concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

LEXUS LF-NX

PASAULINĖ LF-NX TURBO PREMJERA 2013 M. TOKIJO AUTOMOBILIŲ PARODOJE

KOMPAKTIŠKOJO KONCEPCINIO LF-NX VISUREIGIO TURBO VERSIJA PRISTATYTA 2013 M. LAPKRIČIO 20 – GRUODŽIO 1 DIENOMIS TOKIJO PARODŲ CENTRE TOKYO BIG SIGHT (KOTO SENIŪNIJOJE), 43-JOJE TOKIJO AUTOMOBILIŲ PARODOJE.

2013 m. Frankfurto automobilių parodoje debiutavusiame LF-NX koncepciniame automobilyje buvo sumontuotas naujai sukurtas 2 litrų turbinis variklis, užtikrinantis nepakartojamą vairavimo patirtį ir saugantis aplinką.

Apatinio aptako pabrėžtas žemesnis svorio centras.

Turbo modeliui suteikia sportiškesnės išvaizdos, o profilio linijos, kompaktiškas ir griežtas korpusas bei išskirtinio dizaino padangos leidžia mėgautis sportinio automobilio galia ir nepakartojamo vairavimo patirtimi.

Viduje esančią modernią specialiai Lexus sukurtą nuotolinio valdymo sąsają su jutimine klaviatūra valdyti yra visiškai paprasta.

LF NX cutout 960 001

DIZAINAS

Naujojo LF-NX Turbo dizainas daug kuo panašus į drąsų, išskirtinį ir novatorišką LF-NX HV dizainą, tačiau yra ir nemažai išorinių bei vidinių pakeitimų, kurie deramai pabrėžia naujojo 2,0 litrų galios šaltinio su turbokompresoriumi potencialą.

Naujojo LF-NX Turbo dizainas daug kuo panašus į drąsų, išskirtinį ir novatorišką LF-NX HV dizainą, tačiau yra ir nemažai išorinių bei vidinių pakeitimų, kurie deramai pabrėžia naujojo 2,0 litrų galios šaltinio su turbokompresoriumi potencialą.

Ratų arkos ir apatinių plokščių apačia dabar nudažytos žvilgiais juodais dažais, o tų plokščių viršutinė dalis padengta matiniu chromu. Žvelgiant aukščiau, į akis krinta žvilgantys apvadai ir durelių veidrodėlių viršutinė dalis, papuošta tokiu pačiu tamsintu chromu, kaip ir priekinių grotelių apvadas.

GALIOS ŠALTINIS

Konceptas LF-NX Turbo turi pirmąjį Lexus benzininį variklį su turbokompresoriumi.

2,0 litrų 4 cilindrų agregatas turi Lexus modernią aukštą cilindro angą, ventiliatorinio tipo degalų įpurškimą, D-4S ir VVT-i degimo technologijas, į cilindrų galvutę integruotą išmetimo kolektorių ir dvigubą turbokompresorių su aktyviu nukrovimo sklendės vožtuvu.

Į cilindrų galvutę įmontuotas išmetimo kolektorius optimizuoja išmetamųjų dujų temperatūrą ir taip padeda suderinti geras galios savybes su efektyviu degalų panaudojimu, taip pat užtikrina mažą emisiją, o dvigubas turbokompresorius efektyviai veikia didžiausiame, koks tik įmanomas, sūkių diapazone.

Naujas LF-NX Turbo galios agregatas leidžia suderinti greitą atsaką į akceleratorių bei gyvą judrumą su puikia degalų ekonomija.

IŠSKIRTINAI LEXUS

LF-NX

LF NX cutout 960 003

PASAULINĖ LEXUS LF-NX VISUREIGIO PREMJERA ĮVYKO 2013 M. FRANKFURTO AUTOMOBILIŲ PARODOJE

Kompaktiškasis Lexus visureigio koceptas LF-NX pasauliui buvo pristatytas 2013 m. Frankfurto automobilių parodoje (JAA). Lexus modelių segmente šis koncepcinis automobilis išnaudoja kompaktiško visureigio potencialą.

LF-NX konceptas, sustiprindamas Lexus lyderio poziciją hibridinės pavaros technologijų segmente, yra varomas SUV automobiliams skirta nauja Lexus hibridinės pavaros sistemos versija.

Išskirtinės ir galingos išvaizdos LF-NX koncepte atsispindi Lexus „L-finesse“ dizaino kalbos evoliucija.

Priekyje dominuoja tvirtos Lexus grotelės, įspūdingumo suteikia išskirtinis apšvietimo sprendimas su atskirais dieniniais žibintais (DRL) bei unikalus linijų stilius, vertikaliu agresyviu pjūviu atskiriantis buferį nuo priekinio sparno.

Žvelgiant iš profilio matyti galingos ratų arkos su miesto visureigiui būdinga juoda apsaugine danga. Veržlaus atletiško kupė siluetą sukuria deimanto formos profilis, klasikinė Lexus langų linija ir status automobilio galas.

in article 03

Gale puikuojasi išraiškingi žibintai. Pakreipti žemyn jie susilieja su buferiu bei sukuria ryškią aerodinaminę liniją, atkartojančią priekinio sparno detales.

in article 04

LF-NX koncepcinio visureigio išskirtinumą dar labiau pabrėžia metalinių vidaus paviršių tvirtumas ir rafinuotumas bei saulėtekio geltonumo ir juodos spalvos odiniai apmušalai su išryškintomis siūlėmis ir įmantrus mėlynos spalvos prietaisų skydelio apšvietimas.

Lexus LF-NX konceptas puikuojasi nauja šlifuoto metalo išorės spalva, kuri sudaro įspūdį, kad visas kėbulas buvo suformuotas iš vientiso tvirto metalo gabalo.

Vidus atkartoja išraiškingą LF-NX išorę. Galingos formos, į vairuotoją orientuota ir ergonomiška aplinka.

Taip pat naudojamas L-finesse dizaino konceptas leidžia sukurti idealiai pritaikytą viršutinę matymo zoną ir apatinę valdymo zoną, tobulai tarnaujančią iš kartos į kartą.

Tai suteikia galimybę intuityviai sąveikai su naujausios kartos automobilio technologijomis, įskaitant jutiminius elektrostatinius jungiklius bei naują Remote Touch nuotolinio valdymo jutiminę sąsają (RTI).

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU