UX 300e 303fe3ce-3c57-43eb-a7e2-eee1d9f531e2

Vilkite ir sukite automobilį

Pasirinkite komplektaciją Comfort Premium Luxury

SUSIPAŽINKITE SU UX 300e ELEKTROMOBILIU

Vos paspaudę užvedimo mygtuką ir suėmę kruopščiai pagamintą vairą, iš karto suprasite pirmojo Lexus elektromobilio charakterio unikalumą. Išvažiuokite į gatvę ir greitai galėsite mėgautis tolygiu greitėjimu bei užtikrinta dinamika posūkiuose. Kaip ir visiems UX modeliams, jam būdinga įspūdinga urbanistinė išvaizda. Automobilis varomas pažangiu elektriniu varikliu, galinčiu išvystyti 150 kW (204 DIN AG) galią, o jo sukimo momentas siekia 300 Nm.

ELEKTROMOBILIO SISTEMA

ELEKTRINIS VARIKLIS

Išvysto 150 kW (204 DIN AG) galią, o sukimo momentas siekia 300 Nm.

NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

54.3 kWh ličio jonų akumuliatorius, leidžiantis nuvažiuoti daugiau nei 313 km (WLTP) vienu įkrovimu.

ELEKTROMOBILIO NAŠUMAS

Įsibėgėjimas iki 100 km/h - 7.5 sekundės. Važiuojant 160 km/h, CO2 emisija yra 0 g/km.

    Local Offers Image

UX 300e

LIZINGO ĮMOKOS - NUO 446 € PER MĖNESĮ

Naujojo UX 300e kainos prasideda nuo 49 900 €, o pasirinkus Pagrindinį lizingo paketą mėnesinė įmoka bus vos 446 € per mėnesį. Taip pat galite rinktis Leasing Plus lizingo paketą už 469 € per mėnesį su palankesnėmis, vos 0,49% lizingo palūkanomis, ir papildomai įsigyti metalo blizgesio dažų apdailą, žieminių ratlankių ir padangų komplektą bei namams skirtą automobilio elektros kroviklį, kurių bendra vertė – 3810 €.

    UX EX placeholder asset
    UX EX quote image

„BEVEIK 20 METŲ VYSTYDAMI ELEKTRIFIKUOTŲ HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ GAMYBĄ, DŽIAUGIAMĖS GALĖDAMI PRISTATYTI PIRMĄJĮ LEXUS ELEKTROMOBILĮ.“

VYRIAUSIASIS UX INŽINIERIUS TAKASHI WATANABE
    image text placeholder asset 810 X 1080

VISIŠKAI ELEKTRINIS UX 300e

DRĄSUS DIZAINAS

Nuo išskirtinių ir Lexus ženklu tapusių verpsto formos grotelių iki sportiško silueto ir 17 colių lengvojo lydinio ratlankių, naujasis UX 300e įkūnija naują požiūrį į elektrinių automobilių mobilumą. Į vairuotoją orientuotas atviras, bet ir saugus salonas yra įkvėptas japoniškos architektūros koncepcijos, vadinamos „engawa“. Joje pranyksta riba tarp išorės ir vidaus.

    Takumi craftsmanship asset 810 X 1080

VISIŠKAI ELEKTRINIS UX 300e

TAKUMI MEISTRYSTĖ

Norint užtikrinti pasaulinio lygio kokybę, UX 300e yra gaminamas apdovanojimus pelniusioje Kyushu gamykloje kartu su kitais elektrifikuotais automobiliais, kurių gamybą prižiūri Takumi meistrai. Dėmesys detalėms pastebimas visur, pradedant nuostabiais rankomis šlifuotais ir dažytais paviršiais, baigiant švaraus oro patalpa, kurioje surenkami elektriniai varikliai, bei odinėmis sėdynėmis, kurias gaminant semiamasi įkvėpimo iš tradicinės japonų dygsniavimo technikos, vadinamos „sashiko“. Prieš išsiunčiant automobilį, kiekvienas UX 300e tobulumas patikrinamas ne vieną kartą.

    EV performance asset 810 X 1080

VISIŠKAI ELEKTRINIS UX 300e

ELEKTROMOBILIO NAŠUMAS

Važiuodami naujuoju UX 300e, galėsite mėgautis ne tik manevringumu, bet ir labai tiksliu vairavimu. Užtikrinto vairavimo jausmui įtakos turi žemas automobilio svorio centras kartu su papildomai sustiprintu važiuoklės ir akumuliatoriaus bloko tvirtumu. Norėdami, kad elektromobilis prisiderintų prie Jūsų nuotaikos, išbandykite dinamines vairavimo režimo galimybes arba pasirinkite savo mėgstamą vairavimo stilių naudodamiesi vienu iš keturių lėtėjimo režimų.

    Image Text Battery asset 810 X 1080

VISIŠKAI ELEKTRINIS UX 300e

AKUMULIATORIAUS TECHNOLOGIJA

Vienu įkrovimu daugiau nei 313 km (WLTP) nuvažiuoti leidžiantis UX 300e ličio jonų akumuliatorius buvo sukurtas panaudojus visą sukauptą ir neprilygstamą patirtį. Nuo 2004-ųjų Lexus pagamino daugiau nei 1,6 mln. elektrifikuotų, savaime įsikraunančių hibridinių automobilių. Tokia lyderystė elektrifikuotų automobilių gamyboje gali reikšti tik viena – tai proveržis Lexus technologijose, tokiose kaip galios valdymo blokas, akumuliatoriaus valdymo sistema ir elektrinis variklis, kurie buvo išbandyti nuvažiavus milijonus kilometrų.

    Image Text Seamless connectivity asset 810 X 1080

VISIŠKAI ELEKTRINIS UX 300e

NERIBOTA VARTOTOJO SĄSAJA

13 garsiakalbių Mark Levinson garso sistema sukuria neprilygstamą ir koncertą primenantį garsą. Integruotas ir lietimui jautrus 10,3 colio ekrano valdiklis leis Jums naudotis Lexus Premium navigacijos sistema bei Lexus Link sistema. Intuityvi naudotis Lexus Link sistema gali pasiūlyti praktiškas elektromobilio naudojimo funkcijas, tokias kaip nuotolinis įkrovimas, nuotolinis oro kondicionavimas ir įkrovimo stotelės paieška.

    Image Text Advanced safety asset 810 X 1080

VISIŠKAI ELEKTRINIS UX 300e

PAŽANGUS SAUGUMAS

UX 300e montuojamas pažangiausias Lexus Safety System+ saugos sistemų paketas, o jame - Pre-Collision sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija, eismo juostų išlaikymo kontrolės sistema, padėsianti nenukrypti nuo kelio, adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema, padėsianti geriau atpažinti pėsčiuosius ir ženklus tamsiuoju paros metu, kelių eismo ženklų atpažinimo sistema bei adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema.