RX MY21 Sport Edition Hero Image

NAUJASIS RX SPORT EDITION

IŠSKIRTINIS – KAIP IR TEIKIAMAS POJŪTIS


ELEKTRIFIKUOTOS DINAMIKOS IR KULTINIO SUV DIZAINO DERMĖ

Salone – šią versiją iš kitų išskiriantys juodos ir baltos spalvos glotnios odos sėdynių apmušalai su kontrastingomis šviesiai pilkomis siūlėmis. Tokios pat spalvos yra ir minkšti, malonūs prisiliesti centrinės konsolės, vidinės durelių apdailos ir keleivio kelių pagalvėlės paviršiai, o pilkų siūlių apdailos motyvas pasikartoja ant pavarų perjungimo svirties. Juoda oda aptrauktas vairas išsiskiria Sumi Black Walnut riešutmedžio detalėmis, tokio pat medžio apdailos intarpai puošia saloną, o durelių skydeliuose integruotas apšvietimas suteikia jaukumo. Jei pageidauja, klientai gali pasirinkti ir juodus arba sodriai kreminius odinius apmušalus.

    Parallax Image 1 Athletic Looks

NAUJASIS RX SPORT EDITION

ATLETIŠKA IŠVAIZDA

Naujasis RX Sport Edition yra stilingiausia RX versija – elegantiškos šio automobilio linijos harmoningai dera su aštrių formų kėbulu. Visur, kur pažvelgsite, gausu intriguojančių dizaino detalių: pavyzdžiui, juodas galinis statramstis, sukuriantis įspūdį, jog stogas sklendžia virš kėbulo, ir elegantiški priekiniai bei įspūdingi galiniai žibintai, kuriuose atvaizduojamas Lexus „L“ motyvas. Stulbinančią Sport Edition išvaizdą tobulai papildo 20 colių ratlankiai, traukiantys akį išskirtine tamsaus chromo apdaila. Jie padeda sukurti ryškų sportinį įvaizdį, o juodi šoniniai veidrodėliai pabrėžia išraiškingas Sport Edition formas.

Skaityti daugiau apie Lexus dizainą

    Parallax Image 2 Electrified Performance

NAUJASIS RX SPORT EDITION

ELEKTRIFIKUOTA DINAMIKA

Novatoriška įsikraunančia Lexus hibridine pavaros sistema, suderinančia 3,5 litro darbinio tūrio benzininio variklio ir elektrinio variklio (-ų) veikimą, varomas RX 450h užtikrina sklandų ir kartu galingą važiavimą. Taip pat galima rinktis dinamišką RX 300 versiją, varomą 2 litrų darbinio tūrio benzininiu varikliu su turbokompresoriumi, kuris leidžia mėgautis sparčiu įsibėgėjimu ir legendiniu Lexus rafinuotumu.

Skaityti daugiau apie Lexus elektrifikaciją

    Parallax Image 3 Takumi Craftsmanship

NAUJASIS RX SPORT EDITION

TAKUMI MEISTRIŠKUMAS

Salone – šią versiją iš kitų išskiriantys juodos ir baltos spalvos, glotnios odos sėdynių apmušalai su kontrastingomis šviesiai pilkomis siūlėmis. Tokios pat spalvos yra ir minkšti, malonūs prisiliesti centrinės konsolės, vidinės durelių apdailos ir keleivio kelių pagalvėlės paviršiai, o pilkų siūlių apdailos motyvas pasikartoja ant pavarų perjungimo svirties. Juoda oda aptrauktas vairas išsiskiria Sumi Black Walnut riešutmedžio detalėmis, tokio pat medžio apdailos intarpai puošia saloną, o durelių skydeliuose integruotas apšvietimas suteikia jaukumo. Jei pageidauja, klientai gali pasirinkti ir juodus arba sodriai kreminius odinius apmušalus.

Skaityti daugiau apie Lexus kūrėjų meistriškumą

    Parallax Image 4 Intuitive Technology

NAUJASIS RX SPORT EDITION

INTUITYVIOSIOS TECHNOLOGIJOS

Naujajame RX Sport Edition Lexus technologijos daro Jūsų gyvenimą dar malonesnį, be to, siūloma dar gausesnė įranga. Standartinė aukštųjų technologijų įranga apima belaidį telefono įkroviklį; elektra valdomą bagažinės dangtį, turintį laisvų rankų funkciją; navigacijos, informacijos ir pramogų sistemą su 12,3 colio jutikliniu ekranu bei aukščiausios kokybės garso sistemą su 12 garsiakalbių. Kad automobilyje galėtumėte mėgautis dar geresnėmis jungiamumo galimybėmis, lietimui jautrus ekranas ir jutiklinis valdiklis užtikrina sklandžią sąsają su išmaniuoju telefonu per Apple CarPlay® arba Android Auto®. Be to, galima naudotis Lexus Link programėle, padedančia planuoti keliones, užsakyti techninės priežiūros paslaugas arba apžvelgti Jūsų vairavimo ypatumus. Ko gero, svarbiausia yra tai, kad kiekviename RX Sport Edition automobilyje diegiamos pačios naujausios saugos technologijos: inovatyvi Lexus Safety System +, nematomų zonų stebėjimo sistema ir galinio skersinio eismo įspėjimo sistema.

Skaityti daugiau apie Lexus technologijas