuojami, todėl ne vairuotojas taikosi prie automobilio, o automobilis prie vairuotojo.

Priekinė keleivio sėdynė yra slankiojama, todėl patogu pasiekti automobilio galą.

Šiuos vairuotojui palankių funkcijų teikiamus privalumus dar labiau sustiprina vidaus dizainas. Čia sukurta erdvė, naudojamos medžiagos ir tūriai sukuria dvi aiškiai pastebimas, persidengiančias elipsines zonas.

Informacijos ir pramogų sistema turi į prietaisų skydelį įkomponuotą holograminio tipo skaitmeninį ekraną ir plataus matymo kampo projekcinį ekraną.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU