SUSIPAŽINKITE SU LEXUS RX L

Šeimos visureigis, kuriame daugiausia dėmesio skiriama prabangai. RX L modelis – elegantiškas, erdvus ir pagamintas taip, kad užtikrintų kiekvieno keleivio komfortą ir saugumą. Šiame universaliame, prabangiame visureigyje montuojamos trys keleivių sėdynių eilės bei sudaroma galimybė vežti didesnius krovinius, tuo pačiu išlaikant stilingas RX visureigių savybes. Aštrias linijas geriausiai pažbrėžia Lexus skiriamuoju ženklu tapusios priekinės grotelės ir chromu apdaila. Kiekvienai detalei skiriamas išskirtinis dėmesys, o interjeras ir išmanios technologijos gali būti pritaikomos pagal Jūsų poreikius. Taip Jums leidžiama sukurti tokį RX L, kokio nusipelnėte.

Specifikacijos
Išmatavimai
Hibridinis variklis
8.0
Pagreitėjimas iki 100 km/h (s)

NEMOKAMA HIBRIDŲ PATIKRA

Nemokama hibridų elektrinių akumuliatorių ir generatorių patikra kiekvienos Lexus patikros metu.

NEREIKIA ĮKRAUTI

Nereikia įkrauti akumuliatoriaus ir elektros tinklo, nes visi naujieji Lexus RX yra savaime įsikraunantys modeliai, veikiantys inovatyvios technologijos pagrindu.

NULINĖS EMISIJOS

Nulinės emisijos, kai automobilis varomos elektrinio motoro.

IŠTIRKITE SPALVAS

Pritaikykite RX L apdailą prie savo poreikių, eksperimentuokite su spalvų pasirinkimu arba ir toliau domėkitės automobilio ypatybėmis bei žiūrėkite nuotraukas.

Vaizduojamas modelis nereprezentuoja asortimento.

BLACK (212)

BLACK pusiau anilinės odos apmušalai

su bambuko intarpais (LA22)

KONFIGŪRUOKITE SAVO RX-L KONFIGŪRUOKITE SAVO RX-L

IŠBANDYKITE RX L MODELĮ

Dėmesys detalėms yra pagrindinis naujojo RX L modelio bruožas – pradedant prabangia Climate Concierge sistema ir baigiant puodelių laikikliais trečiosios sėdynių eilės keleiviams ar individualia oro kondicionavimo zona. Tai visureigis, sukurtas atsižvelgiant į Jus ir Jūsų keleivius. Patirkite tai patys.

  • IŠBANDYTI LEXUS RX L

    Aukščiau pavaizduotas modelis nereprezentuoja visų pasirinkimų.


  

  
    Connect to the future 1920x1080 hero picture

SAVININKAI

PRISIJUNKITE PRIE ATEITIES

Mėgaukitės prijungtosiomis paslaugomis savo Lexus automobilyje. Lexus Link mobilioji programėlė siūlo prieigą prie gausybės paslaugų, tokių kaip automobilio paieškos, kelionės planavimo ar elektroninių priežiūros priminimų funkcijų.

KITI MŪSŲ SIŪLOMI MODELIAI