Susipažinkite su Lexus RX L

Prailginta Lexus RX versija leidžia vežti 6 ar net 7 keleivius, išlaikydama savo išorinio dizaino išskirtinumą ir pavaros rafinuotumą. Naujos savybės, tokios kaip atskira oro kondicionavimo zona ir specialiai pritaikytos šoninės oro pagalvės, suteiks komfortą ir ne tik apsaugos, bet ir lepins trečiosios eilės keleivius Jūsų automobilyje.


 

 
  2019 lexus rxl key features
 • Trijų sėdimų eilių prabanga

  Naujame RX L modelyje trečiojoje sėdynių eilėje galėsite patogiai vežti 2 vaikus arba du suaugusius trumpose kelionėse. Trečiosios eilės sėdynės gali būti valdomos elektra iš antros eilės arba bagažinės, sudarant galimybę jas paslinkti pirmyn bei atgalir suformuojant papildomos vietos trečiosios eilės keleivių patogumui.

 • Drąsus dizainas

  Naujasis Lexus RX L dizainas papildytas dar modernesnėmis, šio prekės ženklo skiriamuoju ženklu tapusiomis priekinėmis grotelėmis, trigubi LED priekiniai žibintai dar siauresni, o galiniuose LED žibintuose įžvelgiamas „L“ formos motyvas. Iš šono žiūrint į išskirtinius, tamsintus C-statramsčius su chromo apdaila sudaromas įspūdis, kad naujojo RX stogas tiesiog sklando ore.

 • Takumi meistriškumas

  Išskirtinis darbuotojų dėmesys naujojo RX L modelio detalėms - itin tikslus odos susiuvimas. Takumi meistrų sukurtas dizainas suteikia salonui šiuolaikinės elegancijos ir rafinuotumo.

 • Safety

  Naujas Lexus RX L oro pagalvių dizainas patikimai apsaugos trečiosios eilės keleivius. Lexus SAfety System+ saugos sitemų pakete taip pat yra Pre-Collision sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija, kuri įspėja apie šalia esančius pėsčiuosius bei dviratininkus, Važiavimo juostos išlaikymo sistema, kuri padeda išsilaikyti eismo juostos viduryje, BladeScan™ adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema, tamsiuoju paros metu padedanti vairuotojams iš didesnio atstumo pamatyti pėsčiuosius, kelio ženklus ir kitus automobilius, kelio ženklų atpažinimo sistema, kuri atpažįsta kelio ženklus ir atvaizduoja juos projekciniame ekrane bei atstumą palaikanti adaptyvioji pastovaus greičio sistema, padedanti visuomet išlaikyti saugų greitį. Atnaujintos RX 450hL oro pagalvės užtikrins trečiosios eilės keleivių saugumą.

 • Išskirtinės eksploatacinės ypatybės

  Novatoriškas savaime įsikraunantis Lexus RX L hibridas sumaniai derina 3,5 litro V6 benzininį variklį su dviem elektriniais varikliais, dėl kurių naujojo RX 450hL vairavimas suteiks dar daugiau malonumo, kad ir kur važiuotumėte.

IŠTIRKITE SPALVAS

Pritaikykite RX apdailą prie savo poreikių, eksperimentuokite su spalvų pasirinkimu arba ir toliau domėkitės automobilio ypatybėmis bei žiūrėkite nuotraukas.

Spragtelėkite ant automobilio, norėdami jį pasukti

RXL SUV 5 Doors 3.5L Petrol Hybrid 35H- (299 HP) Continuously Variable Transmission Executive / Black

IŠBANDYKITE RX L MODELĮ

Dėmesys detalėms yra pagrindinis naujojo RX L modelio bruožas – pradedant prabangia Climate Concierge sistema ir baigiant puodelių laikikliais trečiosios sėdynių eilės keleiviams ar individualia oro kondicionavimo zona. Tai visureigis, sukurtas atsižvelgiant į Jus ir Jūsų keleivius. Patirkite tai patys.

 • IŠBANDYTI LEXUS RX L

  Aukščiau pavaizduotas modelis nereprezentuoja visų pasirinkimų.

KITI MŪSŲ SIŪLOMI MODELIAI