SUSIPAŽINKITE SU LEXUS RX

Šis prabangus visureigis, išsiskiriantis savo rafinuotumu, yra išskirtinai malonus vairuoti. Pasirinkite tarp RX 450h savaime įsikraunančio hibrido arba dinaminio RX 300 su benzininiu turbiniu varikliu. Abu modeliai turi ir patrauklias F SPORT komplektacijas. Salono viduje galėsite mėgautis viena iš pažangiausių pasaulyje technologijų, suteikiančių aukštos kokybės ryšio galimybes, o Lexus Safety System+ sistemos funkcijos bus visuomet lengvai pasiekiamos.


 

 
  2019 lexus rx key features
 • Drąsus dizainas

  Naujasis RX įkūnija modernų Lexus dizainą. Atnaujintos Lexus skiriamuoju ženklu tapusios priekinės grotelės dabar yra dar įmantresnės, trigubi LED priekiniai žibintai aptakesni, o galiniuose LED žibintuose įžvelgiamas „L“ formos motyvas. Iš šono žiūrint į išskirtinius, tamsintus C-statramsčius su chromo apdaila, sudaromas įspūdis, kad naujojo RX stogas tiesiog sklando ore.

 • Takumi meistriškumas

  Išskirtinis darbuotojų dėmesys naujojo RX modelio detalėms - itin tikslus odos susiuvimas. Takumi dizainas suteikia salonui šiuolaikinės elegancijos ir rafinuotumo.

 • Išskirtinės eksploatacinės savybės

  Nesvarbu ką pasirinksite - novatoriškąjį RX 450h savaime įsikraunantį hibridą, ar dinamiškąjį RX 300 su benzininiu turbiniu varikliu, naujojo Lexus RX vairavimas suteiks dar daugiau malonumo, kad ir kur keliautumėte.

 • Sauga

  Dabar pažangiame Lexus Safety System + saugos sistemų pakete yra Pre-Collision sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija, tamsiuoju paros metu fiksuojančia pėsčiuosius ir šviesiuoju paros metu – dviratininkus. Pagalbinė eismo juostų išlaikymo sistema padeda nenukrypti nuo eismo juostos, o BladeScan™ adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema tamsiuoju paros metu pagerina matomomą, kad vairuotojau iš didesnio atstumo pamatytų pėsčiuosius ir kelio ženklus. Kelio ženklų atpažinimo sistema atpažįsta kelio ženklus ir atvaizduoja juos projekciniame ekrane, o atstumą palaikanti adaptyvioji pastovaus greičio sistema padeda visuomet išlaikyti saugų greitį.

 • F SPORT MODELIS

  Juodos, juodos/baltos ir raudonos odos apmušalai suteikia RX F SPORT modeliams savitą naują išvaizdą. Gaminant sėdynes taikomas integruotos putodaros metodas, skirtas papildomai šoninei atramai, o aliuminio įdėklai papildo vairo dizainą, įkvėptą mūsų ikoninio LFA superautomobilio. Iš perforuotos odos pagaminta F SPORT modelio pavarų dėžės konstrukcija dera prie vairo bei kartu su aliuminio sportiniais pedalais papildo sportiško automobilio stilių.

IŠTIRKITE SPALVAS

Pritaikykite RX apdailą prie savo poreikių, eksperimentuokite su spalvų pasirinkimu arba ir toliau domėkitės automobilio ypatybėmis bei žiūrėkite nuotraukas.

Spragtelėkite ant automobilio, norėdami jį pasukti

RX 450h Executive / Black

IŠBANDYKITE RX MODELĮ

Rafinuotas dizainas. Puikus meistriškumas. Pažangūs galios agregatai. Moderni sauga ir daugybė kitų naujos kartos technologijų. Naujasis RX modelis yra toks, koks turėtų būti prabangus visureigis. Sužinokite daugiau. Ir galėsite visa tai patirti.

IŠBANDYTI RX MODELĮ

Aukščiau pavaizduotas modelis nereprezentuoja visų pasirinkimų.

KITI MŪSŲ SIŪLOMI MODELIAI