2018 lexus rx l hero

RX L

ERDVUS IR PRABANGUS VISUREIGIS

Stilingas septynių vietų visureigis, leidžiantis mėgautis erdvumu ir teikiantis daugiau laisvės.

SUSIPAŽINKITE SU RX L

Kuriant šeimai skirtą visureigį, pagrindinis dėmesys teiktas prabangai. RX L yra elegantiškas, erdvus ir įrengtas taip, kad visi visureigio keleiviai jaustųsi kaip niekada patogiai ir saugiai. Šis daugiau galimybių ir komforto suteikiantis modelis, papildęs mūsų prabangių visureigių grupę, turi tris sėdynių eiles ir didesnės talpos bagažinę, tačiau išlaiko RX visureigiui būdingas grakščias formas. Jo aštrių linijų ir linkių derinį dar labiau išryškina Lexus skiriamuoju bruožu tapusios verpstės formos grotelės ir elegantiška chromuota apdaila. RX L džiugina preciziškai kurtu salono interjeru ir moderniomis technologijomis, kurias galima pasirinkti pagal savo poreikius, kad susikomplektuotumėte tokį RX L, kokio nusipelnėte.


 

 
  2018 lexus rx l key features
 • Ilgesnė modelio versija

  RX L yra 110 mm (4,3 colio) ilgesnis ir statesniu galu nei penkiavietis modelis. Dėl šių pokyčių RX L galima gabenti didesnius krovinius bei visose septyniose sėdynėse jaustis patogiai.

 • Inovatyvus dizainas

  Elegantiškai užtamsintos C atramos, kuriančios plūdriojo stogo efektą, L formos diodiniai (LED) galiniai žibintai bei Lexus skiriamuoju bruožu tapusios verpstės formos grotelės – RX L pasižymi visureigio universalumu, bet išlaiko dinamiško dizaino bruožus.

 • Prabangios sėdynės

  RX L visureigyje sumontuotos 40:20:40 daugiavietės sėdynės. Atsisėsti į trečiojoje eilėje esančias sėdynes paprasta – palenkus rankenėlę antrosios eilės sėdynės palinksta bei pasistumia į priekį ir taip atsiranda vietos įlipti. Stengėmės, kad visose trijose eilėse keleiviai galėtų mėgautis daugiau lankstumo teikiančiais patobulinimais, tokiais kaip puodelių laikikliai.

 • Trijų zonų kondicionavimo sistema

  Dėl išmaniųjų funkcijų, tokių kaip trijų zonų oro kondicionavimo sistema, leidžianti trečiojoje eilėje sėdintiems keleiviams atskirai reguliuoti temperatūrą ir oro srautus, kiekvienas keleivis gali tikėtis patogios kelionės.

 • Pažangi multimedijos sistema

  Vairuotojui skirtą garso sistemą sistemą sudaro 2,3 colio ekranas, AM/FM radijas, Bluetooth® įrenginys, balso įrašymo mikrofonas, SD kortelės skaitytuvas, AUX mini jungties adapteris, dvi USB jungtys ir 15 garsiakalbių Mark Levinson Premium garso sistema. Antrojoje sėdynių eilėje taip pat įrengtos dvi USB jungtys, į kurias keleiviai gali jungti savo įrenginius.

 • Lexus Safety System+

  Saugumą užtikrinančios sistemos, tokios kaip Pre-Collision sistema (PCS) su pėsčiųjų atpažinimo funkcija, pagalbinė važiavimo juostos išlaikymo sistema (LKA) su vairo koregavimo funkcija, automatinė tolimųjų šviesų perjungimo sistema (AHB) ir atstumą palaikanti adaptyvi pastovaus greičio sistema (DRCC) bei užuolaidų tipo oro saugos pagalvės, skirtos visoms trims sėdynių eilėms, daro šį visureigį patrauklų ne tik išvaizda, bet ir saugumu.

PATIRKITE VAŽIAVIMO RX L MALONUMĄ

Naujasis RX L pranoksta visureigiui keliamus lūkesčius. Hibridinis variklis užtikrina malonų važiavimą ir efektyvų degalų vartojimą. Visureigio universalumas ir erdvumas dera su kupė primenančiu, aptakiu siluetu bei stilinga salono apdaila.

PATIRKITE VAŽIAVIMO RX L MALONUMĄ

Aukščiau pavaizduotas modelis nėra asortimento pavyzdys.

PASIRINKITE SPALVĄ

Pritaikykite RX L pagal savo poreikius, eksperimentuokite rinkdamiesi spalvas arba susipažinkite su automobilio ypatybėmis ir peržiūrėkite nuotraukų galeriją.

Spragtelėkite ant automobilio, norėdami jį pasukti

RX 450hL Executive / Black

KITI MODELIAI