concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

NX 200t

NEPRILYGSTAMAS URBANISTINIS NAUJOJO NX DIZAINAS


Vidutinė CO2 emisija (g/km) 183
Vidutinės sąnaudos (l/100 km) 7,9
Pagreitėjimas iki 100 km/h (s) 7,1
Maksimalus greitis (km/h) 200

NUO 45 730 €

NAUJASIS NX
PATRAUKLŪS KAMPAI

PATIRKITE, KAIP MALONU VAIRUOTI AUTOMOBILĮ SU TURBOKOMPRESORIUMI IR PAVARŲ PERJUNGIMO SVIRTELĖMIS.

NX 200t varo visiškai naujas 2,0 litrų benzininis variklis su turbokompresoriumi, išvystantis 238 DIN AG, kad važiavimas šiuo miesto visureigiu paliktų neišdildomų įspūdžių. Naujasis NX 200t pasižymi greitu įsibėgėjimu ir dinamišku valdomumu, o dvigubas aliumininis išmetamojo vamzdžio antgalis primena tokius, kokie būna montuojami moderniuose motocikluose. Elektroniškai valdoma visų varančiųjų ratų sistema ir pavarų perjungimo svirtelės suteikia galimybę tiesiogiai valdyti automobilį per itin jautrią 6 greičių automatinę transmisiją.

AUTOMOBILIO YPATYBĖS

SUSIPAŽINKITE SU NX 200t IŠ ARČIAU

NX 200t vairavimas - Pagrindinės ypatybės

PAGRINDINĖS YPATYBĖS

Ypatingas naujasis NX 200t išsiskiria plačia stovėsena, išraiškingomis Lexus verpsto formos grotelėmis ir rafinuotais LED priekiniais bei galiniais žibintais. Naujasis NX 200t traukia akį kaip modernaus meno kūrinys. Norėdami sukurti ryškių ir kartu grakščių linijų automobilį, Lexus dizaineriai įkvėpimo sėmėsi iš subtilios lydyto metalo estetikos. Vairuotojui priartėjus prie NX automobilio, jį pasitinka įsijungęs durelių rankenėlių apšvietimas. Automobilio charakterį dar labiau pabrėžia šoniniai dinamiški išlinkiai ir kupė primenantis siluetas. Priekyje įrengti LED žibintai ir strėlės smaigalio formos dieniniai žibintai atspindi su niekuo nesupainiojamą Lexus stilių. Gale žėrintys LED žibintai suformuoja mūsų L formos ženklą, sustiprindami efektingo miesto visureigio įspūdį.

NX 200t varo visiškai naujas 2,0 litrų benzininis variklis su turbokompresoriumi, išvystantis 238 DIN AG, kad važiavimas šiuo miesto visureigiu paliktų neišdildomų įspūdžių. Naujasis NX 200t pasižymi greitu įsibėgėjimu ir dinamišku valdomumu, o dvigubas aliumininis išmetamojo vamzdžio antgalis primena tokius, kokie būna montuojami moderniuose motocikluose. Elektroniškai valdoma visų varančiųjų ratų sistema ir pavarų perjungimo svirtelės suteikia galimybę tiesiogiai valdyti automobilį per itin jautrią 6 greičių automatinę transmisiją.

NX 200t vidus - Pagrindinės ypatybės

PAGRINDINĖS YPATYBĖS

Sėdėjimo padėtis čia yra gerokai aukštesnė, tad patogiai įsitaisę nepriekaištinga apdaila pasižyminčiose NX 200t odinėse sėdynėse galite stebėti prieš Jūsų akis atsiveriantį puikų miesto vaizdą. S-Flow oro kondicionavimo sistema leidžia mėgautis gaivia salono aplinka bet kokiomis oro sąlygomis – ji reguliuoja tik naudojamų sėdynių oro srovę. Šaltais rytais, važiuojant ECO režimu, ypač pravers daug efektyviau veikiantys elektriniai sėdynių šildytuvai. Panoraminio vaizdo monitorius, perduodantis keturių nepastebimų kamerų fiksuojamus vaizdus, padės lengviau manevruoti. Šios kameros įrengtos ant priekinių grotelių, durelių veidrodėlių (jos veikia net tada, kai veidrodėliai yra nulenkti) ir bagažinės. Be to, vaizdas ekrane pateikiamas su skaitmeninėmis nuorodomis, kad būtų galima ramiai vairuoti ankštose miesto vietose.

NX 200t saugos įranga - Pagrindinės ypatybės

PAGRINDINĖS YPATYBĖS

Naujasis NX 200t suprojektuotas taip, kad vairuotojas kuo mažiau pavargtų. Pavyzdžiui, vairavimo padėtis parinkta labai ergonomiškai, tad sutelkti dėmesį į kelią kur kas lengviau. Visus aspektus apimančios stabdymo ir traukos sistemos (įskaitant traukos kontrolės ir automobilio stabilumo kontrolės sistemas) paverčia šį automobilį vienu saugiausių šiuo metu gaminamų prabangios klasės miesto visureigių. Gera žinoti ir tai, kad vairuotoją ir visus keleivius visapusiškai saugo aštuonios oro pagalvės (įskaitant užuolaidines oro pagalves per visą ilgį).

18 colių lengvojo lydinio ratlankiai

18 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Šie ratlankiai su įmantriais U formos stipinais montuojami kaip standartinė įranga Comfort, Business ir Executive komplektacijos modeliuose. Jie sukuria ryškų ir nestandartinį profilio vaizdą, o su jais montuojamos 225/60 R18 dydžio padangos išryškina sportinį automobilio charakterį.

LED galiniai žibintai

LED GALINIAI ŽIBINTAI

Elegantiški šviesos diodai išdėstyti Lexus būdinga L forma galinių žibintų bloke, kuris tarsi įsilieja į bagažinės dangtį. Storų sienelių technologija suteikia žibintams skaidrumo. Tokio dizaino žibintai efektingai atrodo net kai nešviečia.

Turbokompresorius

TURBOKOMPRESORIUS

Šis naujas itin efektyvus dviejų kanalų turbokompresorius užtikrina didelį sukimo momentą visame sūkių diapazone. Kompaktiškas, ypač efektyvus ir neįtikėtinai greita reakcija išsiskiriantis turbokompresorius sukonstruotas optimizavus turbinos menčių formą ir sumažinus guolio mechanizmo trintį.

Lexus meistriškumas

LEXUS MEISTRIŠKUMAS

Naujasis NX 200t, išsiskiriantis rankomis nugludintomis medinėmis apdailos detalėmis (Shimamoku) ir dailiomis odinėmis sėdynėmis, diktuoja naujus šios klasės miesto visureigių standartus. Automobiliai gaminami mūsų Kyushu gamykloje itin steriliomis sąlygomis. Prieš pradėdami darbą, dažymo cecho darbuotojai turi pereiti dvi vakuumines kameras, kad nuo jų specialių kostiumų ir plaukų būtų pašalintos dulkių dalelės. Vandens užtvara, praminta „Niagara“, užtikrina dar didesnę apsaugą nuo dulkių. Žvilgantis dangos efektas išgaunamas rankomis švitriniu popieriumi šlifuojant kiekvieną grunto sluoksnį (tai daug laiko reikalaujantis procesas, kuris paprastai taikomas pagal specialų užsakymą gaminamiems automobiliams). Galiausiai prieš išgabenant iš gamyklos kiekvienas NX miesto visureigis išbandomas važiuojant 30 km atstumą.

Miesto visureigio galia

MIESTO VISUREIGIO GALIA

Siekiant užtikrinti tikslų valdymą ir malonius vairavimo pojūčius važiuojant bet kokia kelio danga, naujasis NX 200t buvo išbandytas ir ištobulintas naudojant pažangiausią pasaulyje vairavimo simuliatorių, taip pat važiuojant šimtus tūkstančių kilometrų arktinio ir dykumos klimato sąlygomis.

Naujasis NX 200t su visiškai nauja važiuokle, pakaba ir vairu pasižymi neįtikėtinai maloniomis ir rafinuotomis važiavimo savybėmis. Dėl pritaikytos pažangios lazerinės varžtų suvirinimo ir klijavimo technologijos šis miesto visureigis yra itin tvirtas. Sėdėdami už NX 200t vairo vairuotojai gali mėgautis nepriekaištingu valdymu. NX automobilio pakabos sistema, kurią sudaro kompaktiškas MacPherson statramstis priekyje ir ištobulintas dvigubas trikampis balansyras gale, lemia tvirtą sukibimą su danga, sedanui būdingą dinamiką atliekant posūkį ir išskirtinį stabilumą važiuojant tiesiai.

Traukos kontrolės sistema / Automobilio stabilumo kontrolės sistema

TRAUKOS KONTROLĖS SISTEMA / AUTOMOBILIO STABILUMO KONTROLĖS SISTEMA

Traukos kontrolės sistema padidina NX 200t ratų sukibimą, ypač tuomet, kai automobilis pajuda iš vietos ar didina greitį važiuojant nelygiu ar slidžiu keliu. Nustačiusi ratų prasisukimo riziką, sistema pakoreguoja situaciją, kad automobilis neprarastų sukibimo.

Stabilumo kontrolės sistema padeda suvaldyti automobilį, ypač tais atvejais, kai dideliu greičiu atliekamas posūkis arba automobilis pradeda slysti. Ji stabilizuoja padėtį ir sumažina automobilio greitį įjungdama stabdžius arba sumažindama galią.

Tvirta salono konstrukcija / 8 oro saugos pagalvės

TVIRTA SALONO KONSTRUKCIJA / 8 ORO SAUGOS PAGALVĖS

Automobilio keleivių apsaugą užtikrina ne tik itin tvirta salono konstrukcija, bet ir aštuonios oro saugos pagalvės. Vairuotoją ir priekinį keleivį saugo dviejų išsiskleidimo lygių galvos oro saugos pagalvės, taip pat kelių ir šoninės oro saugos pagalvės. Per visą salono ilgį įrengtos užuolaidinės oro saugos pagalvės. Visi saugos diržai, išskyrus vidurinės galinės sėdynės, turi įtempiklius. Ši aukšto lygio saugos įranga naujajame NX 200t modelyje montuojama kaip standartinė.

Priekinės sėdynės sukonstruotos taip, kad būtų iki minimumo sumažinta kaklo sužalojimų rizika smūgio iš galo metu. Dėl sutvirtintų sėdynių rėmų juosmuo geriau priglunda prie atlošo, o pakeista galvos atlošų vieta užtikrina efektyvesnę galvos atramą.

Belaidis kroviklis

BELAIDIS KROVIKLIS

Įkraukite suderinamus išmaniuosius telefonus ar kitus elektroninius įrenginius, naudodami indukcinį belaidį baterijų kroviklį, patogiai įtaisytą NX centrinio pulto dėžutėje.

Nematomų zonų monitorius / Perspėjimo apie iš galo artėjančius automobilius sistema

NEMATOMŲ ZONŲ MONITORIUS / PERSPĖJIMO APIE IŠ GALO ARTĖJANČIUS AUTOMOBILIUS SISTEMA

Galiniame buferyje montuojami radiolokaciniai įrenginiai fiksuoja gretimose eismo juostose važiuojančias transporto priemones, kurių neįmanoma pastebėti durelių veidrodėliuose. Kai vairuotojas įjungia posūkio signalą norėdamas persirikiuoti į kitą juostą ir nepastebi nematomoje zonoje važiuojančios transporto priemonės, nematomų zonų monitorius per akimirksnį atitinkamame durelių veidrodėlyje aktyvuoja įspėjamąjį signalą.

Važiuojant atbuline eiga, pavyzdžiui, perpildytoje automobilių aikštelėje, perspėjimo apie iš galo artėjančius automobilius (RCTA) sistema, naudodamasi nematomų zonų monitoriaus radiolokaciniu įrenginiu, nustato, ar užnugaryje nėra nepastebėtos besiartinančios transporto priemonės. Ją užfiksavus, RCTA įspėja vairuotoją garso signalu ir durelių veidrodėliuose rodomu vaizdiniu pranešimu.

Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija

VAŽIAVIMO REŽIMO PASIRINKIMO FUNKCIJA

Šiame manevringame miesto visureigyje, kurį išties smagu vairuoti, įdiegta važiavimo režimo pasirinkimo funkcija. Ji leidžia priderinti NX 200t važiavimo savybes prie savo nuotaikos. Siūlomi važiavimo režimai nuo ECO iki SPORT+.

2,0 litrų benzininis turbininis variklis

2,0 LITRŲ BENZININIS TURBININIS VARIKLIS

Šis visiškai naujas Lexus 2,0 litrų turbininis variklis pasižymi unikaliu deriniu – jis turi vandeniu aušinamą cilindrų galvutę, integruotą išmetimo kolektorių ir dvigubą turbokompresorių. Tai užtikrina jautrų variklio atsaką ir didelį automobilio vikrumą. Kad degalai būtų naudojami taupiau, novatoriškas vožtuvų sinchronizavimas leidžia varikliui persijunginėti tarp Oto ir Atkinsono ciklų. Šis variklis buvo išbandytas itin sudėtingomis sąlygomis, pavyzdžiui, buvo ištisas savaites važinėjama kalnų perėjomis 3000 m aukštyje ir didesniame nei 50 °C karštyje. Jis išvysto maksimalią 175 kW (238 AG) galią ir maksimalų 350 Nm sukimo momentą.

Intuityvios Lexus technologijos

INTUITYVI LEXUS TECHNOLOGIJA

Vairuotojui priartėjus prie NX 200t, jo kišenėje esantis raktas įjungia malonų visų durelių rankenėlių apšvietimą ir atrakina jas palietus rankenėles. Įspūdingai išdailintose durelių rankenėlėse nėra rakto skylės. Tai pirmąkart pasaulyje pritaikytos tokio dizaino rankenėlės.

Naujojo NX 200t viduje Jūsų laukia intuityvios ir gyvenimą lengvinančios technologijos: sumani virš galvos esanti lemputė jaučia artėjančią ranką, kad nereikėtų ieškoti jungiklio tamsoje, o bagažinės durelės „prisimena“, kiek plačiai jas paprastai atidarote. Takumi meistrų išdailintame salone puikuojasi verpsto formos grotelių įkvėpta centrinė konsolė. Rafinuotą stilių pabrėžia analoginis laikrodis ir vidaus apšvietimas. Taip pat minėtinos itin patogios 8 padėčių sėdynės, kurias galima šildyti, bei 60:40 santykiu dalijamos galinės sėdynės, kurias nulenkus galima sudėti slides ar banglentes.

6 greičių automatinė transmisija

6 GREIČIŲ AUTOMATINĖ TRANSMISIJA

NX 200t nauja 6 greičių automatinė transmisija suprojektuota taip, kad maksimaliai panaudotų turbininio variklio galią. Pritaikius naują sukimo momento poreikio valdymo logiką, sistema bet kuriuo momentu optimaliai apskaičiuoja reikalingą variklio sukimo momentą, todėl automobilis greitai reaguoja į akceleratoriaus paspaudimą ir taupiai naudoja degalus.

It brangakmeniai žėrintys trijų projekcijų L formos LED priekiniai žibintai

IT BRANGAKMENIAI ŽĖRINTYS TRIJŲ PROJEKCIJŲ L FORMOS LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Lyg brangakmeniai žėrintys trijų projekcijų L formos LED priekiniai žibintai naudoja tą patį šviesos šaltinį artimosioms ir tolimosioms šviesoms. Patrauklaus NX 200t dizaino įspūdį sustiprina L formos storasieniai LED DRL žibintai, komplektuojami tik F SPORT ir Luxury komplektacijose.

Galinių žibintų bloke elegantiški šviesos diodai išdėstyti Lexus būdinga L forma. Žibintai tarsi įsilieja į bagažinės dangtį. Storų sienelių technologija suteikia žibintams skaidrumo, tad žibintai efektingai atrodo net kai nešviečia.

LED priekiniai rūko žibintai su naujoviška posūkio šviesų funkcija įrengti greta verpsto formos grotelių ir LED dieninių žibintų. Jie taip pat padeda sumažinti bendras energijos sąnaudas.

Mark Levinson® garso sistema

MARK LEVINSON® GARSO SISTEMA

Erdvinio garso aukščiausios kokybės Mark Levinson® sistema su 14 garsiakalbių ir GreenEdge™ technologija specialiai pritaikyta akustinėms NX savybėms. Ši 7.1 kanalo skaitmeninė erdvinio garso įranga yra tikra namų kino sistema su Clari-Fi™ technologija, atkuriančia suspausto skaitmeninio MP3 failo garso kokybę.

Lexus ryšio paslaugos

LEXUS RYŠIO PASLAUGOS

Naujasis NX 200t siūlo tokias paslaugas kaip paieška internetu, Google Street View®, Panoramio® ar eismo informacija Connected Traffic. Be to, Jūs galite patogiai suplanuoti maršrutą nešiojamuoju ar planšetiniu kompiuteriu ir persiųsti jį į NX navigacijos sistemą.

Visų varančiųjų ratų sistema

VISI VARANTIEJI RATAI

NX 200t visų varančiųjų ratų sistema gali optimaliai paskirstyti sukimo momentą tarp priekinių ir galinių ratų nuo santykio 100:0 iki 50:50 – viskas priklauso nuo kelio sąlygų ir nuo Jūsų vairavimo ypatumų. Kai norite pajudėti iš vietos arba padidinti greitį, o kelio paviršius slidus, sukimo momentas iš karto nukreipiamas į visus keturis ratus, kad trauka būtų pati didžiausia. Važiuojant didesniu greičiu normaliomis sąlygomis, sukimo momentas į galinius ratus nebeperduodamas, todėl eikvojama mažiau degalų.

S-FLOW klimato kontrolės sistema

S-FLOW KLIMATO KONTROLĖS SISTEMA

Efektyvus dviejų zonų oro kondicionierius pasižymi ir mažomis energijos sąnaudomis. Tai lemia S-Flow technologija, sumaniai aktyvuojanti klimato kontrolės funkciją tik ten, kur sėdi žmonės.

Aukštesnės komplektacijos modeliuose montuojamas šildomas vairas, kuris leidžia mėgautis dar didesniu komfortu šaltesniais orais. Vairo šildytuvas aktyvuojamas jungikliu ir išsijungia automatiškai praėjus nustatytam laikui.

Panoraminio vaizdo monitorius

PANORAMINIO VAIZDO MONITORIUS

Keturios kameros fiksuoja vaizdą aplink visą automobilį 360° kampu. Tai padeda lengviau manevruoti siaurose vietose. Pirmąkart Lexus pritaikytas panoraminio vaizdo monitorius kuria virtualų trimatį NX vaizdą, o ekrane pateikiamos nuorodos, padedančios manevruoti siaurose miesto vietose.

Lexus Premium navigacija / Touch Pad valdiklis

LEXUS PREMIUM NAVIGACIJA / TOUCH PAD VALDIKLIS

8 colių ekraną su raiškia 3D grafika ir didele atvaizdavimo parinkčių įvairove galima valdyti jutikliniu valdikliu arba balso komandomis. Sistema gali netgi generuoti QR kodą Jūsų išmaniajam telefonui, kad sėkmingai pasiektumėte savo galutinį tikslą pėsčiomis.

Jutiklinis valdiklis yra dar viena Lexus išrasta naujovė, turinti nuotolinio lytėjimo sąsają. Šis įtaisas leidžia priekyje sėdintiems žmonėms intuityviai komunikuoti su centriniu 8 colių multimedijos ekranu. Jis suprojektuotas ergonomiškai, tad naudotis juo taip pat lengva kaip išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu.

Perspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones sistema

PERSPĖJIMO APIE IŠ GALO ARTĖJANČIAS TRANSPORTO PRIEMONES SISTEMA

Važiuojant atbuline eiga, pavyzdžiui, perpildytoje automobilių aikštelėje, perspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones sistema (RCTA), naudodamasi nematomų zonų monitoriaus radaru, nustato, ar nėra nepastebėtos iš galo besiartinančios transporto priemonės. Užfiksavusi artėjančią transporto priemonę, RCTA sistema įspėja vairuotoją garso signalu ir durelių veidrodėliuose rodomu vaizdiniu pranešimu.

Vairuotoją pasitinkantis apšvietimas

VAIRUOTOJĄ PASITINKANTIS APŠVIETIMAS

Vairuotojui priartėjus prie NX automobilio, kišenėje ar rankinėje esantis išmanusis raktas įjungia įlipimo zonos ir vidaus apšvietimą. Jis padeda išvengti tamsoje nematomų kliūčių.

NEATITINKA

Jūsų paieškos kriterijų atitinkančių automobilio ypatybių nėra. Prašome išplėsti savo paiešką ir pamėginti dar kartą.

NX 200t F SPORT

nx 200t f sport

PRIBLOŠKIANTIS DIZAINAS

NX 200t F SPORT išsiskiria išraiškingu dizainu ir nepriekaištingu valdymu. Jį ištobulino ta pati komanda, kuri kūrė legendinį LFA superautomobilį ir išskirtinėmis techninėmis charakteristikomis pasižyminčius F serijos modeliusRC F ir GS F. Šis kūrėjų darbo vaisius privers Jūsų širdį plakti tankiau. Tarp patobulintų išorės elementų minėtinos platesnės Lexus būdingos verpsto formos grotelės su L formos intarpais, stabdžių aušinimo kanalai ir aerodinaminiai maži aptakai didesnei prispaudimo jėgai užtikrinti.

Sėdėdami sportiniame salone pasijusite esantys tikri savo F SPORT automobilio šeimininkai. Sportinės sėdynės su rankiniu būdu apsiūtais apmušalais idealiai priglunda prie kūno – nuo šlaunų iki pečių. Malonių potyrių suteikia ir ergonomiškas sportinis vairas bei frezuoti aliumininiai pedalai. Taigi kelionės šiuo automobiliu – tikra šventė.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU