SUSIPAŽINKITE SU RC F

Žema tvirta stovėsena ir lenktynių trasoje ištobulintomis linijomis išsiskiriančio RC F neįmanoma nepastebėti. Ir apskritai, kaip galima nekreipti dėmesio į šį stulbinantį 2+2 tipo kupė? RC F sukurtas tiems, kurie reikalauja neprilygstamų dinaminių savybių ir rafinuotos kokybės be jokių išlygų.

    RC F Key Features
 • Rankomis surinkto V8 variklio galia

  Šis mūsų Tahara gamykloje rankomis surinktas, sureguliuotas ir stetoskopu patikrintas įspūdingas 5,0 l V8 variklis išvysto 477 DIN AG galią, o jo sukimo momentas siekia daugiau nei 520 Nm. Cilindrų galvutės ir visos judančios dalys sukonstruotos taip, kad užtikrintų didesnę maksimalią galią aukštų sūkių diapazone.

 • Sportinis VDIM režimas

  Sportinis integruotos automobilio dinamikos valdymo sistemos (VDIM) režimas užtikrina sklandų ir saugų milžiniškos RC F galios naudojimą, netgi tuomet, kai atliekamas posūkis dideliu greičiu.

 • Anglies pluošto elementų komplektas

  Konstruojant RC F, panaudota anglies pluošto gamybos technologija, išrasta kuriant mūsų Lexus LFA superautomobilį ir IS F CCS-R lenktyninį automobilį. Todėl šis modelis su pritaikytomis anglies pluošto detalėmis yra 9,5 kg lengvesnis už standartinį automobilį.

 • 8 pavarų sportinė tiesioginio perjungimo transmisija

  V8 variklio galia perduodama per 8 pavarų sportinę sekvencinę tiesioginio perjungimo (SDS) transmisiją su rankinio valdymo režimu. Patobulinta transmisija itin tiksliai reaguoja net į menkiausią akceleratoriaus pedalo judesį.

 • 19 colių kaltiniai lengvojo lydinio ratlankiai

  Kaip papildoma įranga RC F modeliams siūlomi kaltiniai (ne lieti) ratlankiai. Jų gamyboje taikomas kalvio kūjo smūgius imituojantis procesas. Dėl patobulintos metalo struktūros jie yra tvirtesni ir lengvesni.

 • Odinės sportinės sėdynės

  Sėdynės su aukštais atlošais pagamintos naudojant Lexus „integruotos putodaros“ technologiją, kad tvirčiau priglustų prie kūno. Optimaliai pritaikyta sėdimosios dalies forma ir tvirtumas, kad būtų sumažinta įtampa jautrioje dubens srityje.

SUSIPAŽINKITE SU RC F IŠ ARČIAU

Po kupolo formos dangčiu įrengtas galingiausias iki šiol mūsų V8 variklis. Jo vienintelė paskirtis – užtikrinti įspūdingą galią. Pavarų perjungimo metu pasigirsta ausiai malonus droselio „pyptelėjimo“ garsas, o sukimo momento vektoriaus valdymo diferencialas užtikrina geresnį valdymą važiuojant dideliu greičiu. RC F persmelktas tikro lenktyninio kupė dvasios.

 • SUSIPAŽINIKITE SU RC F IŠ ARČIAU

  Pavaizduotas modelis nėra asortimento pavyzdys.

500 6af93f06-b36d-4a73-928b-63dc8774834e

Vilkite ir sukite automobilį

Pasirinkite komplektaciją Luxury Track Edition Carbon
270
Maksimalus greitis (km/h)
5.0
Pagreitėjimas iki 100 km/h (s)

KITI MŪSŲ SIŪLOMI MODELIAI