concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

LF-C2 KONCEPCINIS AUTOMOBILIS

KONCEPCINIS LEXUS LF-C2 LOS ANDŽELO 2014 M. AUTOMOBILIŲ PARODOJE – PASAULINĖ 2+2 MODELIO PREMJERA

LF C2 cutout 960 001

Maloni saulutė, šiltas oras ir vingiuoti keliai – štai kas puikiai tinka į draugus koncepciniam automobiliui Lexus LF-C2, kurio pasaulinis debiutas įvyko Los Andželo 2014 m. automobilių parodoje. Koncepcinis LF-C2 yra 2+2 pavidalo dizaino studija, jis orientuotas į pagrindines stiliaus temas, Lexus markei kuriant labiau iššaukiantį ateities stilių. LF-C2 kartu yra prabangus Grand Touring koncepcinis modelis, tad jo kūrėjai įkvėpimo sėmėsi iš vairavimo aistros.

„Koncepcinis automobilis LF-C2 rodo, kokia kryptimi ateityje judės mūsų markės dizainas, – pasakė Jeff Bracken, Lexus US grupės viceprezidentas ir generalinis direktorius. – Šis konceptas klientams visame pasaulyje byloja apie Lexus atsidavimą emociniam dizainui ir aistrą išskirtinei vairavimo patirčiai.“

STILINGA 2+2 KONFIGŪRACIJA

Koncepcinis modelis LF-C2 pasižymi labai stilinga 2+2 konfigūracija ir gryna bei paprasta sportinio kupė idėja. Konstrukcija be stogo leidžia vairuotojui ir keleiviams jausti plaukus kedenantį vėją ir kartu mėgautis automobilio techninėmis savybėmis savo mėgstamame vingiuotame kelyje. Būdamas koncepciniu modeliu, LF-C2 neturi jokio viršutinio salono uždangalo.

Kuriant LF-C2 išorės stilių buvo atsižvelgiama į tai, kaip įvairūs paviršiai sąveikauja su skirtingo tipo šviesa. Dizaineriai sukūrė tokias plokštumas, kraštus ir linkius, kurie žvelgiant iš skirtingų pusių ir esant skirtingoms apšvietimo sąlygoms suteiktų LF-C2 vis kitokį charakterį. Ši ypatybė kartu su Lexus sluoksninio dažymo procesu padėjo sukurti išraiškingą ir progresyvią atviro prabangaus GT interpretaciją.

DAUGIASLUOKSNIS DAŽYMAS

Graži geltona spalva yra daugiasluoksnio dažymo rezultatas. Pirmoji danga yra gruntas, ant jos – sidabro spalva, po to – skaidri danga ir dar toliau yra geltona spalva, atspindinti sidabrinę ir suteikianti žavų žvilgesnį. Galiausiai užpurškiama viršutinis lako sluoksnis.

IŠRAIŠKINGOS LEXUS GROTELĖS

IŠRYŠKINA PRIEKINĘ LF-C2 DALĮ

LF C2 cutout 960 002

PRIEKINĘ LF-C2 DALĮ PUOŠIA EKSPERIMENTINĖS IŠRAIŠKOS FIRMINĖS LEXUS GROTELĖS, SAVO FORMA PRIMENANČIOS SMĖLIO LAIKRODĮ.

Koncepto grotelės puikuojasi rafinuotu pintu tinkleliu, kuris akcentuoja aukštą Lexus meistrystės lygį, o žvelgiant iš skirtingų pusių ir keičiantis apšvietimui atrodo vis kitaip. Grotelės įsitaisiusios tarp trikampio pavidalo LED žibintų, kurie yra sportinių Lexus modelių signatūrinis elementas, ir stilingų posūkių žibintų, nuo kurių prasideda LF-C2 būdinga charakterio linija. Charakterio linija tęsiasi per visą strėlės formos automobilio korpusą ir baigiasi sutrumpintoje galinėje dalyje. Pro priekiniame buferyje įrengtas ventiliavimo angas vėsus oras tiekiamas į stabdžius ir sykiu tinkamai nukreipiamas oro srautas aplink korpusą, kad važiuojant dideliu greičiu priekis būtų kuo stabilesnis.

LF-C2 profilį puošia kylanti linija, kuri prasideda nuo priekinio buferio sparnelio ir tęsiasi iki stataus A statramsčio. Šoniniuose slenksčiuose yra mažos ventiliavimo angos, pro kurias oras nukreipiamas į galinius stabdžius, o paskui išeina pro sparnelius primenančius galinius difuzorius. LF-C2 gale į akis krenta Lexus galiniai žibintai, kuriuose galima įžvelgti L raidės pavidalą, taip pat keturios chromuotos išmetimo sistemos angos ir naujas išraiškingas galinių difuzorių dizainas. Patikimą koncepto stovėseną vainikuoja 20 colių penkių stipinų lengvojo lydinio ratlankiai.

LF-C2
VIDUS

LF-C2 vidus pasitinka prabanga ir erdvumu – kabina nepriekaištingai dera su sportiška išorės elegancija. Čia išorė tiesiog pereina į vidų, mat gale prasidedanti centrinė konsolė tęsiasi per visą salono ilgį ir baigiasi ties prietaisų skydeliu.

Prietaisų skydelio dizainas pasižymi funkciniu paprastumu – čia yra patrauklus ir nesudėtingas prietaisų blokas, centrinis vaizdo monitorius, nuotoliniu būdu valdomas per jutiklinį kilimėlį centrinėje konsolėje, ir klasikinio stiliaus analoginis laikrodis, įsitaisęs tarp vidurinių ventiliacijos angų. Stora oda aptrauktas vairas ir profesionaliai suformuotos sėdynės duoda suprasti, jog tai tikras vairuotojo automobilis.

LF-C2 interjero dizaineriai stengėsi sukurti subalansuotą galios ir paprastumo atmosferą, kuri tokia sava mūsų pirmykščiams instinktams. Baltos ir pilkos odos paviršius malonus liesti, o po langais per visą salono ilgį tęsiasi LED apšvietimas. Jaukiame LF-C2 salone galima mėgautis ir atviros erdvės pojūčiu, ir gauti išties didelę Lexus prabangos dozę.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU