SUSIPAŽINKITE SU RX

Drąsios ir išraiškingos linijos, už kurių atsiveria neprilygstamo komforto, erdvumo ir prabangos pasaulis. Tokio lygio apdailos nerasite jokiame įprastame visureigyje. Rinkitės hibridinę sistemą ar benzininį variklį ir susikomplektuokite RX pagal savo pageidavimus.

2018 lexus rx 450h key features
 • Lanksčiai pritaikoma erdvė

  Automobilis išsiskiria dideliu, erdviu salonu ir talpia bagažine, pritaikyta gabenti keturis didelius lagaminus. Galima pusiau atlenkti galinių sėdynių atlošus – centrinis porankis lieka lygioje padėtyje.

 • Penkiomis žvaigždutėmis įvertintas saugumas

  Lexus RX pelnė prestižinį Euro NCAP įvertinimą – penkias žvaigždutes. Jo surinktų taškų skaičius visose vertinimo kategorijose gerokai viršijo nustatytus minimalius reikalavimus penkioms žvaigždutėms pelnyti. Taigi Lexus patenka į pačių saugiausių automobilių sąrašą savo segmente.

 • Papildomai komplektuojama visų varomųjų ratų sistema

  RX 450h AWD modelyje komplektuojama E-FOUR sistema, kuri lemia nepriekaištingas važiavimo charakteristikas ir patikimą sukibimą važiuojant nelygiu paviršiumi. Naujovišką E-FOUR sistemą palaiko galinėje ašyje įrengtas 50 kW galios elektrinis variklis, kuris reikiamu momentu per akimirksnį sukuria sukimo momentą.

 • Panoraminis stogas

  Šis gamykloje montuojamas platus panoraminis stogas suteikia laisvės ir didesnės erdvės pojūtį. Be to, pro jį į RX saloną patenka daugiau šviesos. Panoraminis stogas komplektuojamas su slankiąja stikline dalimi priekyje, kuri leidžia patirti tikrą važiavimo po atviru dangumi malonumą, ir su elektra valdoma slankiojamąja užuolaida, kuri padeda pasislėpti nuo pernelyg intensyvios saulės šviesos.

 • Susipažinkite su RX L

  Lexus dizaino komanda itin didžiuojasi naująja ilgesne RX modelio versija RX 450h L, kuriame montuojamos trečiosios eilės sėdynės suteikia galimybę patogiai keliauti septyniems keleiviams. „Nors modelis yra ilgesnis vos keletu centimetrų, mums pavyko išlaikyti šio automobilio išorės dizaino grakštumą ir aptakumą. O viduje, pasitelkus sumanius sprendimus, pasiekėme neįtikėtinų erdvumo rezultatų.“ – sako Gen Ikeda.

PRISTATOME NAUJĄJĮ RX L

Kartais pakanka nedidelio pokyčio, kad jis taptų ryškiai matomu. To Lexus pasiekė sukurdami savo pirmąją septynvietę prabangaus RX visureigio versiją - Lexus RX L. Iš pirmo žvilgsnio atpažįstamas RX siluetas pasižymi intriguojančia elegacija ir išskirtiniu stiliumi, tad šis automobilis neabejotinai tampa vienu patraukliausių savo klasėje. Kūrėjų komanda nė kiek neabejojo, jog būtina išlaikyti išskirtinį RX panašumą į kupė.

rx l

NAUJASIS RX L

DIDESNĖ ERDVĖ IR KOMFORTAS

Pažiūrėję atidžiau suprasite, jog ne tik RX L galas yra ilgesnis, bet ir visa jo galinė dalis yra statesnė. Šis nedidelis pakeitimas sudaro pakankamai erdvės trečiojoje sėdynių eilėje sėdintiems keleiviams.

Atverkite dureles ir pamatysite, kaip išmaniai Lexus išnaudojo trečiosios eilės sėdynių pritaikymo galimybes – jas lengva valdyti, tad erdvė taip pat paprastai pritaikoma, kai reikia daugiau vietos bagažui gabenti. Pakelkite sėdynes ar nuleiskite vieną arba abi vien paprastu mygtuko paspaudimu.

SUSIPAŽINKITE SU RX

Pasirodo pirmojo rinkoje prabangaus RX visureigio ketvirtoji karta. Šis automobilis kausto žvilgsnius visur, kur tik pasirodytų. RX vidus ir išorė keičia visus išankstinius nusistatymus, koks turėtų būti visureigis. Įlipus į saloną, neįmanoma nepastebėti aukšto lygio meistriškumo ir kokybės, kruopščiai apgalvotos kiekvienos detalės ir novatoriškų saugos technologijų. Susipažinkite su unikaliu Lexus RX visureigiu iš arčiau.

SUSIPAŽINKITE SU RX

Aukščiau pavaizduotas modelis nėra asortimento pavyzdys.

Next steps

KITI MŪSŲ SIŪLOMI MODELIAI