RC

TIKRAS SPORTINIS KUPĖ

Šiame kerinčiame sportiniame kupė susilieja įspūdingos kupė važiavimo charakteristikos ir dizainas bei legendinė rafinuota Lexus kokybė.


 

 
  2018 lexus new rc promo

RC

NAUJASIS RC

Atnaujintas RC kupė buvo išsiskiria aštriu bei tuo pačiu lengvu charakteriu.

SUSIPAŽINKITE SU RC

Sportinis kupė, dovanojantis jaudinančių vairavimo potyrių ir akį traukiantis ryškiu, įstabaus grožio dizainu. Po tvirta ir agresyvia RC išore slepiasi išskirtinį valdymą ir manevringumą užtikrinanti trumpa ratų bazė ir standi važiuoklė. Šis išskirtinis keturvietis kupė gali būti komplektuojamas su galingu benzininiu arba hibridiniu varikliu, todėl Jūs galite susikomplektuoti RC pagal savo skonį.


 

 
  2017 lexus rc 200t key features
 • Sportiška vairavimo padėtis

  Sėdėdami žemoje sportiškoje sėdynėje, Jūs tiesiog fiziškai „pajusite“ kelio paviršių ir patirsite, kaip automobilis reaguoja net į menkiausią vairo pasukimą.

 • Lanksčiai pritaikoma erdvė

  Praktiškos 60:40 santykiu dalijamos nulenkiamos sėdynės RC modeliuose montuojamos kaip standartinė įranga. Grakštus ir subtilus sportinis kupė, tačiau patogus kaip universalas: nulenkus visas galines sėdynes, galima lengvai gabenti stambesnius daiktus.

 • Smart Entry sistema

  Vairuotojui priartėjus prie RC automobilio, jo kišenėje esant išmaniajam raktui, įsijungia jaukus abiejų durelių rankenėlių apšvietimas, o jas palietus – durelės atsirakina. Įspūdingai išdailintose durelių rankenėlėse nesimato rakto skylės. Tai pirmąkart pasaulyje pritaikytos tokio dizaino rankenėlės.

 • Šildomas odinis vairas

  Dailus optimalaus storio odinis vairas su atramomis pirštams patogiai priglunda prie rankų. Gali būti įdiegta ir vairo šildymo funkcija, kuri leidžia mėgautis dar didesniu komfortu šaltesniais orais.

 • Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija

  Pasirinkite reikiamą režimą – nuo optimalaus efektyvumo iki įkvepiančios dinamikos. Pasirinkus ECO režimą, į aplinką patenka mažiau teršalų ir sutaupoma degalų. Kasdienėms išvykoms tinkamiausias yra NORMAL režimas, kuris idealiai suderina galią, ekonomiją ir važiavimo komfortą. Norint patirti dinamiškesnį valdymą, tereikia įjungti SPORT ar SPORT+ režimą.

SUSIPAŽINKITE SU SIŪLOMOMIS SPALVOMIS

Susikurkite RC automobilį pagal savo poreikius, ištirkite įvairius spalvų variantus arba susipažinkite su jo ypatybėmis ir peržiūrėkite paveikslėlių galeriją.

Configure your car

Spragtelėkite ant automobilio, norėdami jį pasukti

RC 300h Luxury / Black

SUSIPAŽINKITE SU RC IŠ ARČIAU

Į vairuotoją orientuotu salonu, tvirtomis formomis ir dailiai įrengtu vidumi išsiskiriantis Lexus RC yra žavus didelės galios ir tikro rafinuotumo derinys. Turbūt nėra kito tokio širdis virpinančio sportinio kupė, kaip RC.

SUSIPAŽINKITE SU RC IŠ ARČIAU

Aukščiau pavaizduotas modelis nėra asortimento pavyzdys.

KITI MŪSŲ SIŪLOMI MODELIAI