NAUJASIS RC

AŠTRUS IR LENGVAS

Atnaujintas RC kupė išsiskiria aštriu ir tuo pačiu lengvu charakteriu. Danų virtuvės šefas Andreas Møller pirmasis išbandė naująjį automobilį ir pagal jo kontrastingas savybes vėliau sukūrė unikalų patiekalą.

VAŽIAVIMO EMOCIJA

    2018 lexus new rc driving emotion
 • NAUJASIS RC

  IŠ NAUJO ATRASTA ELEGANCIJA

  Naujojo RC dizainą įkvėpė LC - Lexus flagmanas prabangaus kupė kategorijoje. Naujas priekinis buferio kampas glotniai nusileidžia iki pat žibintų, o grotelių tinklelis tolygiai transformuojasi iš viršaus į apačią.

  Vertikaliai sudėti itin maži trigubi LED priekiniai žibintai bei nauji L-formos LED signaliniai žibintai suteikia automobiliui ryškesnę ir labiau išsiskiriančią išvaizdą. Sujungti galiniai žibintai dabar turi labiau išreikštą L-formą. Tai Lexus kupė dizaino išskirtinumas.

 •     2018 lexus new rc driving emotion quote background
      2018 lexus new rc driving emotion quote foreground

  VIRTUVĖS ŠEFAS ANDREAS SUKŪRĖ UNIKALŲ PATIEKALĄ. JIS ATSPINDI RYŠKIAS RC LINIJAS IR PRABANGŲ INTERJERĄ, KURIAME GAUSU STEBINANČIŲ KVAPŲ KOMBINACIJŲ – TOKIŲ, KAIP CITRINOS MILTELIAIS PABARSTYTA LENGVO SŪRUMO CUKRAUS VATA.

AŠTRESNIS VALDYMAS

    2018 lexus new rc razor sharp
2018 lexus new rc quality abd space

NAUJASIS RC

RAFINUOTAS LENGVUMAS

Iš LC perėmęs lygesnę bei stabilesnę važiavimo kokybę ir tikslesnį valdymą, naujasis RC dabar yra smarkesnis ir rafinuotesnis nei bet kada.

Tokios detalės kaip nauji peleko formos šoninių langų profiliai ir nuolaidos galiniame buferyje suteikia automobiliui geresnį valdymo stabilumą bei sustiprina aerodinamiką.

PAGERINTA KOKYBĖ

Automobilio salone viskas apgalvota ir sumonuota taip, kad galėtumėte mėgautis kelione – nuo aukščiausios kokybės medžiagų iki aiškaus valdymo įrankių bei matuoklių išdėstymo.

    2018 lexus new rc quality abd space
 • Nuostabųjį aluminio Naguri salono papuošimą RC F SPORT modeliuose įkvėpė verpetų raštai tradicinių japoniškų kardų ašmenyse. Automobilio viduje raminanti aplinkos apšvietimo sistema nukreipta į viršų, tad saloną nutvieskia švelnia šviesa. Durelių apdailos apšvietimas automatiškai prisitaiko prie važiavimo sąlygų. Naujas analoginis laikrodis, toks pats, koks yra ir LC, įrengtas aukštoje prietaisų skydelio vietoje. Tai dar viena išskirtinė Lexus kupė ypatybė.

 •     2018 lexus new rc razor sharp quote background
      2018 lexus new rc razor sharp quote foreground 810x1080 v2

  AŠTRUS IR TUO PAČIU LENGVAS VAŽIAVIMAS REGULIUOJAMAS ĮVAIRIAIS NUSTATYMAIS IR GALI SKIRTIS NUO LABAI SPORTIŠKO IKI LABAI PATOGAUS.

  Andreas Møller, virtuvės šefas

IŠSKIRTINĖ APŽIŪRA PARYŽIUJE

Išskirtinis renginys surengtas likus mėnesiui iki Lexus RC kupė pasaulinės premjeros Paryžiuje vyksiančios 2018 m. Paryžiaus automobilių parodos metu. Champs-Elysées prospekte esančio restorano Copenhague (Kopenhaga) virtuvės šefas A. Møller – kurio talentas kiek anksčiau buvo įvertintas pirmąja Michelin žvaigžde – pasitelkęs savo vaizduotę pagamino patiekalą, kuris atspindi atnaujinti RC nuostabios patirties esmę.