NAUJASIS UX

NAUJI VISUREIGIO HORIZONTAI

Naujasis Lexus UX meta iššūkį viskam, kas buvo iki tol. Ryškus dizainas išreiškia akivaizdžią jėgą. Elegantiški kontūrai parodo charakterį, kuris ir stilingas, ir dinamiškas.

SUSIPAŽINKITE SU UX

Naujasis Lexus UX pateikia drąsų naują požiūrį į visureigius: nuo iššaukiančio priekio su Lexus vizitine kortele – grotelėmis - ir baigiant sportišku siluetu bei ryškiu galo dizainu. Interjeras taip pat daug žadantis – dizainas paremtas japonišku architektūros konceptu Engawa, kuriame ribos tarp vidaus ir išorės susilieja ir tampa vientisu dariniu. Šioje prabangioje, dėmesingoje vairuotojui, atviroje bei tuo pačiu saugioje aplinkoje jausitės kaip namie.


 

 
  019 lexus ux presales key features 1920x1080 v2
 • Hečbeko valdymas

  Mėgaukitės valdinga sėdėjimo pozicija ir puikiu modernaus visureigio matomumu. Žemas svorio centras ir standi platforma leidžia UX atskleisti tikslaus važiavimo dinamiką, kurios iš visureigio nesitikėtumėte. Viską dar labiau sustiprina unikalūs aerodinaminiai stabilizatoriai. Jie yra subtiliai įtraukti į galinių šviesų ir ratų arkų dizainą bei suteikia stabilumą važiuojant greitai ar pučiant stipriam vėjui.

 • Išskirtinė meistrystė

  Mūsų Takumi meistrai sukurė prabangią ir unikalią UX aplinką naudodami aukščiausios kokybės medžiagas. Glotnios odinės sėdynės sukurtos pagal „Apskaičiuoto meno“ perforuotus raštus ir tradicinio japoniško dygsniavimo Sashiko meną.

 • Didesnis našumas

  UX siūlo du aukščiausio lygio galios agregatus - tarp jų ir naujos kartos savaime įsikraunantį hibridą. Jame derinamas geriausias šioje klasėje degalų efektyvumas su itin sklandžia dinamiška galia. Arba galite pasirinkti benzininį variklį, kuris suteikia galingą našumą ir mobilumą ekonomiškai naudodamas degalus.

 • Inovatyvios technologijos

  Panoraminio vaizdo monitorius sujungia keturių vaizdo kamerų vaizdus ir pateikia 360 laipsnių automobilio bei aplinkos vaizdą tarsi iš paukščio skrydžio ant neįtikėtinai plataus 10,3 colio ekrano. Nesirūpinkite dėl varginančių laidų – bevielis Qi kroviklis leidžia įkrauti tokius įrenginius, kaip išmanusis telefonas, tiesiog paprastai padėjus jį ant kroviklio.

 • Patobulinta sauga

  Į UX įdiegus naują Lexus Safety System+ sistemą, automobilis gali pasigirti išskirtiniu prevenciniu komplektu, kurį sudaro Pre-Collision sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija, važiavimo juostos išlaikymo sistema, automatinė tolimųjų šviesų sistema, dinaminė saugaus atstumo palaikymo sistema ir kelio ženklų atpažinimo sistema.

 • F SPORT stilius

  Dinamiškesnei vairavimo patirčiai įgauti susipažinkite su UX F SPORT modeliu. Pavarų perjungimo rankenėlės su perforuotos odos apdaila ir vairas sukuria jaudinančią sportinę aplinką, o priekinio buferio stilius yra UX F SPORT modelio išskirtinis bruožas.


 

 
  2019 lexus ux sunrise to sunrise campaign banner

NUO SAULĖTEKIO IKI SAULĖTEKIO

24 VALANDOS MIESTE SU LEXUS UX

Sužinokite, kodėl UX idealiai tinka tyrinėti miestą nuo saulėtekio iki saulėtekio, pasitelkę mūsų interaktyviojo laikrodžio patirtį.

SUSIPAŽINKITE SU SIŪLOMOMIS SPALVOMIS

Susikurkite UX automobilį pagal savo poreikius, ištirkite įvairius spalvų variantus arba susipažinkite su jo ypatybėmis ir peržiūrėkite paveikslėlių galeriją.

Spragtelėkite ant automobilio, norėdami jį pasukti

UX 250h AWD Luxury / Black

GYVENIMAS PRASIDEDA, KAI PRISIJUNGIATE

Likite prisijungę prie savo automobilio su Lexus Link mobiliąja programėle ir atraskite visuomet pasiekiamas funkcijas, kurios leis jaustis ramiai bei taupys Jūsų laiką ir pinigus.


 

 
  2019 lexus connected services bg cover

ATRASKITE LEXUS UX FUNKCIJAS

BŪKITE RAMŪS

KELIONĖS VALDYMAS

SUSIPAŽINKITE SU UX

SUSIPAŽINKITE SU UX

Aukščiau esantis modelis nėra asortimento pavyzdys.


 

 
  2018 lexus ux ar banner hybrid 1920x1920 v2

UX PAPILDYTOS REALYBĖS MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ

Grožėkitės aukštos rezoliucijos realaus dydžio UX vidumi ir išore iš bet kurios pusės ir sužinokite, kodėl Lexus UX puikiai atitinka aktyvų miestietišką gyvenimo būdą propaguojančių vairuotojų poreikius.

KITI MODELIAI