• PASAULINĖ NAUJOJO „LEXUS NX“ PREMJERA

  Naujasis „Lexus NX“ išsiskiria jaudinančiais išorės ir interjero dizaino pokyčiais, dar našesnėmis jėgainėmis, naujos kartos multimedijos įranga ir jungiamumo galimybėmis. Įdiegus naujausias technologijas, pasiektas aukščiausio lygio saugumas, patogumas ir komfortas. Išgyvenkite automobilio pasaulinės premjeros įspūdžius.

    Parallax Image 1 Alternate Exclusive Pedigree

NAUJASIS „LEXUS NX“

IŠSKIRTINĖ KILMĖ

Nuo 2014 metų parduota daugiau nei 170 000 pirmos kartos „Lexus NX“ automobilių. Pristatant naują modelį siekiama pakartoti šią sėkmę, todėl „Lexus“ viską pradėjo nuo pradžių. Inžinierių ambicijas ir atsidavimą darbui puikiai iliustruoja smarkiai pagerėjusi dinamika, tikslesnis valdymas ir dar našesnės jėgainės. Net 95 proc. šio modelio detalių – naujos. Inžinierių pritaikytas kompiuterinis projektavimas ir kitos skaitmeninės technologijos lėmė dar geresnę kokybę. Vartotojams patirti aštriausius pojūčius leidžia ir rūpestingi „Takumi“ meistrų prisilietimai.

    Parallax Image 2 Alternate Tested For Quality

NAUJASIS „LEXUS NX“

PATIKRINTA KOKYBĖ

Tobulinti automobilio dinamines charakteristikas padėjo profesionalūs lenktynininkai. Šimojamos trasoje įkurtame „Lexus“ bandymų komplekse atliekant testus ypatingas dėmesys buvo skiriamas vairavimui ir stabdymui. Tuo pat metu išbandytos ir naujos saugumo bei komforto technologijos. Buvo siekiama, kad pritaikius naują įrangą automobilio kaina klientams išliktų patraukli.

    Parallax Image 3 Evolution of Design

NAUJASIS „LEXUS NX“

DIZAINO EVOLIUCIJA

Naujasis modelis pasižymi pirmojo NX avangardiniu žavesiu, tačiau geriau apgalvota automobilio išvaizda tapo dar įmantresnė ir dinamiškesnė. Po šių pokyčių naujasis modelis atrodo tvirtesnis. Tačiau gražus dizainas turi būti praktiškas ir funkcionalus – tai liudija ir dizainerių bei inžinierių bendro darbo vaisiai. NX kėbulą kūrę skirtingų sričių specialistai užtikrino optimalų oro srautą virš automobilio ir po juo. Tam buvo pritaikytos ir aptakios šoninės apdailos juostos bei naujos konstrukcijos variklio apsauga.

    Parallax Image 4 Alternate Feel More Control

NAUJASIS „LEXUS NX“

JAUSKITE DAUGIAU PASITIKĖJIMO SAVIMI

Naujasis „Lexus NX“ yra pirmasis modelis, kurio vairuotojo vieta įrengta remiantis „Tazuna“ koncepcija. Šis pavadinimas kilęs iš japoniško žodžio, reiškiančio „joti, laikant arklį už vadelių“. Buvo siekiama sukurti intuityvaus, tiesioginio automobilio valdymo sistemą. Inžinieriai laikėsi principo, kad vairuotojo akys visuomet turi būti nukreiptos į kelią, o rankos negali paleisti vairo. Tuomet vairuotojas nepraranda ryšio su jį supančia aplinka ir gali pasikliauti savo įgūdžiais.

    2022 all new nx quote background
    2022 all new nx quote

„Naujasis NX atitinka įvairiausius skirtingose šalyse gyvenančių klientų poreikius, jų gyvenimo būdą. Svarbiausi pranašumai išliko tie patys, bet buvo dar kartą įvertinti ir labiau išryškinti. Pagrindinis dėmesys skirtas elektrifikacijai, dizainui, vairavimo dinamikai ir naujausioms technologijoms.“

Vyriausiasis inžinierius Takeaki Kato
JAUSKITE DAUGIAU KIEKVIENĄ AKIMIRKĄ

JEI NORITE GAUTI NAUJIENLAIŠKĮ, UŽSIREGISTRUOKITE

    Parallax Image 1 Omotenashi Experience

NAUJASIS „LEXUS NX“

SVETINGAS PRIĖMIMAS

Pagal „Omotenashi“ principus stengiantis numatyti žmonių poreikius ir parodant, kad jie yra laukiami, buvo įdiegtos naujos funkcijos sukuriančios dar jaukesnį interjerą. Automobilio keleiviai gali jaustis lyg prabangiame poilsio kambaryje, o naujo „Tazuna“ dizaino vairuotojo vieta yra įtraukianti ir funkcionali. Interjero apdailoje gausu „Lexus Takumi“ amatininkų meistriškumo pavyzdžių. Naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos atrodo solidžiai ir garantuoja geriausius pojūčius.

    Parallax Image 2 Exhilarating Power

NAUJASIS LEXUS NX“

ATGAIVINANTIS DINAMIŠKUMAS

Siūlomas platesnis jėgainių, kuriose įdiegtos pažangiausios technologijos, pasirinkimas. Naujausi inžineriniai sprendimai užtikrino didžiausią klasėje hibridinių pavarų našumą. Pirmą kartą „Lexus“ istorijoje bus siūloma ir įkraunama hibridinė jėgainė, kuri dėl išvystomos galios, degalų sąnaudų, mažesnio CO₂ išmetimo ir elektros režimo turėtų tapti nauju segmento etalonu.

    Parallax Image 3 The Lexus Driving Signature

NAUJASIS „LEXUS NX“

TIKRAS „LEXUS“ KELYJE

Dinaminės „Lexus NX“ charakteristikos pelnytai kelia susižavėjimą. Tai tobulas važiavimo komfortas ir tikslus vairo, akceleratoriaus ir stabdžių reagavimas į kiekvieną vairuotojo judesį. Šie dalykai sukuria pasitikėjimą automobiliu ir tvirtą ryšį su juo. Geriausias valdymo savybes užtikrina „Global Architecture K“ (GA-K) platforma, kurios dėka automobilio svorio centras yra žemiau.

    Parallax Image 4 More Connected

NAUJASIS „LEXUS NX“

NUOTOLINIS RYŠYS

Naujajame „Lexus NX“ debiutuoja visiškai nauja multimedijos platforma, kurioje įdiegtos išmaniosios paslaugos, įskaitant pažangią debesijos technologijos navigaciją ir į balso komandas reaguojantį „Hey Lexus“ asistentą. „Lexus NX“ įmontuota naujoji multimedijos sistema žavi įspūdingu 14 colių ekranu.

    Parallax Image 5 Advanced Safety And Driver Assistance

NAUJASIS „LEXUS NX"

SAUGUMO ĮRANGA IR VAIRAVIMO PAGALBOS

Naujajame „Lexus NX“ įdiegta naujos kartos „Lexus Safety System +“ įranga. Ji patobulinta naujomis funkcijomis, o pažangios sistemos veikia prisitaikydamos prie vairuotojo. Praplėstos susidūrimo pavojaus fiksavimo sistemos galimybės ir patobulintas adaptyvios greičio palaikymo įrangos veikimas. Dabar ši technologija greičiau atpažįsta priešais NX netikėtai atsiradusią kitą transporto priemonę. Naujoji „e-Latch“ durų atidarymo sistema įspėja, jei iš galo artėja automobilis arba dviratininkas ir, siekdama užkirsti kelią galimam incidentui, neatveria durų.