concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

RX 200t

PAJUSKITE GALIOS LANKSTUMĄ IR EFEKTYVUMĄ, KURĮ UŽTIKRINA VARIKLIS SU TURBOKOMPRESORIUMI.


Vidutinė emisija (g/km) 184
Vidutinės sąnaudos (l/100 km) 7,9
Pagreitėjimas iki 100 km/h (s) 9,5
Maksimalus greitis (km/h) 200

NUO 56 470 €

DAR RAFINUOTESNIS

PAJUSKITE GALIOS LANKSTUMĄ IR EFEKTYVUMĄ, KURĮ UŽTIKRINA VARIKLIS SU TURBOKOMPRESORIUMI.

Visuomet novatoriškų sprendimų ieškanti ir šioje srityje pirmaujanti Lexus bendrovė 1998 m. pristatė pirmosios kartos RX modelį. Tai buvo pirmasis tuo metu pasirodęs SUV automobilis su prabangiam sedanui būdingomis rafinuotomis savybėmis. 2004 m. mes dar kartą išjudinome įsigalėjusius standartus, pristatydami pirmąjį pasaulyje prabangų hibridinį automobilį – novatorišką SUV klasės RX 400h.

Dienos šviesą išvydęs naujosios kartos RX modelis – dar vienas mūsų pastangų kurti nepaprasta vaisius. Tai pats efektingiausias iki šiol mūsų dizaino studijoje sukurtas Lexus modelis, kurio neprilygstama rafinuota prabangi įranga komplektuojama kaip standartinė.

AUTOMOBILIO YPATYBĖS

SUSIPAŽINKITE SU RX 200t IŠ ARČIAU

RX 200t vidus - Pagrindinės ypatybės

PAGRINDINĖS YPATYBĖS

Naujasis RX automobilis savo šeimininkui siūlo išskirtinę patirtį. Štai, pavyzdžiui, priartėjus prie automobilio, įsijungia jaukus visų durelių rankenėlių apšvietimas, įprasminantis unikalią japonų svetingumo (Omotenashi) tradiciją. Atsisėdus už vairo, į akis krinta grakščios vidaus linijos ir patogiai įrengtos sąsajos, kad būtų lengva valdyti.

Dėmesį traukia ir centrinė konsolė: medinė apdaila išgraviruota lazeriu Yamaha fortepijonų padalinio meistrų, išgaunant intriguojantį linijinį raštą, o po to rankiniu būdu kruopščiai nupoliruota, suteikiant jai dailų žvilgantį efektą. Gale sėdinčių keleivių kojoms palikta daug vietos. Įsitaisę elektra valdomose nulenkiamose ir atlošiamose ištaigingose odinėse sėdynėse, jie gali mėgautis Mark Levinson® garso įrangos su 15 garsiakalbių teikiamais malonumais.

RX 200t vairavimas - Pagrindinės ypatybės

PAGRINDINĖS YPATYBĖS

Dėl novatoriškos vandeniu aušinamų cilindrų galvučių, integruoto išleidimo kolektoriaus ir dviejų kanalų turbokompresoriaus kombinacijos šis naujas Lexus 2,0 l variklis su turbokompresoriumi greitai reaguoja į akceleratoriaus spustelėjimą ir užtikrina kvapą gniaužiančias važiavimo savybes. Pritaikius naujovišką vožtuvų reguliavimo sistemą, variklis gali dirbti pagal Otto arba Atkinsono degimo ciklą, užtikrindamas mažesnes degalų sąnaudas. Šis galios agregatas išbandytas ypač sudėtingomis sąlygomis, įskaitant kalnų perėjoje praleistas ištisas savaites (važiuojant 3000 m aukštyje ir esant didesniam nei 50°C karščiui). Variklio maksimali galia – 238 DIN AG, maksimalus sukimo momentas – 350 Nm, vidutinis išskiriamo CO2 kiekis – nuo 184 g/km*, o degalų sąnaudos – nuo 7,9 l/100 km*.

* Tai Comfort komplektacijos modelių su 18 colių lengvojo lydinio ratlankiais rodikliai.

RX 200t saugos įranga - Pagrindinės ypatybės

PAGRINDINĖS YPATYBĖS

Lexus visuomet buvo saugos ir pagalbinių vairavimo technologijų kūrimo iniciatorė. Visus naujus savo modelius bendrovė išbando naudodama didžiausią pasaulyje vairavimo simuliatorių. Mūsų lyderystė prevencinių saugos priemonių tyrimų srityje turi savų privalumų: naujajame RX dabar kaip standartinė įranga montuojama novatoriška Lexus Safety System.

Šią įrangą sudaro priešavarinės saugos sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija, važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės sistema, kuri neleidžia nukrypti iš kelio, matomumą tamsiu paros metu pagerinanti automatinė tolimųjų šviesų sistema ir adaptyvioji greičio palaikymo sistema, kuri pakoreguoja automobilio greitį įvertinusi priekyje važiuojančios transporto priemonės greitį.

Trigubi LED priekiniai žibintai

TRIGUBI LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Rafinuoti L formos priekiniai žibintai naudoja tą patį LED šviesos šaltinį artimosioms ir tolimosioms šviesoms. Juos išryškinančios dieninės šviesos (DRL) su integruotais sekvenciniais indikatoriais automobiliui suteikia unikalų braižą.

Odos / medienos dizainas

ODINIS VAIRAS

Mūsų LFA superautomobilio įkvėptas dailus trijų stipinų odinis vairas su medine apdaila yra optimalaus storio ir turi atramas pirštams, todėl patogiai priglunda prie rankų. Jame integruoti įvairių įrenginių (jei jie komplektuojami) valdikliai – garso sistemos, telefono, daugiafunkcio ekrano, adaptyviosios pastovaus greičio palaikymo bei važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės sistemų.

LED galiniai žibintai

LED GALINIAI ŽIBINTAI

Efektingi L formos LED žibintai sukuria krištolo skaidrumo linijinį apšvietimą nuo RX galinės dalies kampų iki bagažinės vidurio. Šie ypač platūs galiniai žibintai užtikrina puikų matomumą ir išsiskiria patraukliais sekvenciniais LED indikatoriais.

Yamaha lazeriu graviruotas tamsus medis

YAMAHA LAZERIU GRAVIRUOTAS TAMSUS MEDIS

Centrinę konsolę ir dureles puošianti apdaila iš medžio išgraviruota naudojant naujovišką lazerinę technologiją, kuri leido išgauti dailų linijinį raštą. Mediniai intarpai pagaminti Yamaha fortepijonų padalinio meistrų.

Išmanieji automobilio statymo jutikliai

IŠMANIEJI AUTOMOBILIO STATYMO JUTIKLIAI

RX statymo jutikliai ne tik įspėja apie Jūsų kelyje esantį objektą. Jie taip pat automatiškai sulėtina Jūsų automobilį ir įspėja apie būtinybę stabdyti. O jeigu susidūrimas neišvengiamas, stabdžių valdymo sistema stabdo RX.

20 colių lengvojo lydinio ratlankiai

20 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Naujo dizaino penkių stipinų ratlankiai suteiks RX automobiliui individualumo. Jie gali būti derinami su įvairių spalvų apdailos detalėmis, priklausomai nuo pasirinkto kėbulo atspalvio.

Panoraminis stogas

PANORAMINIS STOGAS

Šis gamykloje montuojamas platus panoraminis stogas suteikia laisvės pojūtį ir sudaro didesnės erdvės įspūdį. Be to, pro jį į RX saloną patenka daugiau šviesos. Panoraminis stogas komplektuojamas su slankiąja stikline dalimi priekyje, kuri leidžia patirti tikrą važiavimo po atviru dangumi malonumą, ir su elektra valdoma slankiojamąja užuolaida, kuri padeda pasislėpti nuo pernelyg intensyvios saulės šviesos.

Panoraminio vaizdo monitorius

PANORAMINIO VAIZDO MONITORIUS

Keturios kameros fiksuoja vaizdą aplink visą automobilį 360° kampu. Tai palengvina manevravimą siaurose vietose. Panoraminio vaizdo monitorius sukuria virtualų trimatį RX vaizdą. Kartu su juo ekrane rodomos ir automobilio judėjimo trajektorijos linijos, kurios padeda manevruoti siaurose miesto vietose.

Ypač platus projekcinis ekranas

YPAČ PLATUS PROJEKCINIS EKRANAS

Svarbi automobilio informacija pateikiama spalvotame projekciniame ekrane tiesiai ant priekinio stiklo. Plačiausiame iki šiol Lexus projekciniame ekrane (240 mm x 90 mm) galima saugiai, neatitraukus akių nuo kelio, peržiūrėti įvairią informaciją, pavyzdžiui, navigacijos sistemos nurodymus ar garso įrangos nustatymus.

LED salono apšvietimas

LED SALONO APŠVIETIMAS

Durelėse, prietaisų skydelyje, kojų nišose ir kitose salono vietose įrengtas LED apšvietimas sukuria ramią ir subtilią atmosferą vairuojant tamsiu paros metu. Šviesos srautas optimizuotas atsižvelgiant į vidinių durelių rankenėlių matomumą nakties metu ir atspindžius važiuojant.

Automatinė tolimųjų šviesų sistema

AUTOMATINĖ TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ SISTEMA

Naudodamasi ta pačia kamera, kaip ir važiavimo krypties išlaikymo bei kontrolės sistema, automatinė tolimųjų šviesų sistema fiksuoja artėjančių transporto priemonių šviesas ir automatiškai įjungia artimąsias šviesas. Ši sistema apsaugo kitus vairuotojus nuo akinimo ir leidžia geriau susikoncentruoti į kelią.

Važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės sistema

VAŽIAVIMO KRYPTIES IŠLAIKYMO IR KONTROLĖS SISTEMA

Naudodamasi automobilio priekiniame lange įrengta kamera, pažangi važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės sistema stebi automobilio judėjimą eismo juostoje. Jei automobilio judėjimo trajektorija važiuojamojoje juostoje ima keistis, ši sistema įjungia įspėjamąjį garso signalą ir pakoreguoja vairo pasukimą.

Elektra valdomos galinės sėdynės

ELEKTRA VALDOMOS GALINĖS SĖDYNĖS

Galima rinktis vien elektra valdomą sėdynių nulenkimo mechanizmą, kai sėdynės reguliuojamos patogiai įrengtais valdikliais. Gale sėdintys keleiviai taip pat gali pusiau atlošti sėdynių atlošus – centrinis porankis lieka patogioje padėtyje.

Nematomų zonų monitorius

NEMATOMŲ ZONŲ MONITORIUS

Galiniame buferyje montuojami radiolokaciniai įrenginiai fiksuoja gretimose eismo juostose važiuojančias transporto priemones, kurių neįmanoma pastebėti durelių veidrodėliuose. Kai vairuotojas įjungia posūkio signalą norėdamas persirikiuoti į kitą juostą ir nepastebi nematomoje zonoje važiuojančios transporto priemonės, atitinkamame durelių veidrodėlyje aktyvuojamas įspėjamasis signalas.

Tvirtesnė važiuoklė, geresnis valdymas

TVIRTESNĖ VAŽIUOKLĖ, GERESNIS VALDYMAS

Dėl įrengtos tvirtesnės važiuoklės, patobulintos priekinės pakabos ir naujos valdymo technologijos RX ypač tiksliai ir greitai reaguoja į komandas. Pritaikius pažangias lazerines varžtų suvirinimo ir klijavimo technologijas, šis miesto visureigis tapo ypač tvirtas, todėl jis išsiskiria geresniu valdymu važiuojant dideliu greičiu.

Adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba

ADAPTYVIOJI KINTAMOJO VEIKIMO PAKABA

Dar didesniam vairavimo malonumui patirti siūloma adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba, kuri sumaniai kontroliuoja keturių ratų amortizavimo jėgą. Ji užtikrina ne tik didesnį važiavimo komfortą, bet ir puikų automobilio valdymą bei stabilumą.

Priešavarinės saugos sistema

PRIEŠAVARINĖS SAUGOS SISTEMA

Milimetrinių bangų radaras ir borto kompiuteris įvertina susidūrimo iš priekio riziką. Jei susidūrimo rizika didelė, vairuotojas įspėjamas garso bei vaizdo signalais, taip pat padidinamas stabdžių sistemos slėgis. Kai susidūrimas yra neišvengiamas, automobilis automatiškai pristabdomas iki reikiamo lygio ir įtempiami priekiniai saugos diržai.

10 oro saugos pagalvių

10 ORO SAUGOS PAGALVIŲ

Visuose RX modeliuose montuojama dešimt oro saugos pagalvių ir saugos diržų įtempikliai. Susidūrimo metu smūgio stiprumo jutikliai atitinkamai aktyvuoja dviejų išsiskleidimo lygių vairuotojo bei priekinio keleivio ir šonines oro saugos pagalves. Automobilyje taip pat įrengtos oro saugos pagalvės priekinių keleivių keliams apsaugoti ir šoninės užuolaidinės oro saugos pagalvės per visą salono ilgį.

Climate Concierge / Nanoe® technologija

CLIMATE CONCIERGE / NANOE® TECHNOLOGIJA

Novatoriška klimato kontrolės sistema Climate Concierge nuolat matuoja temperatūrą RX automobilio viduje bei lauke ir automatiškai reguliuoja salono, sėdynių ir vairo temperatūrą. Infraraudonųjų spindulių jutikliai matuoja galinių keleivių kūno temperatūrą ir atitinkamai pakoreguoja oro kondicionieriaus bei sėdynių šildymo / vėdinimo nustatymus. Be to, sistemoje įdiegta pripažinta nanoe® technologija, per kurią į saloną patenka mikroskopinės neigiamai įkrautos jonų dalelės. Ši technologija valo salono orą ir efektyviai atgaivina sėdynių kvapą, taip pat drėkina odą ir plaukus.

Mark Levinson® garso sistema

MARK LEVINSON® GARSO SISTEMA

Erdvinio garso sistema Mark Levinson® Premium su 15 garsiakalbių ir GreenEdge™ technologija yra specialiai pritaikyta prie akustinių RX savybių. Ši 7.1 kanalo skaitmeninė erdvinio garso įranga yra tikra namų kino sistema su Clari-Fi™ technologija, atkuriančia suspausto skaitmeninio MP3 failo garso kokybę.

Perspėjimo apie iš galo artėjančius automobilius ir pagalbinio stabdymo sistemos

PERSPĖJIMO APIE IŠ GALO ARTĖJANČIUS AUTOMOBILIUS IR PAGALBINIO STABDYMO SISTEMOS

Nematomų zonų monitorius padeda aptikti link Jūsų iš galo artėjančias transporto priemones važiuojant atbuline eiga automobilių stovėjimo aikštelėje. O jeigu kyla susidūrimo pavojus, RX įjungia stabdžių valdymo sistemą, siekdamas išvengti arba sumažinti Jūsų automobilio apgadinimą.

Belaidis kroviklis

BELAIDIS KROVIKLIS

Naudodamiesi patogiai RX centrinėje konsolėje įrengtu indukciniu belaidžiu krovikliu, galite įkrauti suderinamą išmanųjį telefoną, pavyzdžiui, iPhone 6, ar kitą įrenginį.

Pažangūs aerodinaminiai sprendimai

PAŽANGŪS AERODINAMINIAI SPRENDIMAI

RX būdingos išskirtinės aerodinaminės savybės, kurias lemia beveik plokščias kėbulo dugnas ir galinis aptakas. Siekdami sumažinti bendrą pasipriešinimo koeficientą, Lexus inžinieriai taip pat pritaikė naujo dizaino durelių veidrodėlius ir strategiškai svarbiose automobilio vietose įrengė nedidelius aptakus. Tokie įdiegti sprendimai ne tik pagerina stabilumą ir valdymą, bet ir sumažina degalų sąnaudas bei vėjo keliamą triukšmą.

5 žvaigždučių saugos įvertinimas

5 ŽVAIGŽDUČIŲ SAUGOS ĮVERTINIMAS

Naujasis RX yra vienas saugiausių automobilių savo kategorijoje, 2015 m. gavęs prestižinį Euro NCAP 5 žvaigždučių įvertinimą. Jis taip pat buvo apdovanotas kaip didelis SUV klasės automobilis, surinkęs daugiausiai balų už pėsčiųjų apsaugą.

NEATITINKA

Jūsų paieškos kriterijų atitinkančių automobilio ypatybių nėra. Prašome išplėsti savo paiešką ir pamėginti dar kartą.

rx quote 200x200 white

„KURDAMI NAUJĄJĮ LEXUS RX, IŠRAIŠKINGAM LEGENDINIAM DIZAINUI MES PRITAIKĖME NAUJAS FORMAS, KARTU IŠSAUGODAMI ANKSTESNIŲJŲ RX KARTŲ PAGRINDINES VERTYBES.“

Vyriausiasis RX inžinierius Takayuki Katsuda

RX 200t F SPORT

rx fsport 200t

PRIBLOŠKIANTIS DIZAINAS

RX 200t F SPORT išsiskiria išraiškingu dizainu ir nepriekaištingu valdymu. Jį ištobulino ta pati komanda, kuri kūrė legendinį LFA superautomobilį ir išskirtinėmis techninėmis charakteristikomis pasižyminčius F serijos modeliusRC F ir GS F. Šis kūrėjų darbo vaisius privers Jūsų širdį plakti tankiau. Tarp patobulintų išorės elementų minėtinos platesnės Lexus būdingos verpsto formos grotelės su L formos intarpais, stabdžių aušinimo kanalai ir aerodinaminiai maži aptakai didesnei prispaudimo jėgai užtikrinti.

Sėdėdami sportiniame salone pasijusite esantys tikri savo F SPORT automobilio šeimininkai. Sportinės sėdynės su rankiniu būdu apsiūtais apmušalais idealiai priglunda prie kūno – nuo šlaunų iki pečių. Malonių potyrių suteikia ir ergonomiškas sportinis vairas bei frezuoti aliumininiai pedalai. Taigi kelionės šiuo automobiliu – tikra šventė.

AKSESUARAI

PERŽIŪRĖKITE NAUDINGŲ AKSESUARŲ, KURIUOS GALITE PRITAIKYTI SAVO LEXUS AUTOMOBILIUI, KOLEKCIJĄ.

AKSESUARAI
Visi
Išorė
Vidus

NEATITINKA

There are no available accessories for this filter. Please select another filter.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU