NX DIZAINO FILOSOFIJA

Naujasis Lexus NX žymi reikšmingos evoliucijos pradžią, kaip turi atrodyti, o kartu – išsaugoti ženklo filosofijos esmę automobiliai, subtiliai jiems pritaikius pažangiausią dizainą ir technologijas. Avangardiškas NX įvaizdis išlaikytas, tačiau dizainas buvo ištobulintas, kad būtų sukurta brandesnė, rafinuotesnė išvaizda. Dinamiškos automobilio proporcijos pažadina emocijas, o funkcionalus jo grožis sustiprina tik Lexus būdingas vairavimo savybes: komfortą, vairavimo stabilumą, atsaką į akceleratoriaus ir stabdžių paspaudimą.

 • NX DIZAINO FILOSOFIJA

  RYŠKI IŠVAIZDA

  Išvydus naująjį Lexus NX, iš karto kyla jaudulys. Tvirtesnės, kompaktiškesnės radiatoriaus grotelės pabrėžia automobilio dinamiškumą. Plonyčiai U formos komponentai sukurti specialiai intriguojančiam grotelių raštui. Kruopščiai pagaminti L formos dienos žibintai, sujungti su Bi-Beam LED šviesos diodų žibintais, sukuria aštrų ir paprastą įvaizdį. Tikro išskirtinumo suteikia trijų dalių keturgubi LED šviesos diodų žibintai, turintys juodus apvadus.

 • NX DIZAINO FILOSOFIJA

  IŠSKIRTINIAI BRUOŽAI

  Vientisi pažangaus dizaino galiniai žibintai ne tik traukia akį, bet ir užtikrina nuostabią aerodinamiką. Aptakas, integruotas į žibintus, sumažina oro slėgio pokyčius ir lemia puikų važiavimo stabilumą. Apdaila, tarsi apgaubianti galinį buferį, suteikia jam gylio ir sukuria sportišką, dinamišką išvaizdą.

 • NX DIZAINO FILOSOFIJA

  DRĄSUS DIZAINAS

  Derinami kontrastingi elementai, kad, žvelgiant iš kiekvieno kampo, automobilio dizainas keltų skirtingą įspūdį. Meistriškai sukurtos charakteringos linijos, pailgintas, sportinį automobilį primenantis variklio gaubtas suteikia atletiškam naujajam Lexus NX užtikrintumo ir kartu primena apie išskirtinę jo kilmę. Nesvarbu, ar automobilis stovės vietoje, ar važiuos, galėsite pajusti pasitikėjimą ir rafinuotumą dėl išskirtinės automobilio išvaizdos.

 • NX DIZAINO FILOSOFIJA

  SUSIETAS SU KELIU

  Plačiose ratų arkose telpa dideli – iki 20 colių skersmens – ratai. Juodo veidrodinio chromo apdaila ir 10 stipinų dizainas sukuria neabejotiną miestietiško rafinuotumo įvaizdį.

JAUSKITE DAUGIAU KIEKVIENĄ AKIMIRKĄ

JEI NORITE GAUTI NAUJIENLAIŠKĮ, UŽSIREGISTRUOKITE