SUSIPAŽINKITE SU RX

Drąsios ir išraiškingos linijos, už kurių atsiveria neprilygstamo komforto, erdvumo ir prabangos pasaulis. Tokio lygio apdailos nerasite jokiame įprastame visureigyje. Rinkitės hibridinę sistemą ar benzininį variklį ir susikomplektuokite RX pagal savo pageidavimus.


 

 
  2018 lexus rx 450h key features
 • Lanksčiai pritaikoma erdvė

  Automobilis išsiskiria dideliu, erdviu salonu ir talpia bagažine, pritaikyta gabenti keturis didelius lagaminus. Galima pusiau atlenkti galinių sėdynių atlošus – centrinis porankis lieka lygioje padėtyje.

 • Penkiomis žvaigždutėmis įvertintas saugumas

  Lexus RX pelnė prestižinį Euro NCAP įvertinimą – penkias žvaigždutes. Jo surinktų taškų skaičius visose vertinimo kategorijose gerokai viršijo nustatytus minimalius reikalavimus penkioms žvaigždutėms pelnyti. Taigi Lexus patenka į pačių saugiausių automobilių sąrašą savo segmente.

 • Papildomai komplektuojama visų varomųjų ratų sistema

  RX 450h AWD modelyje komplektuojama E-FOUR sistema, kuri lemia nepriekaištingas važiavimo charakteristikas ir patikimą sukibimą važiuojant nelygiu paviršiumi. Naujovišką E-FOUR sistemą palaiko galinėje ašyje įrengtas 50 kW galios elektrinis variklis, kuris reikiamu momentu per akimirksnį sukuria sukimo momentą.

 • Panoraminis stogas

  Šis gamykloje montuojamas platus panoraminis stogas suteikia laisvės ir didesnės erdvės pojūtį. Be to, pro jį į RX saloną patenka daugiau šviesos. Panoraminis stogas komplektuojamas su slankiąja stikline dalimi priekyje, kuri leidžia patirti tikrą važiavimo po atviru dangumi malonumą, ir su elektra valdoma slankiojamąja užuolaida, kuri padeda pasislėpti nuo pernelyg intensyvios saulės šviesos.

IŠTIRKITE SPALVAS

Pritaikykite RX apdailą prie savo poreikių, eksperimentuokite su spalvų pasirinkimu arba ir toliau domėkitės automobilio ypatybėmis bei žiūrėkite nuotraukas.

Spragtelėkite ant automobilio, norėdami jį pasukti

RX 450h Luxury / Black

SUSIPAŽINKITE SU RX

Pirmojo pasaulyje prabangaus visureigio gamintojai pristato ketvirtosios kartos RX, kuris patraukia žvilgsnius bet kur, kur tik juo nuvyksite. Tiek viduje, tiek išorėje RX iš naujo nustato standartus, taikomus visureigiams. Viduje Jus nustebins kokybė ir meistriškumas, dėmesys detalėms ir novatoriškos saugos technologijos. Susipažinkite su RX – visiškai kitokiu visureigiu.

SUSIPAŽINKITE SU RX

Pavaizduotas modelis nėra asortimento pavyzdys.

KITI MŪSŲ SIŪLOMI MODELIAI