SUSIPAŽINKITE SU RC

Sportinis kupė, dovanojantis jaudinančių vairavimo potyrių ir akį traukiantis ryškiu, įstabaus grožio dizainu. Po tvirta ir agresyvia RC išore slepiasi išskirtinį valdymą ir manevringumą užtikrinanti trumpa ratų bazė ir standi važiuoklė. Šis išskirtinis keturvietis kupė gali būti komplektuojamas su galingu benzininiu arba hibridiniu varikliu, todėl Jūs galite susikomplektuoti RC pagal savo skonį.


 

 
  2018 lexus rc key features 1920x1080 v4
 • Naujai atrasta elegancija

  Priekinio buferio kraštai nuo žibintų tolygiai leidžiasi žemyn, o tinklelio formos grotelių raštas nuo viršaus iki apačios palaipsniui kinta. Vertikaliai išdėstyti itin maži trigubi LED priekiniai žibintai ir nauji L formos LED signaliniai žibintai suteikia automobiliui modernią ir išskirtinę išvaizdą.

  Sužinokite daugiau apie dizainą

 • Tikslesnis valdymas

  Perėmęs LC modelio savybes, naujasis RC modelis pasižymi dar tikslesniu valdymu ir yra dar rafinuotesnis nei bet kada anksčiau. Tokios detalės kaip nauji peleko formos šoninių langų profiliai ir galiniame buferyje esantys aušinimo ortakiai suteikia automobiliui geresnį valdymo stabilumą ir sustiprina aerodinamiką.

  Sužinokite daugiau apie pagerintas valdymo savybes

 • Dar daugiau saugumo

  RC modelis gali pasigirti išskirtiniu visapusiu saugos priemonių paketu – naująja Lexus Safety System+, kurioje yra Pre-Collision sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija, įspėjamoji nukrypimo iš važiuojamosios eismo juostos sistema su pagalbine eismo juostų išlaikymo sistema, automatinė tolimųjų šviesų, adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo ir kelio ženklų atpažinimo sistemos.

  Sužinokite daugiau apie pagerintas Lexus saugumo savybes

 • F SPORT

  Išskirtinę F-Aluminium salono apdailą RC F SPORT modeliuose įkvėpė verpetų raštai tradicinių japoniškų kardų ašmenyse. F SPORT taip pat išsiskiria juodais apvadais aplink groteles bei langus.

  Sužinokite daugiau apie F SPORT apdailą

SUSIPAŽINKITE SU SIŪLOMOMIS SPALVOMIS

Susikurkite RC automobilį pagal savo poreikius, ištirkite įvairius spalvų variantus arba susipažinkite su jo ypatybėmis ir peržiūrėkite paveikslėlių galeriją.

Spragtelėkite ant automobilio, norėdami jį pasukti

RC 300h Luxury / Black

SUSIPAŽINKITE SU RC IŠ ARČIAU

Į vairuotoją orientuotu salonu, tvirtomis formomis ir dailiai įrengtu vidumi išsiskiriantis Lexus RC yra žavus didelės galios ir tikro rafinuotumo derinys. Turbūt nėra kito tokio širdis virpinančio sportinio kupė, kaip RC.

PATIRKITE VAŽIAVIMO RC MODELIU MALONUMĄ

Pavaizduotas modelis nėra asortimento pavyzdys.


 

 
  2018 lexus new rc razor sharp quote background

 

 
  2018 lexus new rc razor sharp quote foreground 810x1080 v2

AŠTRUS IR KARTU LENGVAS VAIRAVIMAS REGULIUOJAMAS ĮVAIRIAIS REŽIMAIS: NUO ITIN SPORTIŠKO IKI LABAI PATOGAUS

Andreas Møller, virtuvės šefas

IŠSKIRTINIS PRISTATYMAS PARYŽIUJE

Išskirtinis renginys surengtas likus mėnesiui iki Lexus RC kupė pasaulinės premjeros 2018 m. Paryžiaus automobilių parodoje. Eliziejaus laukų prospekte esančio restorano Copenhague („Kopenhaga“) virtuvės šefas A. Møller – kurio talentas kiek anksčiau buvo įvertintas pirmąja Michelin žvaigžde – sukūrė patiekalą, kuris atspindi nuostabios atnaujinto RC modelio patirties esmę.

KITI MŪSŲ SIŪLOMI MODELIAI