UX Sport Edition Hero Image

NAUJASIS UX STYLE EDITION

SUKURTAS, KAD JAUSTUMĖTĖS IŠSKIRTINIU

Tokie dizaino akcentai, kaip 18 colių skersmens juodi lengvojo lydinio ratlankiai, visiškai juodos firminės Lexus grotelės, juodos spalvos veidrodėlių detalės ir stogo bėgeliai suteikia šiam automobiliui išskirtinai sportišką išvaizdą.

ATLETIŠKA KROSOVERIO IŠVAIZDA

Pristatome Lexus UX Style Edition – pribloškiantį naują miesto krosoverį, leisiantį Jums mieste pasijausti išskirtiniu. Naujoji Style Edition yra labiausiai akį traukianti krosoverio UX versija, suderinanti ryškias linijas ir aiškiai pabrėžtus kėbulo paviršius pasirinkus bet kurią iš aštuonių nuostabių spalvų.

    Parallax Image 1 Athletic Crossover Looks

UX STYLE EDITION

DRĄSIOS DIZAINO DETALĖS

Drąsios dizaino detalės pastebimos visur: atletiška stogo linija, pritamsinti Bi-LED žibintai priekyje ir aerodinamiški gale, kur jų forma išradingai panaudota pagerinant automobilio valdymą ir važiavimo galimybes.

Skaityti daugiau apie Lexus dizainą

    Parallax Image 2 Takumi Crafted Interior

UX STYLE EDITION

„TAKUMI“ MEISTRŲ SUKURTAS INTERJERAS

UX Style Edition versiją Kijušu gamykloje Pietų Japonijoje meistriškai sukūrė garsieji „Takumi“ meistrai: pajusite nuostabius jų įgūdžius visame automobilyje, kai paliesite rankomis susiūtą odinį vairą ir paskęsite „Black Tahara“ apmušaluose su pilkos ar mėlynos spalvų akcentais.

Skaityti daugiau apie Lexus amatininkystę

    Parallax Image 3 Electrified Performance

UX STYLE EDITION

ELEKTRIFIKUOTAS VAŽIAVIMAS

Pasitelkęs ketvirtosios kartos Lexus įsikraunančią hibridinę technologiją bei naudodamas 2 litrų darbinio tūrio benzininį variklį ir elektrinę jėgainę(-s), UX 250h modelis užtikrina sklandų ir galios nestokojantį važiavimą. Taip pat galima rinktis dinamišką UX 200 modelį, kurį į priekį varo itin efektyvus 2 litrų benzininis variklis, užtikrinantis greitą akceleraciją ir legendinį Lexus rafinuotumą.

Skaityti daugiau apie elektrifikuotus Lexus

    Parallax Image 4 Intuituve Connectivity

UX STYLE EDITION

INTUITYVUS JUNGIAMUMAS

Kad Jūsų gyvenimą paverstų dar malonesniu, UX Style Edition pasitelkia intuityviąsias Lexus technologijas. Automobilio viduje, ant centrinės konsolės, sumontuota jutiklinio paviršiaus valdymo sistema užtikrina nenutrūkstamą sąsają su Jūsų išmaniuoju telefonu per Apple CarPlay® ar Android Auto®. Taip pat, galima naudotis Lexus Link programėle, skirta padėti Jums planuoti keliones, užsakyti paslaugas ar gauti naudingos informacijos apie Jūsų vairavimo ypatumus.

Skaityti daugiau apie Lexus Link

    Parallax Image 5 Lexus Safety System

UX STYLE EDITION

SAUGOS SISTEMA LEXUS SAFETY SYSTEM +

Turbūt svarbiausia Jums, Jūsų keleiviams ir kitiems eismo dalyviams yra tai, kad kiekvienas UX Style Edition automobilis pasižymi pačia naujausia saugos sistema Lexus Safety System + su papildomai pasirenkamomis aklosios zonos stebėjimo ir skersinio eismo įspėjimo funkcijomis.

Skaityti daugiau apie Lexus Safety System +