NAUJASIS UX

NAUJI VISUREIGIO HORIZONTAI

Naujasis Lexus UX meta iššūkį viskam, kas buvo iki tol. Ryškus dizainas išreiškia akivaizdžią jėgą. Elegantiški kontūrai parodo charakterį, kuris ir stilingas, ir dinamiškas.

SUSIPAŽINKITE SU UX

Naujasis Lexus UX pateikia drąsų naują požiūrį į visureigius: nuo iššaukiančio priekio su Lexus vizitine kortele – grotelėmis - ir baigiant sportišku siluetu bei ryškiu galo dizainu. Interjeras taip pat daug žadantis – dizainas paremtas japonišku architektūros konceptu Engawa, kuriame ribos tarp vidaus ir išorės susilieja ir tampa vientisu dariniu. Šioje prabangioje, dėmesingoje vairuotojui, atviroje bei tuo pačiu saugioje aplinkoje jausitės kaip namie.


 

 
  019 lexus ux presales key features 1920x1080 v2
 • Valdymas kaip hečbeko

  Mėgaukitės patogia sėdėjimo pozicija ir puikiu modernaus visureigio matomumu. Žemas svorio centras ir standi platforma leidžia UX atskleisti tikslaus važiavimo dinamiką, kurios iš visureigio nesitikėtumėte. Viską dar labiau sustiprina unikalūs aerodinaminiai stabilizatoriai. Jie yra subtiliai įtraukti į galinių šviesų ir ratų arkų dizainą bei suteikia stabilumą važiuojant greitai ar vėjuotu oru.

 • Didesnis našumas

  UX siūlo du aukščiausio lygio jėgos agregatus, tarp jų – naujosios kartos savaime įsikraunantį hibridą. Šis suderina geriausias šioje klasėje degalų sąnaudas su itin sklandžia dinamiška galia. Arba pasirinkite benzininį variklį, kuris ekonomiškai naudodamas degalus suteikia galingą našumą ir mobilumą.

 • Inovatyvios technologijos

  Panoraminio vaizdo monitorius (Panoramic View Monitor) sujungia keturių vaizdo kamerų vaizdus ir pateikia 360 laipsnių automobilio bei aplinkos vaizdą tarsi iš paukščio skrydžio ant itin plataus 10,3 colio ekrano. Taip pat nebereikia tūpintis jokiais laidais – belaidis Qi kroviklis leidžia įkrauti tokius įrenginius, kaip išmanusis telefonas, tiesiog paprastai padėjus jį ant kroviklio.

 • Pagerintas saugumas

  UX montuojama naujoji Lexus Safety System+ saugos sistema apima tokias funkcijas, kaip pėsčiųjų ar dviratininkų aptikimas.

 • Rafinuota meistrystė

  Mūsų Takumi meistrai, naudodami aukščiausios kokybės medžiagas, sukūrė prabangią ir unikalią UX vidaus aplinką. Glotnios odos apdaila papuoštos sėdynės pasižymi Suplanuoto perforavimo (Calculated Art perforation) metodu taikomais raštais ir tradiciniu japonų „Sashiko“ siuvimo menu.

Next steps

KITI MODELIAI